V čem podnikáte, jaké byly začátky?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.7.22 12:35

V čem podnikáte, jaké byly začátky?

Ahojky, mohla bych se označit za tu, která věčně něco zkouší. Děvčata, co podnikáte? V čem jste začali a jak vám to šlo. Opičit se nechci, ale hledám jen inspiraci. A trochu motivaci, že to jde. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8308
4.7.22 13:50

Ahoj,
to je dobře, že věčně něco zkoušíš. Hodně tě to naučí, poznáš lidi a když budeš mít štěstí, podaří se ti najít něco, co tě bude dobře živit i tě to bude bavit.
Já začal podnikat vlastně aniž bych chtěl, ale dvě společnosti mi nabízeli angažmá, já ani jednu nechtěl zklamat, tak jsem pro ně začal dělat externě a pak se to šíleně zvrtlo a dnes je firem několik s různým zaměřením… A já cítím, jak mě to po dvanácti letech přerostlo, jak jsou dnes zaměstnanci schopnější a šikovnější než já, což je na jednu stranu radost, na druhou to vytváří tlak zajistit jim ve firmě spokojenost, jinak se osamostatní nebo je zláká konkurence.
Jinak ten původní obor, na kterém to vyrostlo, bylo budování a řízení obchodních příležitostí, správa aktiv a do značné míry práce s mezilidskými vztahy, protože za každým povedeným projektem musí být skvěle pracovně i lidsky fungující tým.
Takže nikdy nevíš, kdy z něčeho malého na začátku časem vznikne něco, co bys neuhádla.
Jo a začátky :-), to jsem ani neměl kancelář a trávil hodiny času v autě s notebookem na klíně nebo po kavárnách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat