V jakem oboru si hledáte práci po mateřské?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dracietka
Kecalka 243 příspěvků 11.04.18 11:53
V jakem oboru si hledate praci po mateřské?

Zakladam toto tema spíše ze zvedavosti. Syn uz je ve skolce mesic a me na email chodi nabidky prace, ale vohuzel v okoli nic v mem oboru. Zajimala by vas i prace delnice? Me by treba nevadila ale tady u nas mě spíš odrazuje ten klektiv tam. Už sem parkrat slyšela že se tam zenske normalne poperou, kdyz jim neco nevoni.
Ale to uz odbocuju. Jen sem zvedava kde jste se po mateřské uplatnili. :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Agrion
Závislačka 2737 příspěvků 11.04.18 11:54

@Dracietka Ve stejnem oboru jako pred materskou. Nestudovala jsem 6 let jen tak pro zabavu… ale abych mela slusnou praci ;)

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 11.04.18 11:57

V oboru, který jsem vystudovala.

balkanka
Kecalka 214 příspěvků 11.04.18 12:06

@Dracietka Uplatnila jsem se tam, kde jsem delala pred materskou, ale uz to nejsem jen ja a musim myslet na deti a na sve zdravi, takze mam v planu zmenit zamestnani podle sveho oboru, jak uz psaly holky, nestudovala jsem vysokou abych pak delala do konce zivota treba prodavacku. Ta prace me sice bavi, ale kolektiv je horsi a horsi. Prace delnice by mi vyhovovala tak na chvili, ale jen jako zaskok nez najdu neco lepsiho, ale pokud se tam klidne poperou, tak to bych tam opravdu nesla. Vsechno nejde vyresit nasilim a nechtela bych byt neni fackovaci panak. :-)

novakova.t
Závislačka 3169 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 12:07

Já dělala po skončení rodicaku ve skladu…meli jednosmeny provoz a stihala jsem skolku a víkendy volne. Ale byla to makacka. V oboru jako servírka bych nedala kr/dl tyden :nevim:

Kriss Tina
Závislačka 4525 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 12:08

Já obor úplně změnila, v původním jsem se nemohla uplatnit. Že začátku bych brala cokoliv a hledala asi dal v oboru co tě zajímá :nevim:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 11.04.18 12:08

Vrátila jsem se do firmy, ze které jsem na mateřskou odešla, nejjednodušší řešení, práci i lidi jsem znala, neměla jsem z toho žádnej stres, za ten rok co jsem byla pryč se změnil jenom jeden proces, takže naprostá pohoda. Do továrny bych nešla, jak už tu zaznělo, nestudovala jsem x let, abych pak stála u pásu :lol:

Nairol
Echt Kelišová 8775 příspěvků 11.04.18 12:09

Pracuji v oboru, ktery jsem vystudovala. Vratila jsme se na sve puvodni misto.

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8430 příspěvků 33 inzerátů 11.04.18 12:12

Budu hledat to v cem jsem delala pred detmi. Pohledavky. Nebo uvazuji, ze si oprasim ucto, maturovala jsem z nej a zkusim najit nejakou junior ucetni a zacnu od nuly. Ale nechci brat nic jen proto, abych neco delala. Chci neco, za co se nebudu v zivotopisy stydet.

tzipora
Kecalka 499 příspěvků 11.04.18 12:29
@Agrion Sest let
@Agrion píše:
@Dracietka Ve stejnem oboru jako pred materskou. Nestudovala jsem 6 let jen tak pro zabavu… ale abych mela slusnou praci ;)

Sest let myslíš VŠ? Souhlasím s tebou. Mam se sestrou VS, ona navíc je odolna vuci stresu, spolehlivá. Předtím delala manazerku. Ma dve deti a tvrdí mi, ze klidně půjde dělat delnici, aby mela cas na deti, ze ji vůbec nezáleží jakou práci si pak najde. Je mi to moc lito. Absolutně tomu nerozumím. Zena studuje, aby po mateřské vzala za vděk delnici?

P4ja
Závislačka 4901 příspěvků 11.04.18 12:30

Chci na mateřské i potom pracovat v oboru, ve kterém dělám. A vrátit se chci taky na stejné místo.

Agrion
Závislačka 2737 příspěvků 11.04.18 12:48

@tzipora Tak pokud ma smysluplne vzdelani ( coz asi ma pokud delala manazerku) tak si vydela i na polovicni uvazek vic nez delnice na cely… takze je to pekna pitomost :oops:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 11.04.18 12:50
@Dracietka píše:
Zakladam toto tema spíše ze zvedavosti. Syn uz je ve skolce mesic a me na email chodi nabidky prace, ale vohuzel v okoli nic v mem oboru. Zajimala by vas i prace delnice? Me by treba nevadila ale tady u nas mě spíš odrazuje ten klektiv tam. Už sem parkrat slyšela že se tam zenske normalne poperou, kdyz jim neco nevoni.
Ale to uz odbocuju. Jen sem zvedava kde jste se po mateřské uplatnili. :palec:

Co jen ženské. Dva týdny zpátky u manžela v práci kde jsou ženy i muži chytla jedna rapla, protože jí kolega něco vytknul, že udělala blbě a ona mu rozbila hlavu a bylo to na několik stehů. Jinak já zvolila úplně jiný než svůj obor a jako OSVČ ať jsem sama sobě pánem

Fikta
Extra třída :D 14122 příspěvků 11.04.18 13:00

Studovala jsem pět let, ale zároveň se chci starat o děti. Bohužel jsem nikde poblíž nenašla práci, kde by to šlo skloubit a tak budu sice v oboru, ale na středoškolské pozici :nevim: A když na to přijde, klidně bych šla dělat dělnici, ono s vysokou se práce mimo obor nehledá úplně snadno.

Příspěvek upraven 11.04.18 v 13:14

Ijen
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 11.04.18 13:02

Zustala jsem ve stejnem oboru ktery jsem vystudovala, jen od te doby co mam deti uz nepracuji na cely uvazek.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama