V kolik chodí spát vaše roční dítko?

434
29.12.19 21:34

V kolik chodí spát vaše roční dítko?

Dobrý večer, chci se zeptat v kolik hodin dáváte mimčo spát a jak uspáváte? Mám roční doteď s uspáváním problémy nebyly a najednou je 9 večer i víc a malá plná energie, píská žvatlá někdy řádí.. Už si nevím rady, zrušila jsem i odpolední spaní. Přes den spí jen hodinu před obědem. Chodíme 2× denně ven i do hracího koutku, doma si taky hraje, takže utahaná by taky měla být. Jinak uspávám tak, že ji dám mléko vleže, někdy se zadaří, otočí se a spí. Někdy si ji vezmu k sobě do postele zpívám jí to usne tak do 10 min. Ale někdy, jako třeba dnes uspávám i hodinu a nic. Máte prosím radu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5110
29.12.19 21:39

Bacha na mliko pred spanim… naucit pred mytim zubu. Takto mliko nejhorsi na zuby. My odnaucovali v roce a pul, po prvni navsteve zubare. Jinak v roce mi dcera spala pres den 2-3hod jeden spanek. A vecer sla uz v 19 i drive. Usinala alw od narozeni sama, takze neporadim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18285
29.12.19 21:42

V devět. U nás je to spaní ale bída. Teď jsme zjistili, že chce polštář pod hlavu. No vstává v osm (v noci se vzbudí a vytáhne mě z postele v jednu, ve čtyři, v šest) v ty čtyři nejpozdji ho dávám k nám do postele. Bylo i hůř. Myslím, že jsem adept na tu, jak ji dítě spí celou noc minimálně od dvou let..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
29.12.19 21:46
@Veru1987 píše:
Bacha na mliko pred spanim… naucit pred mytim zubu. Takto mliko nejhorsi na zuby. My odnaucovali v roce a pul, po prvni navsteve zubare. Jinak v roce mi dcera spala pres den 2-3hod jeden spanek. A vecer sla uz v 19 i drive. Usinala alw od narozeni sama, takze neporadim.

Jako ze od roku a pul je odstavena od mleka? 8o Mam kamaradku dava i ve 3 letech 5Nutrilon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
29.12.19 21:48

Co ji mame tak mezi 7-8… ted ji je rok a pul a chodi take v tolik.. ale zatim jsem nevychytala, co vede to dite k tomu aby dobre usnulo a spalo. Jednou ji 2 x zhoupnu a spi, nekdy tam trcim hodinu a nemuzu odejit :roll: nase spi od roka pouze 1 hodinu denne, utahana musi byt jak pes ( vstava mezi 5-6), ujde tak 2-3 km pesky denne 😂 nic proste nefunguje zarucene :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
29.12.19 21:49

@Badboda myslim ze je mysleno, nevycistit zoubky po mliku :oops: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
29.12.19 21:50

@Badboda Velmi spatne. Za 9 hodin bych byla rada. Akorat se snazim uspat, ale marne. Cekam, ze usne tak za hodinu snad.. Pres den take spi jen hodinu vetsinou po obede. Mam alergika takze jeste kojim a mam ho celou noc v podpazi u prsa. Kolikrat snim o noci kdy se budu moct otocit :lol: Ve sve postylce nespal co zacaly rust zuby..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
29.12.19 21:52
@Xmichaelah píše:
@Badboda myslim ze je mysleno, nevycistit zoubky po mliku :oops: :think:

Cistim ve vane pri koupani. Tak ona je zvykla mleko tesne pred spanim. Uvidim, co mi na to zubarka rekne, jdeme v breznu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
29.12.19 21:53

@Badboda no zubari to fakt nedoporucuji… nas za to taky zubarka tepe, ale nedari se nam to zatim otocit :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
29.12.19 22:02
@Badboda píše:
Cistim ve vane pri koupani. Tak ona je zvykla mleko tesne pred spanim. Uvidim, co mi na to zubarka rekne, jdeme v breznu.

Děláme to stejně, bez mlíka by neusnul :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6772
29.12.19 22:06
@Badboda píše:
Jako ze od roku a pul je odstavena od mleka? 8o Mam kamaradku dava i ve 3 letech 5Nutrilon.

Dítě potřebuje mléko reálně tak do roka. Pak, pokud už jí tak ho mít nemusí :nevim: Větší čísla mlék jsou hlavně pro děti které z nějakého důvodu tuhou stravu nemůžou. Syn byl bez mléka od toho roka. Normálně jedl večeři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15972
29.12.19 22:18

@Xmichaelah pardon za ot, ale jak mám ročnímu dítěti vysvetlit ze nedostane mléko, když se mi v noci budi hlady? A ne, voda ji nestačí. Jinak dceři je 13m, k zubaři s ní jdu v březnu tak uvidím co na to dr.
@Badboda k tématu, neusne dřív jak ve 21, přes den spí max 30minut, dopoledne a odpoledne. Ale dopolední spánek není pravidlem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
29.12.19 22:22

@lachtanice86 no to ja prave vubec nevim 😇 😇 my s tim taky bojujem a to uz mame doma 20 ti mesicni… ( teda jen na vecerni uspavani, v noci uz nic nesosa :lol: )u zubare uz byla mala 3 x- zatim tuk tuk… ale zubarka z toho fakt dela konec sveta, respektive zacatek konce zubu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
29.12.19 22:33

V roce deti spaly zhruba 2h po obede, vecer chodily na osmou. Pred spanim mliko, pak cisteni, nechtela jsem podporovat tvorbu kazu. Sama jsem na zuby cimprlich, ackoli je mam zdravy, tak se to nejak preneslo do pece o zuby deti. Po cisteni do postele a cus rano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
29.12.19 22:37
@lachtanice86 píše:
@Xmichaelah pardon za ot, ale jak mám ročnímu dítěti vysvetlit ze nedostane mléko, když se mi v noci budi hlady?A ne, voda ji nestačí. Jinak dceři je 13m, k zubaři s ní jdu v březnu tak uvidím co na to dr.
@Badboda k tématu, neusne dřív jak ve 21, přes den spí max 30minut, dopoledne a odpoledne. Ale dopolední spánek není pravidlem.

Přesně tak, já jdu začátkem ledna k dr, tak se jí na to odstavení od mléka v 1 roce zeptám. Ale selský rozum mi to moc nebere. Už jen kvůli tekutinám, čaje mi vypije sotva 1 deci a to jí nabízím celý den.
Jinak děkuji všem za příspěvky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat