V kolik vstává váš pes?

Napsat příspěvek
1980
19.2.17 17:43

Zase bych to tady tolik neprožívala.
Pokud @Helileli pustí psa ven naposled kolem půlnoci a tehdy sebere i vodu, kterou mu dá znovu při prvním venčení v sedm ráno, pes za sedm hodin bez vody žízní neumře. A že ho zavírá pod schody, kde má pelech - je to její věc, tak holt asi není zvědavá na to, aby se jí pes po nocích a bez dozoru coural sám po baráku.
Scestné mi přijde i srovnávání podle sebe soudím tebe, aneb když se jde v noci napít člověk, tak musí i pes? To snad ne. Vy psům vodu na noc necháváte, @Helileli nenechává.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
729
19.2.17 17:44

Můj názor je do písmena tentýž, na každém pamlsku pro psy je upozornění, že mají mít pořád přístup k vodě, vždycky myslím proč to tam píšou, snad není někdo takovej debil.Jo a je to trestnej čin, pokud už někomu není zvířete líto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4303
19.2.17 17:54

V kolik chodí spát nějak neodhadnu, protože prospí většinu dne. Teď už třeba spí. Naposledy s ním chodí manžel ven kolem 22.-23. večer. Pak spí normálně celou noc v pelechu v obýváku, kde má vodu i granule. Vstává s námi. V týdnu kolem 7, o víkendu kolem 9. V půl 5 ráno by mě pes z postele nevyhnal, ale pes rodičů je taky třeba ráno budí. Mě by asi švihlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
729
19.2.17 17:56

Myslím, že nejvíc pejskařů chodí tak po půl desáté( jak končí hlavní televizní program) nemohla by to babička taky posunout? Že se v půl páté ráno nebojí, to ještě nechodí ani lidi do práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.17 11:56

Má čuba je ochotná ráno vstávat v jakoukoliv nekřesťanskou hodinu. Hoooodně dlouho měla tendence vstávat ještě před svítáním, ale shodli jsme se na tom, že to tak měla naučeno z útulku, kdy je prostě před svítáním největší zima, tak si navykla, že musí být aktivní. Dneska max. vleze po postele, ale stačí ji pohladit a je ochotna zařezávat dál. Spí ovšem max. do sedmi, je naučená kvůli lékům. Neskutečný je ale její ranní náboj. Člověk se většinou potřebuje rozkoukat, rozhýbat, ona má okamžitě po otevření očí energii na maximum. To bych taky potřebovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
20.2.17 12:08
@alun-ka píše:
Můj názor je do písmena tentýž, na každém pamlsku pro psy je upozornění, že mají mít pořád přístup k vodě, vždycky myslím proč to tam píšou, snad není někdo takovej debil.Jo a je to trestnej čin, pokud už někomu není zvířete líto.
Že jo? Taky jsem si říkala, proč to píšou, že nejsme v USA. No a pak čteš toto? 8o
Já mám vodu i v kurníku, kde jsou slepice na noc, i když jsou ve tmě prakticky slepé.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
20.2.17 12:53

@sabrinafromprague jaké si to uděláte, takové to máte ;) Pes se v tomhle přizpůsobí smečce (pokud je samozřejmě bez zdravotních omezení, není starý nebo naopak mladý). Mí psi chodí spát s náma (předtím ale samozřejmě pospávají celý den, pokud se jim někdo nevěnuje) a vstávají taky podle nás, takže přes týden klidně o půl šesté a o víkendu naopak i v 10 ;) Když vím, že ráno nevstáváme, tak jdou ven ještě kolem 21-22 h. Mamka si psa naučila, že ráno když jde na záchod a pít, tak vstává i pes a chce jít ven, přitom když ho hlídám já, tak ho ani nenapadne otravovat brzo. Večer bych psa vyvenčila, než půjde babi spát a ráno odkázala do pelechu při otravování a pomalu prodlužovala dobu. Je ale taky možné, že má třeba horší ledviny nebo špatné granule, po kterých musí hodně pít a proto chce ráno tak brzy ven, to už musíte vědět vy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
22.3.17 16:20

Máme ani ne 3 mesíční štěne a jeho vstávání je teda síla :D během noci už si zvyká nás nebudit ale většinou kolem 3-4 je vzhuru, pak záchod a zase spánek :D jinak prospí skoro celý den :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
1.6.17 16:21

Můj pejsek vstává až se mnou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu