V jakém časovém intervalu jste si splnily svůj sen a jaky?

106
13.7.20 05:42

V jakém časovém intervalu jste si splnily svůj sen a jaky

V jakém časovém horizontu, jste si splnily svůj sen a jaký

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2753
13.7.20 06:47

Fajn práci už od 18.. :kytka: obě školy v 26 dálkově… vlastní byt (sama pro sebe) 3+1 v 29..
dům mnohem později.. a na děti jsem si taky dost počkala (od 21 do 33, 13let snah a trápení)..
teď už si sním (spíš přesně plánuji) jen o cestování a rekonstrukcích :andel: vše podstatné se mi už i přes mnohdy brutální překážky splnilo :kytka:

z více nedostižných je to Kuba, protože pro rodinu 150tisíc, to si radši pořídím kachlová kamna :mrgreen:, už je to u mne jen o prioritách zbytností, ale trvalo to 26let pracovního života (na mateřské jen 6měsíců)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16884
13.7.20 07:00

Chtěla jsem mít vzdělání, fajn chlapa a děti. Vše splněno do 25. A na další sny jako mluvit dobře cizími jazyky a podívat se do světa jsem si počkala déle. Na cestu za velkou louži 20 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
881
13.7.20 07:21

Já to napsat musím :D mám z ní děsnou radost. Největší sen jsem si splnila před týdnem (je mi 28) a koupila jsem si koně :D Po sto letech myslení na rodinu a na budoucnost jsem udělala trošku sobecký krok a je to báječný :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3669
13.7.20 07:22

Obdivuji a trochu zavidim lidem, kteri maji sen, dlouhodobe a systematicky jdou za nim a pri jeho splneni vi, ze je to ono. U me se vetsinou dostavi rozcarovani, cesta je pro me dulezitejsi nez vysledek. A naopak zalezitosti splnene spis tak nejak nahodile se casem ukazou jako prinos. Mam to tak s partnerem, praci, rodinou i treba cestovanim. Ale obecne vsechno se mi zacalo plnit az po 30ce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 07:25

Praci kterou jsem chtela, 2 deti a barak tam kde jsem chtela cca do 38. Ted uz jen prestat resit nepodstatnosti a uzivat si to! :)

• Nahlásit
  • Citovat
3036
13.7.20 07:32

Tak o tom přemýšlím a já asi žádný sen nemám. Mám skvělého muže, dvě děti, dům, koníčky, práci, rodičům zdraví taky slouží. Nepotýkám se v životě s žádnými tragédiemi, sice je nás život takový zrychlený, pořád něco někde se děje, ale jsem opravdu spokojená, i sama se sebou. Samozřejmě ne úplně bez výhrad, ale nic není dokonalé :-) Dostat se do téhle fáze a rozpoložení mi trvalo tak asi 30 let. Nevím, jestli se to počítá jako sen :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.20 08:21

Bostonský teriér :srdce:, hledání trvalo rok. :) Jinak už mám všechno, po čem jsem kdy toužila ( rodina, bydlení, práce, přátele) :) a stihla jsem to do 27 let, teď už z toho jen těžím a užívám si. :) S mužem si plníme společné sny v podobě cestování nebo vylepšování bydlení - třeba budem dělat ohniště :) je to blbost, ale dlouho si ho přejeme, nebyl čas ho udělat a už se prostě vidíme s těmi buřty o letním večeru s kamarády :) nám stačí málo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
13.7.20 10:15

Já mám sen, mít domeček nebo apartmán někde u more :) :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3489
13.7.20 10:28
@alig píše:
Já mám sen, mít domeček nebo apartmán někde u more :) :) :)

Tak to máme stejně. :mavam: Loni už jsme chtěli s manželem pořídit něco na jihu Španělska. Ale nakonec jsme se shodli, že na to prostě není čas. Dohodli jsme se, že počkáme ještě pár let, než bude mladší dcera samostatná a nebudeme vázáni na školu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
774
13.7.20 11:35

Já mám snů milion :lol: ale do 25 let se mi podařilo vystudovat VŠ, vdát se za skvělýho chlapa, mít vlastní bydlení, práci v oboru. Teď mě to táhne k cestování a pak ty dětičky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama