V jaké porodnici v Praze rodíte v soukromí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MagdalenaDc
Povídálka 19 příspěvků 26.12.17 12:15
V jaké porodnici v Praze rodíte v soukromí?

Ahoj holky.
Nevíte někdo informaci v jaké porodnici v Praze rodíte v soukromí-mám namysli porodnì sál a třeba dobu předporodní.. nechce se mi rodit vedle jiných maminek.. ;) dekuji za info

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

sara1000
Kelišová 5529 příspěvků 2 inzeráty 26.12.17 12:18

@MagdalenaDc
Rodila jsem v Podoli.Od zacatku do konce jsi na samostatnem porodnim boxu. K dispozici vse:Magnetofon, wc, sprcha…
Mne se tam moc libilo :)

MagdalenaDc
Povídálka 19 příspěvků 26.12.17 12:21

@sara1000 dekuji moc.. mam nejbliz vinohrady, ale predstava rodit nekde za plentou s jinou maminkou se mi moc nelibi..

Laurie
Kecalka 369 příspěvků 1 inzerát 26.12.17 12:24

V krči jsou taky samostatné porodní pokoje

Tichošlápek
Echt Kelišová 9110 příspěvků 26.12.17 12:27

V Krči

Jogrr
Závislačka 4087 příspěvků 26.12.17 12:34

Rodila jsem v lednu na Bulovce. Mela jsem pokoj se sprchou a wc jen pro sebe, to same porodni box a 2h po porodu jen pro sebe.

Netopirek
Echt Kelišová 7567 příspěvků 26.12.17 12:43

V Krči a má Bulovce.

MagdalenaDc
Povídálka 19 příspěvků 26.12.17 12:45

@Jogrr Bulovku jsem zvažovala..jak je to s registraci je to v poho? Jsem prvorodička a ta dva dny jsem 14+0 a mam to cca 30min od domova ale to asi neva az to na me prijde?

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 26.12.17 12:47

Podolí.

Netopirek
Echt Kelišová 7567 příspěvků 26.12.17 12:47

@MagdalenaDc registrace se dělá online.
Půl hodiny je do porodnice akorát

MagdalenaDc
Povídálka 19 příspěvků 26.12.17 12:53

@Netopirek dekuji moc za info jste všichni hodný

Jogrr
Závislačka 4087 příspěvků 26.12.17 12:54

@MagdalenaDc registrovala jsem se ve 14+0, na webu maji formular, nehraji si na minuty a sekundy, proste ten den ho vyplnis a pak si tam nekterou stredu zajdes osobne si registraci potvrdit, coz je formalita.
Ja ji mam autem cca 5 min., ale byly tam damy z Baste, Libeznice, Cakovic, Cerneho mostu, 30 min neni zadna vzdalenost na Prahu.

MagdalenaDc
Povídálka 19 příspěvků 26.12.17 13:00

@Jogrr taky moc dekuji za info.. jsem z maleho mesta a ikdyz bydlim v prace uz 5let furt si nemuzu zvyknout ze napr cca 30min neni na prahu nic ☺ jak uz jsem psala nemam zkusenost ani nikoho z kamaradek co by mi poradili tak mam trochu obavy.. ale moc dekuji za odpovedi

Temaho
Kelišová 5230 příspěvků 26.12.17 13:02

V Motole jsou taky samostantné porodní pokoje.

MagdalenaDc
Povídálka 19 příspěvků 26.12.17 15:45

Holky co jste rodili v Krči.. jak je to s tlumicimi leky a placením? Ted jsem cetla ze za epidural chteji skoro 5tis? Myslela jsem ze tlumici leky jsou pro rodicku hrazeny pojistovnou? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama