V jakém týdnu těhotenství jsem, když ke styku došlo týden před ms

Anonymní
19.3.21 00:53

V jakém týdnu těhotenství jsem když ke styku došlo týden před ms?

V jakém jsem týdnu když 9.2. byl styk
A 16.2. ms která ani nebyla ms… Spíš nidace.. (nevěděla jsem kdy byla ovu). Dnes je 19.3. tak v jakém týdnu jsem? Poslední ms (16.1.) a když jsem před 2 tydny byla na gynde poznal by to doktor z vnitřního ultz? Díky. Je to moje první zkušenost a nevím jak se to počítá. :zed: 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19748
19.3.21 01:16

Od styku si odečti 2 týdny a ten datum zadej do těhotenské kalkulačky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1654
19.3.21 06:59
@Janli píše:
Od styku si odečti 2 týdny a ten datum zadej do těhotenské kalkulačky.

A nezadáváš do kalkulačky poslední MS? Já jsem to tak vždy počítala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1654
19.3.21 07:01

Podle MS bys měla být v 9.tt
Co myslíš jestli by doktor poznal? Který jsi týden, nebo těhotenství jako takové. To první nevím, to druhé v tomto týdnu 100%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9483
19.3.21 07:15

A jsi teda těhotná nebo ne? Nějak to z toho příspěvků nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14721
19.3.21 07:18

Týdny těhotenství se počítají podle data poslední menstruace. To si zadej do kalkulačky na netu. A ty máš pozitivní těhotenský test? A u doktora jsi byla kvůli potvrzení těhotenství? Ten by ti vše vysvětlil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
19.3.21 07:25
@Anonymní píše:
A 16.2. ms která ani nebyla ms… Spíš nidace.. (nevěděla jsem kdy byla ovu). Dnes je 19.3. tak v jakém týdnu jsem? Poslední ms (16.1.) a když jsem před 2 tydny byla na gynde poznal by to doktor z vnitřního ultz? Díky. Je to moje první zkušenost a nevím jak se to počítá. :zed: 8o

Jestli byla posledni MS 16.01. Tak už by to samozřejmě na gynde viděl pri prohlidce. Mas pozitivni tt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2912
19.3.21 07:31
@Anonymní píše:
A 16.2. ms která ani nebyla ms… Spíš nidace.. (nevěděla jsem kdy byla ovu). Dnes je 19.3. tak v jakém týdnu jsem? Poslední ms (16.1.) a když jsem před 2 tydny byla na gynde poznal by to doktor z vnitřního ultz? Díky. Je to moje první zkušenost a nevím jak se to počítá. :zed: 8o

To divne. Jestli teda posledni MS 16.1., tak, jak tu jiz pisi, jsi v 9 tt. OK, pokud bys to pocitala od toho styku, tak jsi 8tt, ale jestli jsi v 5-7 tt byla na utz, tak by to doktor poznal. Ale taky by ses ho asi zeptala, ne? Jestli jsi mela zpodeni, tak sis udelala test, ne? Nebo kdy sis delala test a proc zpetne resis, jesli to poznal? Udelam si test a objednam se na gyndy, nic vic neni potreba resit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 07:37

@Petra Star test byl ještě negativ a prohlídka byla jenom každoroční prevence. Myslela jsem si že je ještě brzo na ultz a test.. tak jsem se zeptala je mi jen 19 a nikdy jsem neměla žádný povídání o sexu a tak doma.. prostě se to stalo tak jsem teď zmatená. Omlouvám se

• Citovat
  • Nahlásit
1210
19.3.21 07:39
@Anonymní píše:
@Petra Star test byl ještě negativ a prohlídka byla jenom každoroční prevence. Myslela jsem si že je ještě brzo na ultz a test.. tak jsem se zeptala je mi jen 19 a nikdy jsem neměla žádný povídání o sexu a tak doma.. prostě se to stalo tak jsem teď zmatená. Omlouvám se

A teď mas test pozitivni? Vsak to vypada, ze spis tehotna nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 07:43

@DandátkoP no právě si ho dnes budu dělat večer

• Citovat
  • Nahlásit
4280
19.3.21 07:48
@Anonymní píše:
@Petra Star test byl ještě negativ a prohlídka byla jenom každoroční prevence. Myslela jsem si že je ještě brzo na ultz a test.. tak jsem se zeptala je mi jen 19 a nikdy jsem neměla žádný povídání o sexu a tak doma.. prostě se to stalo tak jsem teď zmatená. Omlouvám se

Kdy jsi měla ten negativní test? Doktor by to na preventivní prohlídce před dvěma týdny téměř určitě poznal a není důvod, aby ti to zatajil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14721
19.3.21 07:50
@Anonymní píše:
@DandátkoP no právě si ho dnes budu dělat večer

Test si udělej ráno. Je to spolehlivější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 07:51

@SlečnaDahlia 2 týdny po styku byl negativ.

• Citovat
  • Nahlásit
4280
19.3.21 08:01
@nozu píše:
Test si udělej ráno. Je to spolehlivější.

Pokud je slečna těhotná, jakože spíše ne, tak je v 9tt a to už by bylo úplně jedno, kdy by si ho udělala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat