V dubnu zhubnu (2019)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RaynaW.
Stálice 52 příspěvků 16.04.19 16:06
V dubnu zhubnu (2019)

Ahoj holky, ženy a mámy.
Už mám nějakou dobu po porodu a zjišťuji, že ani teď nějak nemám na sebe moc času… Člověk přimhouří očko, když má doma miminko, ale zdá se mi, že ani s batoletem jsem si nijak nepolepšila. Jenže se nechci na nic vymlouvat a chci tak 15 kg dolů - ideálně. To je váha, kdy jsem se poznala se svým mužem a já se cítila sebejistě, spokojeně a krásně.

Kterápak se přidá? :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
bludinka
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 16.04.19 16:16

Ahoj :mavam: ja se rada pridam :) taky bych rada dala dolu cca tech 15 kg :) ale zatim jedine s cim jsem zacala je behani :lol:

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 16.04.19 16:20

Já začala na konci ledna. Dole 2kg a - 4,5cm přes břicho. Teď jsem zjistila, že jsem těhotná, takže ty centaky asi zase porostou :think: :D

RaynaW.
Stálice 52 příspěvků 16.04.19 16:22

@bludinka jupí, nejsem sama:blush: já jsem se pustila do klasické Body Revolution. A kolik běháš?

sakota
Kelišová 5732 příspěvků 16.04.19 16:22

Ja se budu snazit pridat. :) Stacilo by mi dat dolu jeste pet, pet uz mam za sebou, ale nejak je to tezsi a tezsi. :D

RaynaW.
Stálice 52 příspěvků 16.04.19 16:22

@Mimis2017 jé, to gratuluji! :srdce:

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 16.04.19 16:24

@RaynaW. Děkuji, jsem na úplném začátku, ale věřím, že bude vše ok. Snažím se jist pořád stejně, tak snad nenaberu moc, protože mám bohužel o 20kg víc než když jsem byla těhotná poprvé :roll:.

Marben
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 16.04.19 16:28

Ahoj, já se rada přidám. Hubnu tedy už od poloviny února, nějaké dva měsíce tedy a dole mam skoro 7kg. Původní váha 69kg a chci se dostat na 60 jako před otehotnenim, takže mi chybí ještě dvě kila a ideálně 4 :mrgreen:
Vynechala jsem úplně sladké a jídla jim bez příloh + pecivo málo a jen celozrnné. Porce jsem začala jist poloviční a výsledky jsou. už vidět. Denně pak dostatek pohybu, dala jsem se na svizne procházky s kocarkem.
Všem holky přeji ať se hubnutí zadaří, hlavně najít si to, co člověku vyhovuje a pak hubnutí není utrpení :palec:

vannilka
Stálice 94 příspěvků 16.04.19 16:30

@Marben To je super. A kolik toho nachodíš? Rychle?

RaynaW.
Stálice 52 příspěvků 16.04.19 16:37

Holky, úplně mě motivujete. :hug:

Verun83
Echt Kelišová 9434 příspěvků 16.04.19 16:37

Ja teda jsem po porodu dlouho. Ale zacla jsem chodit do prace, sedim, zeru a uspesne kynu. Dnes jsem v praci asi stokrat rekla, ze musim zhubnout. Jenze prijdu z prace, a neni energie…

1mila2
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 16.04.19 17:07

Jdu do toho taky. Od porodu jsem zacala uz asi 30×. Ale nikdy nevydrzim :roll: :roll:
Mam doma 3M mimco, na sobe jeste 12kg, ktere jsem nabrala v tehotenstvi. No a jeste dalsich 10, ktere jsem nabrala hormonalni lecbou. Takze u me to chce dolu 22kg a budu zas takova, jakoi si me chlap nasel :pankac: dneska se cely den drzim, takze uz jsem fakt zacala :srdce:
Vim, ze prvni kila pujdou rychle, ale nesmim se furt cpat horalkama, fidorkama a podobnyma fujtajblama :lol:
Mam dost z ceho brat (95), takze prvnich 15by melo jit uplne samo :pankac:
Jinak na to nejdu pres cviceni, ale prvne pres jidlo. Poradne cviceni pridam pozdeji.

bludinka
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 16.04.19 18:03

@RaynaW. Beham ob den cca 6km, mela jsem cil, odbehnout letos pulmaraton :lol: ale minuly tyden rozkvetlo neco, na co mam hroznou alergii a mam desny kasel, tak ubehnu tak tri a hrcim, jako bych mela vypustit dusi :lol:

Ja mam ale strasny problem s jidlem… jsem pekelne neukaznena :? Ale ted jsem si rekla, ze zkusim upravu postupne a zacnu vynechanim priloh k veceri :)

bludinka
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 16.04.19 18:05

@Marben a nechybi ti prilohy? Ja treba obed bez neceho proste nedam a mam hned hlad :nevim:

Marben
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 16.04.19 18:30

@vannilka nechodím jak kdy. Někdy 5 někdy 8km podle počasí a kde zrovna jdeme :) když přes den nechodím, tak se starším synem jdu alespoň na chvilku večer jezdit na kole (od 10 jsem na nej nevlezla) :mrgreen: teď po 30 mám teda co dělat. @ bludinka hele kupodivu vůbec ne a takový jídelníček mi vyhovuje. Jim všechny druhy masa a k tomu si dam zeleninu na másle, fazolky nebo čerstvou zeleninu, salát…
Pro rodinu vařím normálně, pro sebe si udělám to samé trosku jinak a zatím ok.
Nejhorší bylo pro mě to sladké, já “dobijela baterky” susenkou, čokoládou a jak se říká dojizdela jsem po batoleti zbytky - to už nedělám a je to taky znát :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama