V každém vztahu mě přestane bavit sex

Anonymní
23.9.21 16:04

V každém vztahu mě přestane bavit sex

Ahoj holky,

ráda bych se zeptala na radu, případně Vaše zkušenosti. Měla jsem cca 4 vážné vztahy, kdy každý trval maximálně rok a půl a z toho jsem se dvouma partnery žila, přičemž s jedním stále žiju.

Problém je ten, že mě vždy s daným partnerem přestane cca po půl roce bavit sex, a vůbec ho nevyhledávám. V praxi to vypadá tak, že spolu s přítelem spíme co 14 dní, protože na sex nemám prostě náladu ani chuť a nechce se mi, nebaví mě to už.

Nevíte co s tím? Máte to taky nějaká tak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18582
23.9.21 16:45

Holt máš krátký režim obnovy, s tím bohužel nic nenaděláš. Asi by to chtělo partnera, který má nebo umí vhodný kompenzační mechanismy, aby byl neustále trochu nový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4122
23.9.21 19:04
@pohledzdruhestrany píše:
Holt máš krátký režim obnovy, s tím bohužel nic nenaděláš. Asi by to chtělo partnera, který má nebo umí vhodný kompenzační mechanismy, aby byl neustále trochu nový.

Co to je? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4122
23.9.21 19:08

No, za sebe bych rekla, ze budes asi spis mladsi, s ne uplne dozralou sexualitou. Mozna ji mas spojenou spis s fazi dobyvani/baleni a s tim spojenymi emocemi. Jakmile je sbaleno, doma chlap stastnej jak blecha, na tebe navazan, uz to neni takove vzruso…

Ale je to jen trocha zkusenosti a mnohem vic fantazie :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18582
23.9.21 19:11
@FlorenceF Jenkins píše:
Co to je? 8o

v podstatě magie :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4122
23.9.21 19:13
@pohledzdruhestrany píše:
v podstatě magie :mrgreen:

Oddalit- priblizit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18582
23.9.21 19:15
@FlorenceF Jenkins píše:
Oddalit- priblizit :think:

Spíš to je tanec na ostří nože :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7749
23.9.21 19:20

Stále si nenašla toho pravého

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66772
23.9.21 19:22
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

ráda bych se zeptala na radu, případně Vaše zkušenosti. Měla jsem cca 4 vážné vztahy, kdy každý trval maximálně rok a půl a z toho jsem se dvouma partnery žila, přičemž s jedním stále žiju.

Problém je ten, že mě vždy s daným partnerem přestane cca po půl roce bavit sex, a vůbec ho nevyhledávám. V praxi to vypadá tak, že spolu s přítelem spíme co 14 dní, protože na sex nemám prostě náladu ani chuť a nechce se mi, nebaví mě to už.

Nevíte co s tím? Máte to taky nějaká tak?

Nevim, mela jsem vztahy jen dva, ale vypada to, ze po peti letech jdu do utlumu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.21 21:56

Já to tak mám. Stejně tak mi vždycky za večer stačil jeden sex, nepotřebovala jsem ho opakovat. To se radši o půl hodiny víc vyspím. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
104
26.9.21 00:49

Já sama s tímto problém nemám ale moje blízká kamarádka je na tom stejně. Není tu zaregistrovaná, tak jí snad nebude vadit, že to zmíním. Popisovala mi to vždycky úplně stejně jako anonymní zakladatelka. Vždycky s novým partnerem prvních pár měsíců uragán postelových hrátek a do půl roku ji přestane vzrušovat a kouká po jiném partnerovi. Vztah ukončí a tak pořád nanovo. Nevím jestli s tím jde něco dělat, možná bych se na místě zakladatelky obrátila na psychologa, protože to bude nejspíš v hlavě než v genech. Nevím kolik je zakladatelce let ale časem bude problém, ty partnery najít. Zmíněná kamarádka byla i 6 let vdaná ale nakonec se vlastní vinou rozvedla s celkem fajn mužem, který se staral o ni i jejího syna z předchozího vztahu a teď sedí každý večer u telky doma a tvrdí nám ( kamarádkám ) jak jí to vyhovuje. Dokud byla mladá a hezká, neměla problém najít si nového partnera ale teď jí je 43 let a už to s těmi chlapi taková hitparáda asi nebude. Už o ni mají zájem jen ženatí a velmi divní jedinci s jediným cílem a potom rychle pryč. Doporučuju zakladatelce zkusit to změnit, protože vidím jak to může smutně skončit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 11:10

Měla jsem to stejně, do roka a do dne mě každý přestal bavit ať dělal co chtěl. Byla jsem sama ze sebe nešťastná. No, pak jsem narazila na jednoho, se kterým jsem zjistila, že jsem asi tak nějak potlačovala svoji sexualitu vzhledem k obecným očekáváním a mám ve skutečnosti poněkud nestandardní preference, o kterých jsem vlastně ani netušila že existují nebo že by se mě mohly týkat. Vztahem s ním jsem se s tím vyrovnala, sama sebe pochopila, a i když vztah nevydržel kvůli odlišným představám o budoucnosti, byl pro mě zlomový a pomohl mi. Dalšího partnera už jsem si vzala, a sice ne že bych si s ním ty preference mohla plnit úplně, ale uměla už jsem si říct co potřebuju, nějak jsem se se sebou srovnala, a ten scénář už se neopakoval. I po 10 letech mě to s ním pořád baví.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat