V kočárku si sedne, jinak ještě ne

123
4.4.16 09:20

V kocarku si sedne, jinak jeste ne

Ahoj zkusenejsi maminy..
Chci se zeptat mam 9,5 mes. Izabelku. teprve zacala perovat na 4, ale jeste nesedi.
Ale zacala si sedat v kocarku v korbicce- zapre se nohama o slidu a rukama se pritahne a sedi :D. Hrozne se ji to libi a tak vetsinou v kocarku sedi. V sedu si i blbe a odrazi se jakoby dozadu - ale nespadne, jen tak blbne… Doma " sedi" zatim jakoby jen na boku.
Bojim se, abych ji neznicila zadicka- mohu ji v tom kocare nechat sedet? - kdyz to sama udela??
:palec: moc dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58662
4.4.16 09:22

@Mischell23 no ideál to není, protože se tam nedostane přirozenou formou ale díky tomu, že se přitáhne.. ovšem sama vim, jaké to je bojovat s dítětem.. to fakt nejde.. takže asi tak - nechala bych ji, i když to není ono.. ale už je dost stará, v tomto věku jí to rozhodně neublíží nějak extra, toho se neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
4.4.16 09:23

Ne, neměla bys, dala bych už sporťák s tím, že bude v pololehu, aby viděla víc ven, tam se navíc asi nebude moct tak snadno do sedu přitáhnout. Děti se do sedu dostávají právě většinou z toho bočního sedu, na zemi, v kočárku jde pouze o přitáhnutí, aby měl prcek lepší rozhled.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71457

No, ale tohle se nepočítá, že to udělala sama - sama znamená, že si sedne uprostřed prázdné místnosti (obrazně řečeno).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20251

@Mischell23 Ona si sama nesedne - sedne si sama přitažením za něco, což je trochu rozdíl.
Zkusila bych jí nechat jezdit na čtyřech (s kšírama).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5227
4.4.16 09:38

Já bych to tak nehrotila, přece v kočárku není půl dne. Nebo už přejdi na sporťák, kde bude lépe vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
4.4.16 09:48

No prave… Mam z toho spatne svedomi, ale hrozne s ni bojuji, pokladam ji, ale to rve jak prokopla a rve se nahoru… :(
Zkusim uz ten sportak…
Mam ji nejak pomoct - cvicenim, aby uz vydrzela sedet?
Ale myslim si, ze az se rozleze na tech 4, posili zadika a sedne si ze??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
4.4.16 09:49

Zkusila bych, co píše @zuzkasim … jinak teda bych jí pak asi nechala, ale omezovala bych pobyt v kočárku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2438
4.4.16 09:51

@Mischell23 téměř v 10mes ještě v korbe, jo? :lol: syn se tam zacal vztekat v 5mes, v pul roce uz ‚musel‘ do sportaku, aby vse videl a byl spokojeny. druhy syn ma nakroceno podobne. takze byt tebou, dam sportak, problem vyresen. a navíc ji to bude bavit, velka zmena ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
4.4.16 09:55
@Mischell23 píše:
No prave… Mam z toho spatne svedomi, ale hrozne s ni bojuji, pokladam ji, ale to rve jak prokopla a rve se nahoru… :(
Zkusim uz ten sportak…
Mam ji nejak pomoct - cvicenim, aby uz vydrzela sedet?
Ale myslim si, ze az se rozleze na tech 4, posili zadika a sedne si ze??

naše se v deseti měsících během týdne rozlezla i poprvý sedla… ono si má správně sednout z boku, tak to neják nemám představu jak trénovat, ale na to lezení je třeba ten nafukovací válec…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
4.4.16 10:03

Davam si ji pres stehno aby lezla :mrgreen:
Jj jeste korba, jsme drobecci, tak se tam krasne vejde i s fusakem :mrgreen:
Zkusim ten sportak. Dekuji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
4.4.16 10:16

Já mám syn 10 měsíců a úplně to samé, akorát dnes jsem vymyla sporťák a bude :-) Je to lenoch a prarodiče mu říkají Meresjev, protože ještě neleze po čtyřech, jen za sebou ty nožky tahá. A v tom kočárku úplně to samé co děvče zakladatelky…myslím, že to opravdu vyřeší přechod na ten sporťák :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
4.4.16 10:20

@Dancza134. Tak to jsme ba tom stejne :mrgreen: :palec:
Taky vyzkousim..
Problem je v tom, ze jizdu v kocarku omezit nemohu, ptz mi pres den spi pouze v kocarku :mrgreen: a nez usne je zvedava a cuci ven… Klasika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
4.4.16 10:27

@Mischell23 :-) to prcek usne doma, ale venku trávíme dost času a jeho to v korbě nebaví, chvíli po tom co začal dělat céres jsem to nechala být, jako motivaci k tomu aby si sednul normálně a sám a nic. Takže dneska premiéra SPORŤÁK :-D jinak má prvorozená ta byla ve sporťáku už krátce po půl jejím roce, ale toto dítko to je lenoch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6360
4.4.16 11:51

@Mischell23 Prvni dite se mi do sedu pritahovalo, kde mohlo. Takze mi bylo s ohledem na spravny vyvoj doporuceno, vozit ho na brisku (posiluje celou cestu) a nebo mu pritahovani znemoznit pevnejsim kurtovanim, hlavne nenechat v sedu. Kdyz peruje na kolinkach, tak do par tydnu poleze a teprve pak si sam sedne. Takze vydrzet a nechat ho trenovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama