V čem si připadáte sexy a co připadá sexy vašemu muži?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 13009 příspěvků 06.05.11 21:38
V čem si připadáte sexy a co připadá sexy vašemu muži?

Ahoj
jak jsem tak sama doma s třemi dětmi a jsme všichni nemocní, zatímco živitel jel na sraz základky (ano nikdy nikam nechodí, kromě třídních srazů, ale stejně zuřím) napadl mě dotaz. V čem máte pocit, že jste sexy? a jak moc se to oblečení liší od toho, co se líbí vašemu protějšku?? Třeba u nás je zcela odlišný názor na prádlo, mě připadá krajka a průhlednost velice sexy, manžel by na mně radši satén. I když mám poslední dobou pocit, že nejsem sexy v ničem :cry: . Určitě všechny víme, že je to hodně o sebevědomí, ale to řešit nechci. Mimochodem jsem byla jednou opravdu překvapená, normálně nechodím v těsném oblečení, rifle nenosím přilepené na stehnech atd. no a šla jsem na rychlo ven se psem a měla jsem teplákolegíny, prostě upnutější tepláky a viděl mě kolega z práce a pak pořád říkal, jak jsem úchvatná a jak mi to slušelo a já měla utáhnutý vlasy, ty tepláky, nic moc triko a kecky :lol: :lol: takže pohled mužů je opravdu jiný :lol: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
janica252
Kelišová 5502 příspěvků 06.05.11 21:45

tak pokud se nebavíme o prádle ( v tom má můj rád tanga a průhledný prádlo celkově), tak se třeba mýmu chlapovi hrozně líbí uplý kalhoty, třeba takový ty klasický černý, když jsou trochu elastický a hodně obepínají tělo (no jo, klasickej dolňák - je na zadečky:)) ) já osobně jsem se vždycky nejlíp cítila v sukních a šatičkách, i když s kilama navíc se teď moc sexy necítím, v šatech ani v hezkým prádle… :-(

maciik
Ukecaná baba ;) 2251 příspěvků 06.05.11 21:45

Ahoj mě se líbí černá krajka,podvazky a punčochy mám od manžela „kostýmek“ školačky :wink: a mému muži se zase líbí latex ale do toho by mě asi nedostal :mrgreen:

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 06.05.11 21:49

Mně se líbí krajky, průsvitné prádlo, punčochy, boty na podpatku, krátké šaty, odhalená záda.
Chlapovi se nejvíc líbím nahá (prádlo je zbytečnost :roll:), s velkým výstřihem a taky v leginách, když mám obtažený zadek :mrgreen:

Cherilin
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 06.05.11 21:55

Mě se líbí kůže,případám si sexy v koženém oblečení,mám radši tvrdší styl,provokaci,i když na to kolikrát nemám odvahu,ale ráda bych se do toho oblékla.Mému příteli se líbí pravý opak.Prádlo nemusí žádné,radši mě má nahou,ale moc se mu na mě líbí něžné šatišky,sukýnky.To slintá blahem.A ještě jednu věc nepochopim:stoprocentně ho vždycky rozrajcuje,když mě vidí umývat nádobí! 8-o Nevím proč,ale hrozně ho to vzrušuje a vždycky se ke mě začne lísat,což mě akorát rozčiluje :lol:

jizvíková
Extra třída :D 13009 příspěvků 06.05.11 22:11

jezis, myti nadobi :-P :-P

no ja si treba naha nepripadam sexy vubec, proste mam pocit, ze nejaky ten hadrik to dotvori, neco schova :dance: jinak mam doma taky dolnaka

Cherilin
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 06.05.11 22:19

můj je taky dolňák,nahá se cítim normálně,ale sexy teda určitě ne.

Hotaru
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 06.05.11 22:43

:lol: Ale tak někomu se líbí ta přirozenost :mrgreen:
Já si nepřipadám sexy vůbec :lol: Přítel mi nikdy neřekne, že se mu něco líbí, nebo že je něco sexy.. :nevim: Vyloženě me to .ere, ale bohužel… :roll: Ale jinak je to hodnej kluk :mrgreen:

Na denní nošení nic sexy nemám, jsem chudej student, takže nemám na to rozhazovat penízky za super sexy oblečení a tak… Ale na hraní mám korzetek, tanga z jedné série + samodržící punčošky.. :mrgreen: Bohužel už je mi to na prsech malé :-( ale pas mi to tvaruje krásně.. předpokládám, že se mu to líbí, ale neřekne to.. :roll:

Babe007
Neúnavná pisatelka 17521 příspěvků 06.05.11 22:49

Mému se líbí když nosím vyšší boty, uzké džíny a pěkné barevné topy nebo šaty áčkovýho střihu. Nesnáší kalhoty „posrávačky“ nebo rozšířené nohavice, říká, že mě to dělá tlustější..Legíny se mu nelíbí vůbec na nikom, řiká, že mu to připomíná naši uklízečku, která chodí v legínách a svetru asi 10 let :mrgreen:
Z prádla se mu líbí krajka, hladký satén, někdy i bavlna, když je to nový a není to vytahaný. Nesnáší spodní prádlo v béžový - to je podle něj babkovský.
A hrozně se mu líbí tyrkysový nebo světle modrý plavky, takže si jinou barvu už nekupuji hodně let :-)
Já osobně se cítím dobře v jakýmkoliv padnoucím spodním prádle tmavší barvy, na spaní košilku přes bříško.

Mišuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.11 07:24

Já si nepřipadám sexy v ničem, a můj chlap je ulítlej zřejmě na uklízečky, při vytírání otravuje ještě víc než obvykle. A dobře ví jak to nesnáším :evil:

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 07.05.11 07:39

No tak ja si posledni dobou,pri nabranych kilech nepripadam sexy vubec :( Ale pritel,pokud me vidi v upnutym triku a v sukynce,tak skoro vzdy rika,ze jsem sexy a slusi mi to(i kdyz,ja tomu moc neverim :D )
Jo a jinak se mu na me libi nejaky sexy pradýlko…

jizvíková
Extra třída :D 13009 příspěvků 07.05.11 08:37
Mišuna píše:
Já si nepřipadám sexy v ničem, a můj chlap je ulítlej zřejmě na uklízečky, při vytírání otravuje ještě víc než obvykle. A dobře ví jak to nesnáším :evil:

jeden vytirani, druhy myti nadobi :pankac:

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 07.05.11 09:45
jizvíková píše:

Jo, to můj dělá taky. Prý se mu líbí, že se nemůžu bránit :twisted: Naštěstí už máme myčku :lol:

Cherilin
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 07.05.11 13:44
chuanitka píše:
jizvíková píše:
Jo, to můj dělá taky. Prý se mu líbí, že se nemůžu bránit :twisted: Naštěstí už máme myčku :lol:
:dance: :dance: to mám radost,že ten můj není sám :-D Já nevím,co se na tom líbí tomu mýmu.Asi ten postoj a představa,že si mě takhle zezadu vezme :nevim:
pannacotta
Generální žvanilka 24598 příspěvků 08.05.11 00:59
Cherilin píše:
chuanitka píše:
jizvíková píše:
Jo, to můj dělá taky. Prý se mu líbí, že se nemůžu bránit :twisted: Naštěstí už máme myčku :lol:
:dance: :dance: to mám radost,že ten můj není sám :-D Já nevím,co se na tom líbí tomu mýmu.Asi ten postoj a představa,že si mě takhle zezadu vezme :nevim:

no muj neni na myti nadobi … :mrgreen: :mrgreen:
ale asi se mu libim v obycejnych teplacich kde je uplej zadek :think: a taky ve francuzkych kalhotkach= =zakritej zadek je na pul :mrgreen: ´

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama