Reklama

V čem perete lyžařské oblečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 09.02.17 08:34
V čem perete lyžařské oblečení?

Maminky, prosím o radu - v čem perete oblečení na lyže? Obyč prášek bez aviváže je asi mimo co..
Předem dekuji!

Reklama

Reakce:

Almatka
Kelišová 6757 příspěvků 09.02.17 08:40

Já používám perwoll sport active care 3d, jsou i lepší, ale tohle je dostupné v drogerii, tak tím peru vše sportovní…

Hanka253
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 1 inzerát 09.02.17 08:44

@sisk Perwool Sport & Active nebo jiné tekuté prostředky určené na praní funkčních věcí, co se dají koupit ve sportech

Fazulina
Závislačka 3395 příspěvků 09.02.17 08:51

Peru ho už 30 let v normálním pracím prostředku, který používám na jiné oblečení, bez aviváže. Nevím, proč by to nemělo být OK:-). Peru to na 40.

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 09.02.17 08:57

Já vždycky prala bez avivaze v normálním prášku na 40, ale manzel si teď koupil dost drahou bundu a ma starost, aby se nějak nepokazila impregnace.

axelina
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 3 inzeráty 09.02.17 09:15

@Almatka nekupuju nic draheho čili peru v obyčejnem prášku bez avivaže

reny14
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 09.02.17 09:38

Já to peru v přípravku Nikwax, speciální prostředek. Koupila jsem ho ve sportu. Obyčejný prášek ti impregnaci neobnoví.

Silwinka87
Generální žvanilka 22202 příspěvků 09.02.17 09:52
@sisk píše:
Já vždycky prala bez avivaze v normálním prášku na 40, ale manzel si teď koupil dost drahou bundu a ma starost, aby se nějak nepokazila impregnace.

Když nebudeš dávat aviváž, impregnace se neporuší..Peru na 30 stupňů v tekutém pracím prášku..Máme kvalitní lyžařské věci, takže bych se toho nebála..

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 09.02.17 10:07

Ok, tak prima holky. Dekuju

Almatka
Kelišová 6757 příspěvků 09.02.17 11:00
@axelina píše:
@Almatka nekupuju nic draheho čili peru v obyčejnem prášku bez avivaže

Já kupuju 3l online za 129Kč, na jednu dávku je to cca. 60ml, čili cena jednoho praní je 2,60Kč. Nejsem si jistá jestli to je nebo není drahé. Mně vyhovuje, že to má docela intenzivní vůni a ty věci pak voní, normální prášek mi tak nevoní…a teda mám dojem, že neničím drahé sportovní oblečení :nevim: Podotýkám, že sporotvní oblečení je u nás tak 2-3× týdně (tréninky všech a sportování + dětí funkční zimní oblečení).

axelina
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 3 inzeráty 09.02.17 13:07

@Almatka já myslela jako že nekupuju drahe oblečení na lyže :-) pro děti ze sekáče protože musí mít každý rok nový že jo a já mám z North blancu už 10 let peru to v normálním prášku furt dokola a furt to vypada dobře i to funguje…

Almatka
Kelišová 6757 příspěvků 09.02.17 15:07
@axelina píše:
@Almatka já myslela jako že nekupuju drahe oblečení na lyže :-) pro děti ze sekáče protože musí mít každý rok nový že jo a já mám z North blancu už 10 let peru to v normálním prášku furt dokola a furt to vypada dobře i to funguje…

Jo tak:-D U nás toho má nejvíc otec rodiny, je sportovec tělem i duší:-D Jeho bundu na lyže jsem se ale vyprat neodvážila :-D

axelina
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 3 inzeráty 09.02.17 17:57

@Almatka u nas jsem sportovec já…přítel je čím dál více spíše sportovní komentátor u televize :-D

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 09.02.17 18:49

Koupila jsem holky ten perwoll sport, bunda už se pere, zejtra to prubne, tak jsem zvědavá :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama