V čem v terénu ohříváte umělou výživu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linda1985
Stálice 76 příspěvků 1 inzerát 07.09.18 11:56
V cem v terenu ohrivate um?

Ahojky. Je me jasne, ze toto tema zde jiz je, ale doba se posunuje, tak chci ozivit diskuzi spis. Jak resite umele mliko venku na hristi ci v terenu. Mam maly mimco plus starsiho syna takze doma moc nepobudem. Na trhu jsou i termosky vylozene avent ohrivaci termosky na lahvicku nebo jsou to vyhozene penize a jedete stale system jedne obyc termosky a v ni vrela voda? Bojim se ze ti teplotu nedokazu odhadnout..

Přečtěte si článek: Umělá výživa kojenců: Které mléko vybrat?

Reakce:

Natálka26
Kelišová 5398 příspěvků 07.09.18 12:00

Teplotu odhadnes, chce to jen cvik. Já jela klasický doma ohrivacku, v autě taky taky, venku jsem měla buď horkou vodu v lahvicce, nebo jsem poprosila o obratu v hospodě a taky tu termosku, ale to jsem měla asi jenom jednou sebou.

jjanekk
Závislačka 2586 příspěvků 07.09.18 12:02

Ahoj,¨
používala jsem vždycky jenom termosku s horkou vodou. V lahvičce jsem měla nalitou studenou a horkou dolila podle potřeby. Za mě jsou všechny „speciální“ ohřívačky jenom zbytečnost..
 j

Uživatel je onlinePeta02
Kecalka 369 příspěvků 07.09.18 12:05

Nosila jsem horkou vodu v termosce a smichala s nutrilonem a případně studenou vodou aby měla správnou teplotu.

Jogrr
Závislačka 4325 příspěvků 07.09.18 12:06

Termoskou a malou lahvickou se studenou vodou. Za me idealni, vsechny ohrivacky jsem vyhodnotila jako dalsi kramy do bytu :mrgreen:

Markéta80
Hvězda diskuse 40018 příspěvků 07.09.18 12:07

@Linda1985 já vozila obyčejnou nerez termosku a petku s kojeneckou vodou z lékárny a doma vyzkoušela poměr horké a studené vody a namíchala.

sakota
Kelišová 5502 příspěvků 07.09.18 12:10

Asi budu za silenou krkavci zlou hnusnou matku, ale moje deti krom zimy mely proste studeny mliko, kdyz jsme byli nekde v terenu. :nevim:

IvaB
Kelišová 6161 příspěvků 29 inzerátů 07.09.18 12:15

Měla jsem termoobal přímo na velikost lahve, do lahve horkou vodu, v termoobalu to přece jen trochu zchladlo, takže při podávání byla akorát, přidala jsem UM a bylo. Nebo v lahvi studenou vodu a požádala jsem personál restaurace o ohřátí v mikrovlnce. To vše šlo samozřejmě jen s jedním krmením. Pokud by to muselo být na víc dávek, tak horkou vodu do termosky a míchat se studenou. Ale většinou mi ta jedna porce stačila - doma se dítě najedlo, po cca třech hodinách si dalo dávku na výletě a po dalších třech hodinách už jsme byli doma.

Micaella22
Kecalka 415 příspěvků 07.09.18 12:18

Studena voda ve flasce, davkovac s mlikem, horka voda v pidi termosce… a vyresino

warita
Echt Kelišová 8215 příspěvků 07.09.18 12:23

ja ohrala o neco vic, nez servirovaci teplota a zabalila do plenky. To kdyz se treba slo k doktoru nebo tak a bylo jasne, ze to domu nestihneme. Jinak na krmeni jsem byla vzdy doma, pokud to jenom nejak slo.

elen-ka
Extra třída :D 12285 příspěvků 23 inzerátů 07.09.18 12:30
@sakota píše:
Asi budu za silenou krkavci zlou hnusnou matku, ale moje deti krom zimy mely proste studeny mliko, kdyz jsme byli nekde v terenu. :nevim:

Já to měla podobně, jakmile bylo venku relativně teplo, tak jsem dětem ani um a později ani skleničky neohřívala.

V zimě jsem to řešila termoskou s horkou vodou a lahví se studenou vodou. V lahvičce um a já pak jen dolila vodu.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 07.09.18 12:53

Já si ohřeju v mikrovlnce vodu o 10 sekund víc než kdybych podávala mléko hned, naliju do lahvičky, tu dám do termoobalu a mléko do zásobníku. :nevim:

andelinka1
Kecalka 132 příspěvků 07.09.18 13:09

brala jsem do termosky vodu na 50 nebo 60 stupňů (konvice umí), podle toho kdy jsem odhadla že bude mléko potřeba. o těch 10 stupňů to stejně zchládlo hned po nalití do termosky, takže většinou bylo mléko chladnější, ale na rozpuštění UM to stačilo.

Avrun
Extra třída :D 12399 příspěvků 07.09.18 13:19

Jezdili jsme s klasickou termoskou, teplotu vody jsem odhadovala, případně měla sebou ještě studenou na ředění.

Bortelka
Stálice 51 příspěvků 2 inzeráty 08.10.18 21:04

Já používám Avent sadu na ohřívání lahví ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >