Reklama

V kolik hodin dáváte po obědě spát děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pufik20
Kecalka 335 příspěvků 06.02.17 12:45
V kolik hodin dáváte po obědě spát děti?

Potřebuji poradit. Od narození má syn problém se spaním. Jsou mu dva roky a nechce spát. Kolikrát se stane, že po obědě prostě neusne a jde spát až večer. V kolik hodin po obědě dáváte děti spát a v kolik nejdéle aby spali večer? Jde mi o spánek dvouletých dětí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Marfuscha
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 06.02.17 12:49

Dcera ve dvou letech chodila spát ve 12, spala cca do dvou, večer v posteli v osm a spala tak do sedmi, osmi. Teď je jí dva a čtvrt a někdy usne, někdy neusne, ale trvám na tom, že bude aspoň hodinu v poledne v postýlce a bude odpočívat. Většinou si tam povídá s panenkama.

Fima
Nadpozemská drbna 29217 příspěvků 13 inzerátů 06.02.17 12:50

Starší syn ve 2 letech už nespal.
Mladší spával do 2,5 let. Chodil po obědě ve 12h., většinou spával 2 hodiny.

Luisa xxx
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 06.02.17 12:52

Malý bude mít 2 roky v dubnu a už nějakou dobu chodí spát kolem 13h. tak na dvě hodinky. Takhle mi to vyhovuje, protože pak odpoledne ještě něco stihnem a večer zalehne většinou kolem 21h. Vstává mezi 7.30-8 a po obědě pokud jsme doma tak jde do postýlky bez remcání. Jako už se taky stalo že přes den nespal, když jsme byli někde pryč, ale to pak šel večer o dost dřív, on je celkem spáč naštěstí :)

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 06.02.17 12:52

Ve dvou letech jsme spaní po obědě zrušili. Po obědě začala spát až zase ve školce, ale o víkendech třeba o to vůbec nestojí a není to třeba.

kuchle
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 44 inzerátů 06.02.17 12:53

Nedávala jsem spát, nechtěl. Byla jsem i radši, večer usnul v 19-19:30.Jak po obědě spal, jedno jak dlouho, šel večer spát nejdříve ve 22,většinou ale pozdeji.Po obědě začal spát až teď, co chodí do školky.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 06.02.17 12:53
@pufik20 píše:
Potřebuji poradit. Od narození má syn problém se spaním. Jsou mu dva roky a nechce spát. Kolikrát se stane, že po obědě prostě neusne a jde spát až večer. V kolik hodin po obědě dáváte děti spát a v kolik nejdéle aby spali večer? Jde mi o spánek dvouletých dětí.

starší nespal od roku a půl přes den nikdy, mladší krásně až do cca 5 let

paandatko
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 4 inzeráty 06.02.17 12:54

Syn dva roky, chodi spat kolem pul jedne, ted prave usnul. Spi tak do dvou, pul treti. Vecer chodi spat kolem pul devate, vstava o pul osme, v osm.
Jakmile spi dyl, treba do tri, pul ctvrte, vecer driv jak po devate neusne. To same rano, jakmile spi treba az do deviti, po obede usne az kolem pul druhe. Takze se snazim co nejvic drzet toho prvniho, abych si i ja vecer odpocinula. A po obede spi pokazde, do vecera by nevydrzel.

Erkata
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 06.02.17 12:55

Ve dvou letech chodila ve 12, teď téměř 2,5roku chodí v 12:30-13 a spí cca do 15hod. Někdy méně někdy déle. Večer jde ve 20:30 do postele a spí do 7:30-8hod.
Ale moje malá je od mala celkem spavec. V tech dvou letech spavala po obědě 3-4hodiny.

andelinka1
Kecalka 120 příspěvků 06.02.17 12:56

Dvouletá aktuálně vstává v osm, odpolední spánek v jednu (spí hodinu - hodinu a půl), večer chodí spát okolo deváté.

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 06.02.17 12:57

Dcera spala do tří let hodinu po obědě, od 12 do 13h. Večer spala od 20h.

Tamtama
Extra třída :D 11700 příspěvků 06.02.17 13:00

Já sice nedávám po obědě, ale už v 11, pak si aspoň v klidu uvařím. :lol: Budí se mezi půl třetí, třetí. Večer ukládám po osmé, usíná během chvilky.
Edit: vstáváme v týdnu do školky před sedmou, o víkendu se budí sám kolem půl 9.

Příspěvek upraven 06.02.17 v 13:02

terulína
Neúnavná pisatelka 16599 příspěvků 06.02.17 13:00

Přes týden cca ve 12.hod. o víkendu i později - kolem 13.30.

acimedaca
Nadpozemská drbna 25690 příspěvků 06.02.17 13:04

První ve dvou letech spala 3h odpoledne, cca 13-16h, večer šla spát ve 20h, vstávala v 7h
Druhá dcera ve dvou letech spala cca 13-14h, večer chodí v 21h, vstává v 8h - má výrazně menší potřebu spánku než ta první. Ted má 2,5r skoro a spí po obědě tak 3× týdně max. 30 minut, víc už nechce a stejně chodí spát až ve 21h, když spí odpoledne tak večer jde ještě později.

hanzbl00
Závislačka 3372 příspěvků 06.02.17 13:06

Syn chodi spat teda pred obedem, vetsinou kolem 10-11,spi cca 2 hodiny..Kolikrat ale neusne vubec, jako treba dneska :cert:
Vecer chodi spat ale brzo, v 18:30 uz spi a vstává kolem 5-6h

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama