V jakém věku jste našly svoji životní lásku?

Anonymní
21.11.20 20:50

V jakém věku jste našly svoji životní lásku?

Ahoj holky, momentálně jsem docela v depresi. S manželem se budu rozvádět po opakovaném domácím násilí. Bude mi zachvilku 30 a byli jsme spolu 11 let. Teď se mi honí hlavou, jestli vůbec najdu nějakého chlapa, už do konce života. Když se dívám ve svém okolí, tak toho, kterého bych chtěla - to je prostě nemožné. Pracovitého může, který umí i přimontovat poličku a opravit si cokoliv v bytě, co nekouří, nepije a nevysedava po hospodách. Na druhou stranu co půjde ven do přírody, nemusí spát v hotelu, ale klidně v autě a pak na čundr. Ale mám teď proste pocit, že takový už proste nejsou. Teď nikoho nechci hledat, je to moc čerstvé a moc to bolí, ale ta. Budoucnost mě trápí… :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11894
21.11.20 21:00

Ahoj, já myslím, ze v 25 letech. Jenze to nedopadlo, byl cizinec a něco mu vypršelo ( nějaké povolení ) a musel byt deportován zpět. Pak už jsme se nezkontaktovali, ale za celých 15 let jsem na nej nezapomněla.
Ty vztahy potom bohužel za moc nestaly, ale pořad doufám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 21:02

V 18cti

• Citovat
  • Nahlásit
19712
21.11.20 21:07

Ve 24. Ale třeba moje mamka az skoro v 50 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
21.11.20 21:10

Tak já jsem svého současného partnera potkala v 31 letech, jsme spolu už 10 let. Kamarádka našla svou životní lásku v 38 letech a letos se jí v 41 letech narodila krásná holčička. Obě jsme si prožily i pesimistická období, teď jsme šťastné. Neboj, nic není ztraceno, i když to tak třeba momentálně vypadá. Přeji hodně štěstí 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 21:11

Anonymně, protože jde o rodinu. Můj prastrýc si našel partnerku v 55ti letech. Vydrželi spolu až do smrti - 30 let. Oba měli ve vyšším věku zdravotní problémy, ale oba se navzájem podporovali.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 21:16

Já v pětadvaceti, měla jsem štěstí. Moje mamka to měla složitější, toho pravého potkala až po čtyřicítce - naštěstí už měla mě, tak nezůstala bez dětí.

Je s mým nevlastním otcem už přes třicet let a jsou šťastní. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
4429
21.11.20 21:20

V 38, přivrtat poličku umí, dokonce i udělat střechu a opravit mi auto, k tomu inteligentní, vtipný a milující. Pod stan jezdíme běžně a navíc umí skvěle vařit a je úžasný milenec. Takže hlavu vzhůru. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12050
21.11.20 21:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky, momentálně jsem docela v depresi. S manželem se budu rozvádět po opakovaném domácím násilí. Bude mi zachvilku 30 a byli jsme spolu 11 let. Teď se mi honí hlavou, jestli vůbec najdu nějakého chlapa, už do konce života. Když se dívám ve svém okolí, tak toho, kterého bych chtěla - to je prostě nemožné. Pracovitého může, který umí i přimontovat poličku a opravit si cokoliv v bytě, co nekouří, nepije a nevysedava po hospodách. Na druhou stranu co půjde ven do přírody, nemusí spát v hotelu, ale klidně v autě a pak na čundr. Ale mám teď proste pocit, že takový už proste nejsou. Teď nikoho nechci hledat, je to moc čerstvé a moc to bolí, ale ta. Budoucnost mě trápí… :(

Takových znám několik. Dokonce bych řekl, že ti co jsou „volní“ méně chlastají a „hulí“, než ti ženatí/zadaní. Navíc ti volní si mohou dovolit vyrazit na vodu, na čundr, pod stan apod., narozdíl od těch zadaných, kteří musí brát partnerku, která přece nebude někde, kde nemá svoje wc a koupelnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
21.11.20 21:36

Nehledaný nález

Já našla svého partnera, aniž bych ho hledala. Byla jsem zklamaná poslední láskou, on těsně po rozchodu a zajiškřilo to i tak, stačila 1 akce. Nikdy není ani moc brzo, ani moc pozdě. Prostě to může přijít kdykoliv. Teď jsme nově manželé a zvykáme si :srdce: Bylo mi 27, teď mi bude 30.

Příspěvek upraven 21.11.20 v 21:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50169
21.11.20 21:36

První v 31 letech. Po její tragické smrti druhou-a doufám, že i poslední, v 46 letech. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
21.11.20 21:47

Nevěš hlavu, depresi vymeť koštětem! Na světě běhají chlapi co mají všech 5P stačí se jen dobře dívat a vybrat toho správnýho, který je ještě k tomu volnej a budeš zase šťastná.
My dva jsme se potkali když mě bylo 38. Před tím to proti tomu nestálo za nic moc.
To víš, možná to nebude hned a možná to nebude ten první kterého potkáš, ale věř mi, že už se dávno pro Tebe narodil a teď už tě hledá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24533
21.11.20 21:49

V 1ý. Ovšem to jestli je to životní láska, to poznám asi až spolu společně zestárneme a umřeme vedle sebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 21:54

Ve 31. Na seznamce…

• Citovat
  • Nahlásit
8106
21.11.20 21:55

26 my bylo :) poprvé jsem nezažila bezhlavé zamilovaní ale gradraci postupně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama