V den menstruace jsem objevila slabého ducha na testu

Anonymní
17.11.19 22:31

V den menstruace jsem objevila slabého ducha na testu

Dobry vecer, stala se mi zvlastni vec. S partnerem jsme se snažili 12., 20. a 27.den cyklu. Od 17.DC, jelikoz jsem blázniva testovacka, jsem si delala kazde rano mamatesty. Na nich nic, ani dousek, ani stinek. Proste bile. Vcera taky nic, dnes jsem dostala MS, zadne spojeni, ale MS klasická s bolesti jak krava a na záchodě jsem si jeste udelala muj posledni test, co zbyl, jen tak. No a na nem neco jako duch, ale takovy, ze jde normalne videt. Nikdy jsem takovy test jeste nemela. 8o :nevim: Co to znamena? :zed: :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3850
17.11.19 22:37

Na spodním testu něco vidím..vydrz a čekej ještě. Zítra se nestuj..až další den ráno. Držím palce. Ještě to nic neznamená…já takovy testy měla vždy když měla spozdeni :nevim: a nikdy nic z toho nebylo. Jen hezky vydrz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3957
17.11.19 22:53
@Anonymní píše:
Dobry vecer, stala se mi zvlastni vec. S partnerem jsme se snažili 12., 20. a 27.den cyklu. Od 17.DC, jelikoz jsem blázniva testovacka, jsem si delala kazde rano mamatesty. Na nich nic, ani dousek, ani stinek. Proste bile. Vcera taky nic, dnes jsem dostala MS, zadne spojeni, ale MS klasická s bolesti jak krava a na záchodě jsem si jeste udelala muj posledni test, co zbyl, jen tak. No a na nem neco jako duch, ale takovy, ze jde normalne videt. Nikdy jsem takovy test jeste nemela. 8o :nevim: Co to znamena? :zed: :(

no…to je prave proc se nema testovat moc brzo…protoze to mohlo byt ze to prosto nevyslo a ihned odeslo s ms…a normalne se to clovek ani nedozvi a nemusi ho to pak zbytecne trapit :( ale tak uvidis no…kdyz ne ted…vyjde to priste :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.19 05:45

Já mám takového ducha vždy těsně před MS a těhotenstvim to není.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama