Reklama

V devátém měsíci jsem zjistila, že miluje někoho jiného

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sinkulovat
Povídálka 19 příspěvků 21.02.18 05:40
V devátém měsíci jsem zjistila, že miluje někoho jiného

Ahoj holky,
Prosím o radu zda jste se s tím některá setkala.
Jsme spolu s partnerem 8 let, z toho 5 let jsme se snažili o miminko, prošli jsme si i IVF- chyba byla na straně partnera, řekli mu, že děti nikdy mít nebude. V létě jsem úplně nečekaně objevila dvě čárky, byli jsme oba nadšením bez sebe. Musím říct, že partner více než já. Celé těhotenství jsme si užívali, chodil na každou kontrolu, zajímal se jestli mimi kope atd. Prostě ideální partner. Před Vánoci jsem si všimla, že jeho vztah ke mě ochladl. Žádné miluji tě, doteky, nic. Stále byl a vlastně do teď je pozorný, ale tak nějak bez citu. Když jsem se ho ptala, co ho trápí, jestli mu mohu pomoci, tak mě řekl, že ne, že je jen nervozní z toho co nás všechno čeká za novinky s miminkem a že bude vše ok. Teď jsem uplnou náhodou zjistila, že už od těch Vánoc je zamilovaný do své kolegyně. Dle všeho se tomu sice snaží bránit a ona také omítá vztah s mužem, který bude mít za měsíc rodinu, ale je vidět jak se v tom plácá.
Prosím o radu mám mu vubec říct že o tom vím? Vyslechnout si jeho názor?
Nebo mám ten měsíc vše dusit v sobě a doufat, že až uvidí malého, tak si uvědomí, kde je jeho místo a kam patří? Stalo se to některé z Vás a jak to dopadlo?
Děkuji Vám za Vaše rady.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7206 příspěvků 21.02.18 05:49

@sinkulovat Delala bych, ze o tom nevim a pockala, jak se to vyvrbi po narozeni miminka. Scenama se nic nevyresi, jen se to zhorsi a on k ni utece. Chlap neni majetek zeny, je to partner, a zena o nem rozhodovat nemuze. Samozrejme to plati i naopak.

Jo a hlavne ho nelituj, jaky ze je chudacek, ze se nahle zamiloval jinde :nevim:

sinkulovat
Povídálka 19 příspěvků 21.02.18 06:02

@cecetka určitě mu nechci dělat scény, jen jsem si říkala, ze kdyby jsme si to vyrikali, tak by mohlo být všechno v poradku. Jsem zoufalá, nevím jestli se dokážu tak dlouho tvářit, ze se nic neděje.

ivašot.
Kelišová 6388 příspěvků 21.02.18 06:27
@sinkulovat píše:
@cecetka určitě mu nechci dělat scény, jen jsem si říkala, ze kdyby jsme si to vyrikali, tak by mohlo být všechno v poradku. Jsem zoufalá, nevím jestli se dokážu tak dlouho tvářit, ze se nic neděje.

vůbec si neumím představit, že bych to v sobě dokázala měsíc tutlat…

Lucinka1986
Kecalka 346 příspěvků 1 inzerát 21.02.18 06:35

Nevydržela bych to a řekla mu, že to vím.

Sofie92
Závislačka 3129 příspěvků 21.02.18 06:40

Já bych to rekls a řekla mu, že samozřejmě chápu, že se tohle může stát, že pokud s ženou chce být tak bych ocenila aby byl alespoň vynikající otec ( ne jednou za 14 dní na víkendy) že do lásky ke mě ho nemůžu nutit, ale ocenila bych pomoc s miminkem a taky finanční pomoc.

Ukulina
Extra třída :D 14470 příspěvků 21.02.18 06:43

Taky bych to nevydržela. Promluvila bych si s ním. Snažila se nehysterčit, ale s velkou pravděpodobností bych to nezvládla. Kdo taky, že?

saphire
Kelišová 6544 příspěvků 21.02.18 06:51
@Ukulina píše:
Taky bych to nevydržela. Promluvila bych si s ním. Snažila se nehysterčit, ale s velkou pravděpodobností bych to nezvládla. Kdo taky, že?

K tomu nelze více dodat. Tutlat to v sobě je zbytečné…

pannda
Kelišová 6498 příspěvků 32 inzerátů 21.02.18 07:01
@saphire píše:
K tomu nelze více dodat. Tutlat to v sobě je zbytečné…

určitě…dost možná že se vše ještě vyvrbí úplně jinak…

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 21.02.18 07:07

Já bych nevydržela dělat jako že nic asi bych se ho na to zeptala :nevim: kord když to víš to musí být hrozné..

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 21.02.18 07:10

Taky bych to teda nevydrzela neresit :nevim: kdyz bych to vedela…sceny bych nedelala, ale slusne si o tom promluvila ;) ale my s manzelem to tak mame od zacatku, ze hned vse resime, takze to mam tak nastaveny v sobe… ;)

Laskonečka
Povídálka 21 příspěvků 21.02.18 07:29

Řekla bych, že to vím a v klidu bych si svním promluvila, ať vím, co mě čeká, ať potom nejsem překvapená

sinkulovat
Povídálka 19 příspěvků 21.02.18 07:32

Dekuji holky, přesně tak to cítím o já. Preci jen mám ještě měsíc než se malý narodí a mužů se zařídit, když řekne ze chce odejít za ni. Když počkám do porodu a opustí mě třeba po měsíci tak mě to zničí ještě víc.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2080 příspěvků 21.02.18 07:44

@sinkulovat Rozhodně to netutlat v sobě…Já si toto ani nedovedu představit!! Přeji pevné nervy.

káťa
Extra třída :D 12780 příspěvků 21.02.18 07:50

Rozumnější by asi bylo nic mu neříkat a nechat ho, ať si to v sobě vyřeší. Evidentně si o tom promlouvat nechce, když ti řekl, že se mezi vámi vůbec nic neděje…
Zřejmě jsi mu tajně vlezla někam do konverzace, z toho by taky nadšený nebyl. Nevím, co si tam se slečnou píšou, ale psala jsi, že se snaží být oba rozumní a brání se tomu. Já jsem horká hlava a asi bych to tutlat nevydržela, ale asi by to nebylo rozumné…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >