Včera jsem našla u přítele fotku jeho bývalé přítelkyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lila fialová
Nováček 3 příspěvky 09.02.17 21:39
V cera jsem našla u přítele fotku jeho bývalé přítelkyně

Ahoj včera jsem u přítele našla fotku jeho bývalé přítelkyně, fotka byla vitistena na A4 a nevím co si o tom mam myslet?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19247 příspěvků 09.02.17 21:42

Stále ji miluje a chce ji zpátky za každou cenu.

ka2ka
Extra třída :D 13720 příspěvků 09.02.17 21:43

A kde jí měl?

Uživatel je onlineAdrasteia
Závislačka 2936 příspěvků 09.02.17 21:43

Mít fotky ex partnerů mi připadá normální. Já je mám taky, můj manžel též. Bez znalosti bližších okolností a souvislostí tady nikdo nemůže nic zjistit. Vyšla bych z toho, jaký máte vztah, jestli tě miluje, váží si tě, rád s tebou tráví čas apod. - to je to podstatné, nikoli fotka ex jakéhokoliv formátu.

nostress
Extra třída :D 14290 příspěvků 09.02.17 21:44
@Lila fialová píše:
Ahoj včera jsem u přítele našla fotku jeho bývalé přítelkyně, fotka byla vitistena na A4 a nevím co si o tom mam myslet?

Pokud to chceš vědet, budeš se muset na to zeptat přítele.

Lila fialová
Nováček 3 příspěvky 09.02.17 21:45

@ka2ka měl ji mezi oblečením, v cera jak jsem mu tam skládala oblečení tak jsem to tam našla

Závislačka 2936 příspěvků 09.02.17 21:45
@hanka.br. píše:
Stále ji miluje a chce ji zpátky za každou cenu.

Ale jdi… :lol: Že ty teď večer po lampou louskáš nějakej ten líbesrománek?

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 64520 příspěvků 3 inzeráty 09.02.17 21:46

@Lila fialová Co si o tom myslet, no, že má vytištěnou fotku velikosti A4 své bývalé přítelkyně… taky určitě mám nějaké fotky bývalého přítele, to, že jsme se rozešli přece neznamená, že prožité přestává existovat.

ka2ka
Extra třída :D 13720 příspěvků 09.02.17 21:47
@Lila fialová píše:
@ka2ka měl ji mezi oblečením, v cera jak jsem mu tam skládala oblečení tak jsem to tam našla

tak mu oblečení příště dej do ruky at si ho tam dá sám

Závislačka 2936 příspěvků 09.02.17 21:47
@Lila fialová píše:
@ka2ka měl ji mezi oblečením, v cera jak jsem mu tam skládala oblečení tak jsem to tam našla

To je divný místo… :think:

ZuzaMi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 21:48

Asi je to hodně zvláštní, ale promluvila bych si o tom s přítelem…

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 64520 příspěvků 3 inzeráty 09.02.17 21:50
@Lila fialová píše:

Takže spíš prohlížela oblečení… protože pokud někomu dávám oblečení do skříně, tak to položím nahoru a jdu. Bacha abys tam příště nenašla něco pikantnějšího, alespoň já bych tam něco připravila, zjistit, že mi tam hrabeš.

Lila fialová
Nováček 3 příspěvky 09.02.17 21:54

@j.a.n.i1 Já se mu ve věcech nehrabu, on to tam měl položený hned nahoře

Ms.Ragdoll
Závislačka 2730 příspěvků 09.02.17 21:55

Tak třeba na ni narazil a bezmyšlenkovitě ji vrazil mezi svetry no…já si takhle třeba jednou zavřela do lednice peněženku, no co :P Ty nemáš žádné fotky bývalých lásek?

soleile
Ukecaná baba ;) 1392 příspěvků 09.02.17 21:58

@j.a.n.i1 :nevim: ja teda kdyz uklizim vyzehlene pradlo, automaticky porovnam kominky, nadzvednu, porovnam. Chlap by to urcite sam neudelal. Mame ale normalni, dlouholety vztah, nic pred sebou ve skrini neschovavame.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >