V kolik hodin se učíváte s dětmi?

2426
27.6.15 15:32

V kolik hodin se učíváte s dětmi?

Ahoj mamky, mám budouciho prvňáčka a čtvťáčka. Z práce chodím 2× týdně domů v 17.30 a teď bych měla ještě jeden den navíc chodit v 18.30. Jsem samoživitelka s dobře fungující babi a dědou. Ale mæm hrůzu z toho, jak budu zvládat učení s dětmi. V kolik se s dětmi v našem věku učíváte, zvládá někdo učení denně v šest večer?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5827
27.6.15 15:37

@Veveří Proč zakládáš 2 stejné diskuze? :think: Jinak já se s dětmi neučím vůbec, syn to nepotřebuje, stačí mu co pochytí ve škole a nosí jedničky :nevim: Až na dějepis tedy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2426
27.6.15 15:39
@krtek7489 píše:
@Veveří Proč zakládáš 2 stejné diskuze? :think: Jinak já se s dětmi neučím vůbec, syn to nepotřebuje, stačí mu co pochytí ve škole a nosí jedničky :nevim: Až na dějepis tedy ;)

Ja vim, dve diskuze…ale tady je to tema mozna vic na miste. Tak se omlouvam, pokud to vadi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
27.6.15 15:50

Dcera dělá gymnastiku, takže se učí třeba až od 19:30. Je to síla, ale dá se to zvládnout, nic jiného jí nezbývá, sportu se vzát nechce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20074
27.6.15 15:54

Na učení jsem dohlížela pouze u prvňáka, pak už se učil sám a jen mi dával úkoly k podpisu. A kdy? Podle času - když neměl kroužek, tak hned po návratu ze školy, když mu krožek navazoval na školu, tak po skončení kroužku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
423
27.6.15 16:00

Tak neučit se s prvňáčkem asi nejde ne?

U nás se snažíme učit hned po návratu z družiny, pokud to nechám až po tréninku, tak je to hrůza. Ale pokud si před tím u babičky trošku odpočinou, tak to půjde, neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20074
27.6.15 16:11
@Hrozina píše:
Tak neučit se s prvňáčkem asi nejde ne?U nás se snažíme učit hned po návratu z družiny, pokud to nechám až po tréninku, tak je to hrůza. Ale pokud si před tím u babičky trošku odpočinou, tak to půjde, neboj.

jde, ale následky si pak nese hodně dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
27.6.15 19:43

@Veveří hned po příchodu ze školy, tzn mezi 15-16 h - kluk byl v družině.. když chodí dom po o, úkoly a příprava se dělají hned, jak se převlékne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama