V den ms bolest v podbříšku

27.11.19 11:23

V den ms bolest v podbrisku i v krizi

Dobry den holky, dnes mam dostat MS, uz v noci mne bolelo v podbrisku a i v krizi ale MS stale nic misto toho mam pruhledny vytok… Co to je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

27.11.19 11:26

Říká se tomu predmenstruacni syndrom, zkráceně PMS. Dostupné info bude jistě na internetu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
27.11.19 11:36

No to znamená, že menses se brzy spustí, v řádu hodin nebo dnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 11:42

Dekuji vam, nikdy jsem pred Ms nebo den v ms vytok pruhledny neemela vypada to jako hlen :d tak jsem se divila, ale diky moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
27.11.19 18:58

Signál, že dostaneš menstruaci. Já díky tomu třeba poznám, že to druhý den dostanu :andel:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 20:24

@HrozTaj signal ze dostanu MS kvyki tomu ze mam pruhledny vytok ci hlen a do toho predmenstrulacni bolesti?..
Jinak asi pred 3 dnema jsem mela cipek snadno nahmatatelny a pootevreny a pred chvili kdyz jsem vylezla ze sprchy jsem ho mela uz dal takze obtizne nahmatat ale stale jsem dosahla na cipek a je uz teda vic otevřený nez byl pred 3 dnema. Ted tam je doslova díra :joy: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 20:25

@HrozTaj bolesti vim taky ale ten vytok nevim. Odpovidate na ten vytok nebo bolesti? Jestli bolesti tak to vim taky, spis jsem s eptala na ten vytok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
27.11.19 20:26
@Jaru-nka píše:
@HrozTaj signal ze dostanu MS kvyki tomu ze mam pruhledny vytok ci hlen a do toho predmenstrulacni bolesti?..
Jinak asi pred 3 dnema jsem mela cipek snadno nahmatatelny a pootevreny a pred chvili kdyz jsem vylezla ze sprchy jsem ho mela uz dal takze obtizne nahmatat ale stale jsem dosahla na cipek a je uz teda vic otevřený nez byl pred 3 dnema. Ted tam je doslova díra :joy: :joy:
Čípek si nezkoumám, ale když mě bolí břicho, druhý den to na sto procent mám. Určitě to tak má spousta žen :andel:.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 21:09

@HrozTaj no jasne ja to taky takhle mam, ale nikdy jsem nemela boleni podbrisku krize a a dotoho pruhledny vytok. Bolesti samozřejmne mam taky, ale ten vytok ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.19 14:42

Bolesti

Ahoj děvčata v posledních pár dnech mi je fakt divné v podbřišku mám tlak jak kdybych měla krámy a dnes se k tomu přidala divná pachuť v puse myslíte že by to mohlo být tehu?

• Nahlásit
  • Citovat
7.12.19 11:04

Může i nemusí, zkus test a poznáš, npokud mas uz příznaky tak test by ti to mel ukázat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama