V jakém případě platí pojišťovna odstranění převisu břicha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kelunda
Nováček 6 příspěvků 07.01.18 16:23
V jakém případě platí pojišťovna odstranění převisu břicha?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, chtěla bych jit na odstranění převisu břicha. Postoupila jsem uz dvakrát císařsky řez a mám převis. Kdy hradí operaci pojišťovna?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2244 příspěvků 07.01.18 16:30

To si myslím ze ne.to jde spis o kosmetickou zalezitost. ualezi tedy, jak masten previs velky.

kelunda
Nováček 6 příspěvků 07.01.18 16:39

Já myslim ža ho celkem velký mám. Po prvnim normalnim porodu jsem žádný převis nemela az po prvním císaři. V červenci jsem byla na druhem císaři a previs mam jeste vetsi. Chtěla bych si ho nechat odstranit.

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 07.01.18 16:39

Hmmmm :think:

hradila by něco částečně nebo celé kdyby šlo o zachování nebo návrat zdraví, tzn zdravotní důvody pro operaci

nejsem si jista že čistě jen převis břicha / povolená vytahaná kůže/ by šla obhájit na pojištovnu

ale tohle přesně budou vědět na pracovišti kde se to provádí, jistě to tam řešej pořád, takže obrátit se přímo tak, kdebyste se nechala operovat…bude vědět

bibi2233
Kecalka 438 příspěvků 11 inzerátů 07.01.18 16:40

Myslím, že pojišťovna tohle nehradí, protože to neděla zdravotní komplikace, jen esteticky to nevypadá dobře. Ale možná by to šlo uhrát v souvislosti s operací poporodní kýly, rozestupu břišních svalů apod.

kelunda
Nováček 6 příspěvků 07.01.18 16:40

@Borrealis tak to mam i v plánu udělat, jen me zajimalo jestli s tim tady mate nekdo zkusenost.

Markéta80
Hvězda diskuse 38789 příspěvků 07.01.18 16:43

@kelunda záleží co máš za problémy, jen převis nikoho nezajímá. Já to na pojištovnu měla ale kvůli mega rozestupu břišních svalů, prý tam byla i kýla a navíc mě odřízli převis. Prý 3,5kg kůže 8o. Jen převis ne, to není zdravotní komplikace ;)

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 07.01.18 16:52

@Markéta80
ty jo, to je dost :mrgreen:

tak ono…kůže se nezdá ale je docela těžká…

nebo měříte 190 cm?? 8)

Malike
Extra třída :D 11626 příspěvků 07.01.18 17:00
@kelunda píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, chtěla bych jit na odstranění převisu břicha. Postoupila jsem uz dvakrát císařsky řez a mám převis. Kdy hradí operaci pojišťovna?

Nehradí to pojišťovna..leda kdyby jste měla rozestup břišního svalstva, pak by udělali v rámci toho i abdominoplastiku.

Markéta80
Hvězda diskuse 38789 příspěvků 07.01.18 17:10

@Borrealis ne 170cm :mrgreen:. No jo první syn měsíc před porodem z normální polohy se přetočil do příčky takže břicho vytažený pěkně blbě a druhý syn veliký, taky v příčce a hodně plodové vody a malá dodělala už jen ten rozestup svalů :mrgreen:. jenže by to chtělo reoperaci a já se bojím, blbě se to hojilo, pak se mě otevřelo břicho a manžel měl zážitek jak mě měnil obvazy tak vždy koukal do vnitř a jé tady máš už mrtvou kůži :jazyk:, hojilo se to strašně dlouho, pak to znova sešili ale vypadá to šíleně. No já si říkala že to bude jako sekce a za týden budu v pohodě ale tohle bylo jako zlý sen, jizva do kotvy no paráda :jazyk: a když dlouho sedím tak mě v břiše fakt bolí :jazyk:, cukrovka tomu hojení taky nepomáhá :mrgreen:

kelunda
Nováček 6 příspěvků 07.01.18 17:12

@Malike rozestup mam urcite ale nevim kolik cm musi byt

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 07.01.18 17:14

@Markéta80 a jéje, no to tedy… 8o

ufff, ono napodruhý by taky to hojení mohlo jít stejně složitě…uffff
tak to chápu

Markéta80
Hvězda diskuse 38789 příspěvků 07.01.18 17:20

@Borrealis no právě, manžel vždy tak co pojedeš zase do Prahy na operaci :jazyk:. Bojim se, ta jizva okolo pupíku neustále praská takže zhojené to není :? takže asi odvahu už mít nebudu, jsem ráda že odřízli převis ten by nezmizel nikdy a sešili svaly. No kdo ví jestli to nepovolilo, sice tam dali sítku ale doktor říkal že kdo ví že takový rozestup ještě neviděl :jazyk: :mrgreen:. jenže když jdeme do restaurace tak v džínách masakr, za 20 minut už se kroutím jaký tam mám křeče, jak se zvedneme během chvilky je to pryč. Při sekci s Vali mě doktor říkal že tam mam šíleně srůstů jestli jsme se o malou dlouho nesnažili tak jsme říkala že jsme se nesnažili vůbec :mrgreen:, ale u prvního jsme se snažili roky tak se smál :lol:

Malike
Extra třída :D 11626 příspěvků 07.01.18 17:20
@kelunda píše:
@Malike rozestup mam urcite ale nevim kolik cm musi byt

Tak to ti opravdu rekne obvodní lékař. To musíš řešit sním.

Markéta80
Hvězda diskuse 38789 příspěvků 07.01.18 17:23
@kelunda píše:
@Malike rozestup mam urcite ale nevim kolik cm musi byt

to si zjisti ale ne každý doktor to napíše. Často řeknou tak vy Vám dáme dohromady rozestup a při další operaci na plastice si domluvíte převis :mrgreen: Já doktorovi o kterém vím že to na pojištovnu dělá poslala fotky a on obratem at k němu dojedu. tam další doktor a od dveří at vyhrnu triko a hm to je jasný tak si domluvte u sestry termín nástupu :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhadná smrt Alexandra Dubčeka: Může za ni náhoda, nebo vrazi z KGB?

Konspirační teorie vznášející se nad smrtí významných politických... číst dále >

Z Madonny se stala Uriel Kratochvílová, zneuctila památku Arethy Franklin

Madonna (60) se na hudebních cenách MTV Video Music Awards vydrápala na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama