V době covidu těhotná na akci?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9.11.21 07:54

V době covidu těhotná na akci?

Ahoj holky, tak mi včera chlap nasadil pořádného brouka do hlavy. Chtěl mě potěšit a sehnal nám lístky na oktagon… Bude to na začátku prosince. Nejdříve jsem měla radost ale pak mi došlo, že nevím zda je vhodné v této době chodit těhotná mezi tisíce lidí.

Partner je teď zklamaný, mrzí ho, že mu to nedošlo, ale alespoň bude moct jít s kamarádem.
Zajímal by mě i Váš názor, zda by jste si takovou akci v této době odpustili nebo se držíte názoru, že by potom těhotná nemohla vůbec nic?

Děkuji moc za různé názory a postoje. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3357
9.11.21 07:55

Netřeba být paranoidní, normálně běž

Příspěvek upraven 09.11.21 v 08:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2036
9.11.21 07:58

Já bych šla. Pokud chceš být v klidu měj nasazený respirátor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11946
9.11.21 07:58

Já jsem na takový akce nechodila a stejně jsem covid ke konci těhotenství dostala a nevím kde. Spíš se nakazis v rodině než na větší akci. Běž

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
177
9.11.21 07:59

Já bych kvůli covidu nešla a ani partner by nešel, aby mi to nepřitáhl domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
9.11.21 08:00

Já bych si to odpustila. Znám par ne moc hezkých průběhu covidu z okolí (ne u těhotných) a tak razítko zásadu, že zbytečně tomu naproti nepůjdu. Ale do práce chodím, s kamarády a rodinou se stýkáme, ale mezi tisíce neznámých lidí bych nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3357
9.11.21 08:01

Abych upřesnila, jako těhotná a snad i jako netehotna bych nesla v dnešní době lyžovat, ani v úplném počátku, lidi teď jezdí neskutecne agresivně, co mají všechny možné chrániče, tak si připadají nesmrtelní, a jak není sníh, je jich vysoká koncentrace na jednom místě. Předloni jsem po dvaceti letech vylezla na svah a srazil mě tam shora 150 kg pitomec, takže to vnímám jako nebezpečí já. Covid na akci ne, a navíc tam můžeš chytit cokoli jiného, například žloutenku, to už by člověk nemohl opravdu vůbec nikam :nevim: :lol: Ale každý muže mít to svoje, z čeho má strach. Kdybych skončila s covidem na JiP nebo Aru, asi bych se pak taky bála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12620
9.11.21 08:02

@Alenkavrisidivu2 Normálně jdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
9.11.21 08:03

Řešila bych to v prvním trimestru a to ne jen kvůli covidu, ale i kvůli jiným respiračním onemocnění, takže bych si minimálně nasadila respirátor po celou dobu show.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3916
9.11.21 08:08

Vzala bych si respirator a šla. A nasadil bych ho i partnerovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19206
9.11.21 08:13
@Semtex píše:
Abych upřesnila, jako těhotná a snad i jako netehotna bych nesla v dnešní době lyžovat, ani v úplném počátku, lidi teď jezdí neskutecne agresivně, co mají všechny možné chrániče, tak si připadají nesmrtelní, a jak není sníh, je jich vysoká koncentrace na jednom místě. Předloni jsem po dvaceti letech vylezla na svah a srazil mě tam shora 150 kg pitomec, takže to vnímám jako nebezpečí já. Covid na akci ne, a navíc tam můžeš chytit cokoli jiného, například žloutenku, to už by člověk nemohl opravdu vůbec nikam :nevim: :lol: Ale každý muže mít to svoje, z čeho má strach. Kdybych skončila s covidem na JiP nebo Aru, asi bych se pak taky bála.

Zloutenku? Jakoze by si tam oblizovala ruce nebo pila kontaminovanou vodu z wc? Zloutenku opravdu zas tak snadno nechytnes, navic se vyskytuje minimalne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
9.11.21 08:14

Byť nepatřím k příznivcům přehnané ochrany ani očkování, tak v těhotenství bych si tuhle akci odpustila.
Nejde jen o kovid, je obecně doba viróz, bylo by zbytečný něco chytit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7201
9.11.21 08:16

Ty brďo, docela dilema. Já jsem opatrná, takže bych spíš nešla, ale zase oktagon… To bude pecka. :srdce: No, možná, když budeš mít´celou dobu respirátor… :andel: :andel: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21653
9.11.21 08:18

Pokud nejsi očkovaná, nešla bych. Ono kdoví, jaká bude situace za měsíc, takže nejen, že hrozí, že nic nebude, ale pokud bude, budeš muset na placený PCR test a nejspíš si to tam budeš moci užít jen v respirátoru. A to by mě osobně za to fakt nestálo, dusit se v davu lidí v respíku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36820
9.11.21 08:19
@Alenkavrisidivu2 píše:
Ahoj holky, tak mi včera chlap nasadil pořádného brouka do hlavy. Chtěl mě potěšit a sehnal nám lístky na oktagon… Bude to na začátku prosince. Nejdříve jsem měla radost ale pak mi došlo, že nevím zda je vhodné v této době chodit těhotná mezi tisíce lidí.

Partner je teď zklamaný, mrzí ho, že mu to nedošlo, ale alespoň bude moct jít s kamarádem.
Zajímal by mě i Váš názor, zda by jste si takovou akci v této době odpustili nebo se držíte názoru, že by potom těhotná nemohla vůbec nic?

Děkuji moc za různé názory a postoje. :srdce:

Na oktagon by mě nedostal ani jako netěhotnou. Ale do velkých skupin lidí bych nechodila, otázka je, jestli to nepřitáhne manžel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat