Včera jsem našla u přítele fotku jeho bývalé přítelkyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lila fialová
Nováček 3 příspěvky 09.02.17 21:39
V cera jsem našla u přítele fotku jeho bývalé přítelkyně

Ahoj včera jsem u přítele našla fotku jeho bývalé přítelkyně, fotka byla vitistena na A4 a nevím co si o tom mam myslet?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18561 příspěvků 09.02.17 21:42

Stále ji miluje a chce ji zpátky za každou cenu.

ka2ka
Extra třída :D 12941 příspěvků 1 inzerát 09.02.17 21:43

A kde jí měl?

Adrasteia
Závislačka 2760 příspěvků 2 inzeráty 09.02.17 21:43

Mít fotky ex partnerů mi připadá normální. Já je mám taky, můj manžel též. Bez znalosti bližších okolností a souvislostí tady nikdo nemůže nic zjistit. Vyšla bych z toho, jaký máte vztah, jestli tě miluje, váží si tě, rád s tebou tráví čas apod. - to je to podstatné, nikoli fotka ex jakéhokoliv formátu.

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13398 příspěvků 09.02.17 21:44
@Lila fialová píše:
Ahoj včera jsem u přítele našla fotku jeho bývalé přítelkyně, fotka byla vitistena na A4 a nevím co si o tom mam myslet?

Pokud to chceš vědet, budeš se muset na to zeptat přítele.

Lila fialová
Nováček 3 příspěvky 09.02.17 21:45

@ka2ka měl ji mezi oblečením, v cera jak jsem mu tam skládala oblečení tak jsem to tam našla

Adrasteia
Závislačka 2760 příspěvků 2 inzeráty 09.02.17 21:45
@hanka.br. píše:
Stále ji miluje a chce ji zpátky za každou cenu.

Ale jdi… :lol: Že ty teď večer po lampou louskáš nějakej ten líbesrománek?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63327 příspěvků 3 inzeráty 09.02.17 21:46

@Lila fialová Co si o tom myslet, no, že má vytištěnou fotku velikosti A4 své bývalé přítelkyně… taky určitě mám nějaké fotky bývalého přítele, to, že jsme se rozešli přece neznamená, že prožité přestává existovat.

ka2ka
Extra třída :D 12941 příspěvků 1 inzerát 09.02.17 21:47
@Lila fialová píše:
@ka2ka měl ji mezi oblečením, v cera jak jsem mu tam skládala oblečení tak jsem to tam našla

tak mu oblečení příště dej do ruky at si ho tam dá sám

Adrasteia
Závislačka 2760 příspěvků 2 inzeráty 09.02.17 21:47
@Lila fialová píše:
@ka2ka měl ji mezi oblečením, v cera jak jsem mu tam skládala oblečení tak jsem to tam našla

To je divný místo… :think:

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 21:48

Asi je to hodně zvláštní, ale promluvila bych si o tom s přítelem…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63327 příspěvků 3 inzeráty 09.02.17 21:50
@Lila fialová píše:

Takže spíš prohlížela oblečení… protože pokud někomu dávám oblečení do skříně, tak to položím nahoru a jdu. Bacha abys tam příště nenašla něco pikantnějšího, alespoň já bych tam něco připravila, zjistit, že mi tam hrabeš.

Lila fialová
Nováček 3 příspěvky 09.02.17 21:54

@j.a.n.i1 Já se mu ve věcech nehrabu, on to tam měl položený hned nahoře

Ms.Ragdoll
Závislačka 2638 příspěvků 09.02.17 21:55

Tak třeba na ni narazil a bezmyšlenkovitě ji vrazil mezi svetry no…já si takhle třeba jednou zavřela do lednice peněženku, no co :P Ty nemáš žádné fotky bývalých lásek?

soleile
Ukecaná baba ;) 1391 příspěvků 09.02.17 21:58

@j.a.n.i1 :nevim: ja teda kdyz uklizim vyzehlene pradlo, automaticky porovnam kominky, nadzvednu, porovnam. Chlap by to urcite sam neudelal. Mame ale normalni, dlouholety vztah, nic pred sebou ve skrini neschovavame.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >