V jaké porodnici v Praze rodíte v soukromí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MagdalenaDc
Povídálka 19 příspěvků 26.12.17 12:15
V jaké porodnici v Praze rodíte v soukromí?

Ahoj holky.
Nevíte někdo informaci v jaké porodnici v Praze rodíte v soukromí-mám namysli porodnì sál a třeba dobu předporodní.. nechce se mi rodit vedle jiných maminek.. ;) dekuji za info

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
sara1000
Kelišová 5589 příspěvků 26.12.17 12:18

@MagdalenaDc
Rodila jsem v Podoli.Od zacatku do konce jsi na samostatnem porodnim boxu. K dispozici vse:Magnetofon, wc, sprcha…
Mne se tam moc libilo :)

MagdalenaDc
Povídálka 19 příspěvků 26.12.17 12:21

@sara1000 dekuji moc.. mam nejbliz vinohrady, ale predstava rodit nekde za plentou s jinou maminkou se mi moc nelibi..

Laurie
Kecalka 391 příspěvků 26.12.17 12:24

V krči jsou taky samostatné porodní pokoje

Tichošlápek
Extra třída :D 11544 příspěvků 26.12.17 12:27

V Krči

Jogrr
Závislačka 4446 příspěvků 26.12.17 12:34

Rodila jsem v lednu na Bulovce. Mela jsem pokoj se sprchou a wc jen pro sebe, to same porodni box a 2h po porodu jen pro sebe.

Netopirek
Echt Kelišová 8217 příspěvků 26.12.17 12:43

V Krči a má Bulovce.

MagdalenaDc
Povídálka 19 příspěvků 26.12.17 12:45

@Jogrr Bulovku jsem zvažovala..jak je to s registraci je to v poho? Jsem prvorodička a ta dva dny jsem 14+0 a mam to cca 30min od domova ale to asi neva az to na me prijde?

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 26.12.17 12:47

Podolí.

Netopirek
Echt Kelišová 8217 příspěvků 26.12.17 12:47

@MagdalenaDc registrace se dělá online.
Půl hodiny je do porodnice akorát

MagdalenaDc
Povídálka 19 příspěvků 26.12.17 12:53

@Netopirek dekuji moc za info jste všichni hodný

Jogrr
Závislačka 4446 příspěvků 26.12.17 12:54

@MagdalenaDc registrovala jsem se ve 14+0, na webu maji formular, nehraji si na minuty a sekundy, proste ten den ho vyplnis a pak si tam nekterou stredu zajdes osobne si registraci potvrdit, coz je formalita.
Ja ji mam autem cca 5 min., ale byly tam damy z Baste, Libeznice, Cakovic, Cerneho mostu, 30 min neni zadna vzdalenost na Prahu.

MagdalenaDc
Povídálka 19 příspěvků 26.12.17 13:00

@Jogrr taky moc dekuji za info.. jsem z maleho mesta a ikdyz bydlim v prace uz 5let furt si nemuzu zvyknout ze napr cca 30min neni na prahu nic ☺ jak uz jsem psala nemam zkusenost ani nikoho z kamaradek co by mi poradili tak mam trochu obavy.. ale moc dekuji za odpovedi

Temaho
Kelišová 5230 příspěvků 26.12.17 13:02

V Motole jsou taky samostantné porodní pokoje.

MagdalenaDc
Povídálka 19 příspěvků 26.12.17 15:45

Holky co jste rodili v Krči.. jak je to s tlumicimi leky a placením? Ted jsem cetla ze za epidural chteji skoro 5tis? Myslela jsem ze tlumici leky jsou pro rodicku hrazeny pojistovnou? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >