V jaké situaci máte největší chuť ozvat se kamarádce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 27.10.14 11:37
v jaké situaci máte největší chuť ozvat se kamarádce?

V jaké situaci mate největší chuť vídat se s kamarádkami? Já docela umím být vrbou, umím naslouchat a kamarádky se to naučily využívat. Jsem vždy z toho unavena a vyvšťavená. A začíná mě to trochu štvát. Nejvíce asi ta situace, že jakmile se vypovídají, je jim nějak dobře a už nemají dál zájem si povídat jen tak, nějaké i pro mě uvolňující téma na zasmání.
Mrzí mě, že mě nekontaktují v situaci, kdy jsou v pohodě a kdy bychom mohly jít na prima vycházku či na pohodovou návštěvu. Že svoji pohodu si nechávají pro sebe, ale jakmile nastane nějaký problém, kontaktují mě. A jak to máte vy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 11:40
@jindra.kytka píše:
V jaké situaci mate největší chuť vídat se s kamarádkami? Já docela umím být vrbou, umím naslouchat a kamarádky se to naučily využívat. Jsem vždy z toho unavena a vyvšťavená. A začíná mě to trochu štvát. Nejvíce asi ta situace, že jakmile se vypovídají, je jim nějak dobře a už nemají dál zájem si povídat jen tak, nějaké i pro mě uvolňující téma na zasmání.
Mrzí mě, že mě nekontaktují v situaci, kdy jsou v pohodě a kdy bychom mohly jít na prima vycházku či na pohodovou návštěvu. Že svoji pohodu si nechávají pro sebe, ale jakmile nastane nějaký problém, kontaktují mě. A jak to máte vy?

ja to mam tak, ze mam opravdu jen par kamaradu ci kamaradek u kterých vim, ze se nic z tohohle od nich nedockam :kytka: a pokud tomu tak mas ty tak to nejsou ty pravy kamaradi a pratele ale je to zalozene na uplne necem jinem :kytka: mela by ses obklopovat lidma, kteří ty za to stoji :palec: a ne téma co te jen vyuzivaji pro jeden ucel a „vyšťavují“ te :kytka:

SussieS
Závislačka 3840 příspěvků 27.10.14 11:40

Já spíš naopak… Chci mezi lidi, když mám dobrou náladu, když se mi daří, jsem v pohodě. :) Když mám naopak nějakej problém, radši jsem sama doma a řeším si to sama se sebou, max. se svěřím spolubydlící nebo příteli. Cíleně k tomu ale nikoho nevyhledávám :nevim:

A od přátel očekávám sdílení toho dobrého i zlého :)

Fjodorka
Extra třída :D 11327 příspěvků 27.10.14 11:42

Volám kamarádce, když jsem venku s kočárem, partner nemá čas volat, matka mi to nebere a já se fakt nudím :mrgreen: Ale volám jí tak jednou za půl roku, tak snad ji to moc neobtěžuje :jazyk:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 27.10.14 11:42

Mě nevolají, mě píšou. Což je lepší, já si volím čas (pokud to není on-line), na co, kdy a jak jim odepíšu. A být teta Sally, tedy pokud moje poznámky jsou přínosné, mě baví. Jinak to víš, pro dobrotu na žebrotu. třeba bys někdy měla zavolat ty jim a nebýt jen jejich vysavač negativních energií a emocí.

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 27.10.14 11:44

Já byla taky taková vrba… no a když jsem celý den poslouchala co je jen u nich a mě se pomalu ani nezeptaly jak se mám, tak jsem to utla. Mám jen jednu nej kamarádku, kterou víc zajímám já než ona, povídáme o všem. A pak dvě co ujdou. Zbytek jsem odřízla. :) chodily ke mě jen se nalejt kafem, zadržkovat si na chlapy a na blbou práci a za hodinu, když se vykecaly, tak zas šly. No nejsem kavárna, takže pápá.

Fjodorka
Extra třída :D 11327 příspěvků 27.10.14 11:45

Jinak, byla bych i ráda, kdyby mi volali lidi se vyžvanit a postěžovat, já hrozně zbožňuji rozebírání cizích problémů :oops: Ne ze zlomyslnosti, fakt chci poradit :mrgreen:

Anael
Echt Kelišová 7797 příspěvků 27.10.14 11:47
@Fjodorka píše:
Jinak, byla bych i ráda, kdyby mi volali lidi se vyžvanit a postěžovat, já hrozně zbožňuji rozebírání cizích problémů :oops: Ne ze zlomyslnosti, fakt chci poradit :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
Anael
Echt Kelišová 7797 příspěvků 27.10.14 11:48

@Fjodorka
Dej si do podpisu telefonní číslo a nebudeš mít nouzi :palec: :mrgreen:

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 27.10.14 11:49
@Anael píše:
@Fjodorka
Dej si do podpisu telefonní číslo a nebudeš mít nouzi :palec: :mrgreen:

:lol: :potlesk: to je dobrý a fakt pravdivý :mavam:

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 27.10.14 11:50

Jinak jednou do měsíce přijede moje nejlepší kamarádka. A ona je bezdětná pařmenka žijí v Praze. Takže si to asi umíš představit. Já matka, domácí kvočna s kuřátkem :D takže přijede, navlíkne se do tepláků, udělá drnna hlavě, hraje si se synem a vegetí. Já něco dobrýho uvařím, upeču a povídáme. Pak večer kouknem na nějaký dobrý filmy, dáme vínko, cigárko a něco k mlsání. Pak jí dám domácí duchnu a spí jak pařez. Druhej den jí naložim jídlo do krabiček, dostane pusu na čelo a jede domu. Vždycky mi řiká, že má pocit, jako by jela k mamce domu (její mamka nikdy nebyla jako máma), že jí to u mě hrozně dá do pohody a odjíždí odpočatá. Takže takhle si to my užíváme. Oboustranně. Já se jí vykecám co se u nás děje, ona mi povypráví o nových objevech a ještě si veze domu vejslužku. :D a já mám dobrej pocit, že jsem pro ní taky něco udělala.

Fjodorka
Extra třída :D 11327 příspěvků 27.10.14 11:53
@Anael píše:
@Fjodorka
Dej si do podpisu telefonní číslo a nebudeš mít nouzi :palec: :mrgreen:
:lol: :lol: Zas tak daleko má zábava nesahá, aby mě to bavilo od úplně cizích, to si hezky počtu tady, kolikrát mi jen čtení vystačí na ukojení mé zábavy :mrgreen:
Aneta.Berg
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 27.10.14 12:00

@mejdylko To zní úplně super :), krásná symbioza! Jinak zakladatelce - pokud už tě to začíná štvát, stačí zaútočit čistou upřímností - tvař se u vylévání cizích srdcí naprosto znuděně a nezúčastněně, nehraj falešný zájem…

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 27.10.14 12:03
@Fjodorka píše:
Jinak, byla bych i ráda, kdyby mi volali lidi se vyžvanit a postěžovat, já hrozně zbožňuji rozebírání cizích problémů :oops: Ne ze zlomyslnosti, fakt chci poradit :mrgreen:

Mě to taky baví, máme stejnou úchylku ;) :mrgreen: Nejradši mám, když kamarádky loví chlapy a jelikož já už mám uloveno, tak aspoň radím a podporuji. Ale se mnou se moc nesmutní - jsem schopná vymyslet teda neuvěřitelné pčoviny :oops: a pak se tomu svorně chechtat :mrgreen:
Zakladatelce bych poradila, aby taky ona volala nějaké kamarádce když si chce užít dobrou náladu a takové ty vylívačky srdcí trochu omezit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 12:05

Největší chuť se jí ozvat mám právě teď, protože jsem našla na testu dvě čárky, rozhodně jsem to nečekala tak brzy po prvním dítěti, na které jsme čekali hodně dlouho. Mám tak velkou radost, že ji chci s kamarádkou sdílet, asi vydržím jen do návštěvy doktora a pak hned žhavím drát :D
Jinak obecně kamarádce volám, když mi nějaký vnitřní hlas říká udělej to, hodně často má ona zrovna nějaký splín nebo naopak radost, ale většinou se něco děje. Nemusíme se vidět každý týden na kafi, občas se vidíme jen párkrát za rok, ale víme o sobě a vždycky máme kde navázat.
Prosím zachování anonymity z důvodu čerstvého těhotenství a snahy to zatím utajit před rodinou.
 R.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >