V čem vám teď spí mimino (kolem roku)?

kerrankin
27.5.16 12:42

V čem vám teď spí mimino (kolem roku)?

Otázka zní jasně: v čem teď dáváte spát větší mimina přes den?

Malej (11 m.) spí v pytli z Ikey, v noci má na sobě overálek, to je ok. Přes den to, co má zrovna na sobě, tzn. nejčastěji bodýčko a tepláky - a budí se zpocenej, mívá mokrý vlasy a ramena. Mně to pocitově nepřijde jako moc, ale asi je…

Inspirujte mě, děkuji :kytka:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

20820
27.5.16 12:45

@kerrankin jakoze je oblecenej a ma pres sebe jeste pytel na spani? Jej, tak to se nedivim, ze je zpocenej. Dala bych bud jen bodycko a nebo proste takto obleceneho prekryt dekou a dle potreby odkryvat, respektive i rocni dite uz si zvlada samo perinku pritahnout nebo odkopat a regulovat tak teplotu samo.

Edit: Preklep :zed:

Příspěvek upraven 27.05.16 v 12:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2044
27.5.16 12:46

@kerrankin ja jsem dávala jenom v bodycku a přikrýt slabou dekou, ted spinka v tričku a přikrytý dekou, občas ho zkontroluji a prikreju když se odkope, ale stejně se většinou probudí spoceny. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20758
27.5.16 12:46

@kerrankin Přes den spí v tom, v čem se pohybuje po bytě. Tedy většinou body s dlouhým a tepláky, přikrývým děkou.
Ale my máme doma stabilní teplotu po celý rok, i když je to venku na kraťasy, tak jsme doma v teplákách, protože na kraťasy to tu je, až když je vnku opravdu hic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59287
27.5.16 12:48

@kerrankin pouze lehký overal a to jen proto, že má mít v teple ledviny.. celou zimu strávil bez deky.. sice přikryju, ovšem hraboš je do 5 minut venku, je to marné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15533
27.5.16 12:49

Dávám spát v tom, co ma na sobě, jen sundam gate a dam tenkou deku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2449
27.5.16 12:49

Mám 10m kluka a přes den spí v tom, v čem je. Tzn tepláky a body. Přikrývám ho slabou dekou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1297
27.5.16 12:50

V noci overalový pyžamo nebo bavlněné kalhoty a body s dlouhým a spací pytek Ikea, tenkou deku ze sebe skope a má ji na ňuchňání. Přes den různě, body a tepláky, body a punčocháče, jenom body a tenká deka… Záleží, co má zrovna čisté a k dispozici :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133

@Amys
tak to mam asi malo schopne deti, ale zpatky se neprikryli ani ve 2 letech :nevim:

@kerrankin
pokud to chapu dobre, ze i pres den spiv v tom pytli, tak bych mu asi sundala ty teplacky. nebo nedat pytel a a pres bodycko prihodit jeste tricko.

ono to ma kazde dite jinak, stejne jak dospeli, nekdo spi polonahy a bez prikryvky, nekdo v dlouhem pyzamu a s perinou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi

Přes den dávám spát do postele bez gatí, jen v body a ponožkách a v noci má overal s ťapkama a peřinku. Stejně se vždycky odkope. Ale nijak extra se nepotí ani běžně.

• Nahlásit
  • Citovat
2744
27.5.16 12:51

Nechávám v tom čem je přes den, zakryju dekou. Když je mu horko odkryje se, když zima, zakryje se. spí při otevřené ventilačce ( jsme v paneláku)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1399
27.5.16 12:53

Ikea spací pytel je super, ale musí být v místnosti nejvýš 21 stupňů, jinak mám taky dítě zpocený. Teď mi spí přes den v bodýčku s dlouhým rukávem, co má na sobě normálně přes den podoma plus ponožky plus tenounký spací pytel z lidlu (jen dvě vrstv látky bez vyteplení). Máme v ložnici tak 23, víc už to nevyvětrám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
410
27.5.16 12:54

Většinou v tričku, které má zrovna na sobě. Sundavam tepláky a dám slabou deku ale stejně bývá zpocena. Na noc ma body s krátkým rukávem a dlouhé kalhoty a samozřejmě deku. V noci se kupodivu nepotí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2055
27.5.16 12:55

Ja bych teda aspon vyslikla ty teplaky- ty by sis lehla do postele v teplakach? Vsude se vali a pak to ma vsechno v posteli :nevim: a do pytle bych ho nebalila. At si sam reguluje teplotu- nejakou decku bych dala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24219
27.5.16 12:59

@kerrankin Oba kluky jsem na odpolední spánek svlíkala jenom do bodýnka/trička, v zimě jsem nechávala ponožky. Na noc už má jenom overal, pyžamo, když je chladněji tak ponožky, ale ještě minulý měsíc měl navíc pytel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama