V čem perete látkové vložky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eliška
Extra třída :D 11807 příspěvků 02.04.11 22:32
V čem perete látkové vložky?

Rozhodla jsem se pořídit si látkové slipovky ke kalíšku, objednala jsem různý - bioflanel, mikrofleece, bavlnu, bambus, nevím, co mi bude sedět, tak od každý jednu dvě.. Můžu je hodit společně (jsou to různé barvy) do kbelíku? co přihodit - sůl na skvrny? nebo potíráte žlučovým mýdlem? v čem pak perete?

Nejnovější recenze z kategorie Látkové pleny

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8236 příspěvků 02.04.11 22:40

Já peru dohromady. Peru v mýdlovém slizu nebo ekogelu. Předem je můžeš namočit do horké vody s žluč. mýdlem a solí na skvrny, dělám to tak s plenama, s vložkama jsem to ještě nezkoušela.

mehlo
Kecalka 215 příspěvků 02.04.11 22:49

čau já je prvně přeperu v ruce žlučákem, hodím do kbelíku a pak peru spolu s plínama v QUALTU

Eliška
Extra třída :D 11807 příspěvků 02.04.11 22:54

Ta voda ve kbelíku, než je dám prát, má být studená, ne?
Plíny už nemám zaplaťpámbu, holt budu házet k normál prádlu.
Kolik intimek vám stačí ke kalíšku? Myslím na dobu jedné MS.

Katchi
Echt Kelišová 8924 příspěvků 02.04.11 23:26

Namocim do studene vody, posypu perkarbonatem a necham byt…pak vyperu s pradlem. Mam ctyri slipovky a staci to.

Eliška
Extra třída :D 11807 příspěvků 02.04.11 23:34

Kathi, jo, tak nějak si to představuju. Akorát jsem si jich objednala krapet víc než 4 :oops: ale usuzovala jsem z počtu použitých jednorázových slipovek.

Novire
Neúnavná pisatelka 19761 příspěvků 03.04.11 06:47

Přemáchnu v ruce, potřu žlučákem - mám slipovky Imse vimse, ty to potřebujou, mokré hodím do kyblíku v koupelně (bez vody a víka), peru s plínama, takže celkem často.
peru v Persilu :oops:

Eliška
Extra třída :D 11807 příspěvků 03.04.11 09:04

Novire, kolik jich máš? Ty Imse Vimse jsem si taky objednala.

Novire
Neúnavná pisatelka 19761 příspěvků 03.04.11 13:25

Eliško, mám 6 slipovek, normální vložky mám jiné…

Eliška
Extra třída :D 11807 příspěvků 03.04.11 20:47

Takže slipovky nemáš na dobu mS, nepoužíváš kalich? Mě zajímá, kolik máte spotřebu na MS s kalichem.

Novire
Neúnavná pisatelka 19761 příspěvků 04.04.11 07:22

Eliško, kalich mám, ale přiznám se, že od té doby, co mám látkové vložky, tak ho moc nepoužívám :oops:
Ale těch 6 slipovek na MS s kalichem se mi zdá málo :think: Brala bych jich aspoň tak 10.

Eliška
Extra třída :D 11807 příspěvků 04.04.11 07:49

Tak nějak jsem to tipovala, objednala jsem si devět. Jsem fakt zvědavá, jak bude která sedět. Ty Imse Vimse používáte někdo i na noc? Je fakt, že v noci mi kalich nijak neprotéká, ale po ránu, než se dohrabu na wc, někdy jo.
Novire, to je škoda, že kalich nevyhovuje :-? Pro mě to byl přechod k naprosto skvělému komfortu :srdce:

Novire
Neúnavná pisatelka 19761 příspěvků 04.04.11 09:13

Eliško, já jsem měla nějaké zdravotní problémy, takže i kalich jsem musela vylívat cca co 40 min. (jinak to nepobral), takže fakt opruz :zed: Navíc se dvěma cafrnochama za zadkem.
Ale už je to doufám vyřešené, tak se snad ke kalichu ještě vrátím.

Eliška
Extra třída :D 11807 příspěvků 06.04.11 20:57

Tak to je škoda, ale pokud je to už dobrý, přeju, ať kalich slouží ke spokojenosti :palec:
Jsem asi divná, ale díky kalichu se na MS každý cyklus těším :potlesk:

Tak mi dneska napsali, že vložky jsou připravený k vyzvednutí, fakt se na ně těším, když už jsem nestihla ty látkový plíny :-D (dvojky byly už dost velký, když jsem se začala rozhoupávat).

Ale napadlo mě, asi před prvním použitím vyprat, co.

Ještě jeden dotaz, máte na ně takovou tu taštičku? Mě napadlo strčit si čistou s sebou do látkovýho pytlíku od kalíšku, na tu použitou by asi stačil i obyč sáček, ale něco neprůhlednýho by bylo lepší :think:

AnastazieB
Echt Kelišová 8236 příspěvků 06.04.11 22:32

Eliško taštička je dobrá, sama jí teda ještě nemám, ale posuzuju podle pytlu na plíny. A dají se koupit tak krásné vzory :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Bankrotuje a rozvádí se: Tenista Becker si přesto užívá dovolenou za miliony!

Tenisové legendě Borisi Beckerovi se hroutí svět, topí se v dluzích a nedávno... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama