V kočárku usne, do půl hodiny ječí, v šátku spí ještě přes hodinu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bonnefille
Kecalka 269 příspěvků 29.01.19 15:29
V kočárku usne, do půl hodiny ječí, v šátku spí ještě přes hodinu

Ahojte maminky, je tu sice hodně témat na nespaní v kočárku, ale nenašla jsem žádnou radu. :nevim: Tak k naší situaci: Malý bude mít příští týden 4 měsíce. Vždy, když jsem ho dala do kočárku, vydržel v něm hodinovou procházku a třeba ještě další hodinu spal v garáži (nechtěla jsem ho totiž budit svlékáním). Už čtvrtý den mi ale dělá to samé. Vyjedeme z domu, do pěti minut usne, ale do půl hodiny začne brečet. První dny jsem ho ještě na čtvrt hodinky po prvním zaplakání uspala, včera taky ještě na chvíli usnul, ale pak se probral a domů jsme jeli už s příšerným hysterákem. Přišli jsme domů, vysvlékla jsem ho a všimla jsem si, že má pořád zarudlé očka a mne si je. Hodila jsem ho tedy do šátku a spal mi tam ještě hodinu a půl. Dneska opět usnul hned po vyjetí z garáže a do půl hodiny zas řval. Uspat už se nedal, a tak jsme se opět vraceli s ječákem a sousedi si už asi myslí, že ho snad trápím hlady. Zase jsem ho vysvlékla, dala do šátku a ejhle, už mi tu zas přes hodinu spí. Hlad nemá (je na UM a vydrží mezi krmením cca 3-3,5 hodiny), zima mu taky být nemůže (když ho vysvlékám má pěkné teplo za krkem), vedro mu asi taky není (nemá žádné známky zpocení). Napadá vás někoho, co mu může být? :think: Já už jsem z toho zoufalá. :zed: Kdyby aspoň bylo teplo. Neřešila bych kočárek, rovnou bych ho šupla do šátku a hurá ven. Ale takhle v zimě? To mám přestat chodit na procházky? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Adelka951
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 29.01.19 15:44

Ještě počkej, třeba ho to zase přejde a bude zase v kočárku spokojené spát, no a když ne, tak se holt budeš muset poohlédnout po nosici bundě a mimco nosit.

Medičkaa
Kecalka 268 příspěvků 11 inzerátů 29.01.19 15:44

Syn měl taky období kdy spal pořádně jen v šátku. Nosila jsem ho i doma. U nás to bylo prostě jen období, zas to samo přešlo.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 29.01.19 15:44

Choď na procházky v šátku když ti tam vydrží spát déle ;)

Bídžej
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 29.01.19 15:49

@bonnefille taky jsme to měli, jen o měsíc dřív - pomohlo hodně pevně v kočárku zavinout, aby byl jako v šátku, případně prostě jít na prochajdu rovnou v šátku. :palec:

Bídžej
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 29.01.19 15:50

@bonnefille nosící bundy jsou kdyžtak na bazaru od Seznamu za cca 1000-1600 :palec:

Uživatel je onlinenenivolnynick
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 29.01.19 16:12

V zimě se nosí nejlip ;) jsou spesl bundy, má i bonprix, nemusíš mít strach, že by prckovi byla zima

chaela
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 1 inzerát 29.01.19 16:14

Změny ve spankovem režimu tě budou provázet ještě hodně dlouho. Záleží, co chceš. Můžeš chodit ven s šátkem, když tam spí. Můžeš jezdit i se rvoucim děckem, ono ho to totiž za pár dní může zase přejít. Můj starší vždycky před usnutím čtvrt hodiny řval a až potom teprve usnul, byl jak hodinky, opravdu 15 min :) po hodině se vzbudil, chvíli řval, ale pak zas usnul. Jak dlouho ti rve po tom probuzeni? Pokid chcili, nez dobehnes domu, zkusila bych s nim proste jezdit, ono ho treba nenude bavit rvat pul hodiny. Pokud hysterci i tu pul hodinu, tak asi ten šátek no.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 29.01.19 16:55

Uspala jsem dite v satku, dala do pelechu, kde melo kolem perinu, aby byl trochu obalenej a pak jsem sla ven az bylo vzhuru nebo jsem dala do kocaru a opet jsem zavinula kolem perinu, aby se citilo jako pri noseni

bonnefille
Kecalka 269 příspěvků 29.01.19 18:43

@Bídžej Je daný v kombinéze a ve fusaku, skoro bych řekla, že zavinovačku už nepotřebuje, když je tím fusakem obejmutý :-D Ale zkusím ho zavinout pevněji.

bonnefille
Kecalka 269 příspěvků 29.01.19 18:47

Jinak děkuji za rady typu nosit v šátku i ven, ale pro mě byla hodinová procházka, kdy jsem ho nemusela mít v šátku, doslova vysvobození pro mé záda, protože ho mám v šátku skoro celý den. Máme totiž spavé miminko, po jídle vydrží být maximálně hodinu vzhůru a pak už si mne očka a řve netrpělivostí. Přece jen se už pronese, má 7kg… :?

bonnefille
Kecalka 269 příspěvků 29.01.19 18:51

@chaela Řve nejprve asi dvě minuty naštvaným řevem a pak začne ten hysterák, při kterém ani nedýchá, jen rudne a křičí… nevím, jestli by ho to přešlo, já s ním raději utíkám domů, aby mě potkalo co nejméně lidí :-D

Uživatel je onlinenenivolnynick
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 29.01.19 20:18

@bonnefille to se nabízí otázka co máš za šátek, protože 7 kg je ještě velmi, velmi malá váha…

bonnefille
Kecalka 269 příspěvků 29.01.19 21:52

@nenivolnynick Mám manducu sling. Je super, ze začátku mě vůbec záda nebolely, ale teď poslední dobou jdou cítit a dost. Na jaro plánuju Ergo, přes zimu jsem prostě chtěla vozit, no… :nevim:

rozand
Závislačka 4267 příspěvků 30.01.19 09:25
@bonnefille píše:
Jinak děkuji za rady typu nosit v šátku i ven, ale pro mě byla hodinová procházka, kdy jsem ho nemusela mít v šátku, doslova vysvobození pro mé záda, protože ho mám v šátku skoro celý den. Máme totiž spavé miminko, po jídle vydrží být maximálně hodinu vzhůru a pak už si mne očka a řve netrpělivostí. Přece jen se už pronese, má 7kg… :?

V posteli jsi ho uspat nezkousela?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >