Reklama

V kolik vstává Vaše 8 měsíční miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 06:27
V kolik vstáva Vaše 8 mi měsíční miminko?

A spite ve spolecne ložnici i s partnerem nebo jen sama s mimi?
Manžel má vždy budík 5:30 a pět minut po budiku se začne budit i mala :,( a ja mam po spánku samozrejme taky. Myslím, že kdyby spala jen s malou, spí mnohem dyl. Jak se vzbudi, chce mlíčko a z toho se ji začne chtít kakat a je konec :?
O víkendu ji ve stejnou dobu pro změnu budí psi, kteří spi v ložnici (dva), protože jsou v tu dobu zvykli na snídani. Začnou se lízát, mlaskat, funet :-(
Já bych je z ložnice dala pryč, ale to manžel absolutne odmítá, protože tam jsou roky zvykli.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

nenivolnynick
Kecalka 494 příspěvků 04.10.18 06:30

Vstaval v pet a vstava tak do ted :mrgreen: 2 a čtvrt. Nebudi ho nic, bohužel ma v hlave takhle debilni budik. Bylo světlé obdobi přes leto kdy vstaval v 6, nekdy 6:30, bohužel posledni dny jsme na 4:50 :roll: :lol:

1mila2
Kecalka 314 příspěvků 04.10.18 06:30

Usina kolem 20h, budi se kolem 6. Nekdy 5:30, nekdy 6:30. Chlap vstava bez budiku, taky rikam ze ji budi, ale asi ne. Nekdy je tu hluk a ona chrni.

nenivolnynick
Kecalka 494 příspěvků 04.10.18 06:31

Manzel tam rok nespal, psa (natoz psi) bych tam nechtela.. ale ja nejsem asi distatecne „dog friendly“ osoba.

lucynka25
Kelišová 7335 příspěvků 2 inzeráty 04.10.18 06:39

Me deti vecer chodi spinkat v 19:30 a vstavaji okolo 7h rano.
Samozrejme se obe budily i drive,ale proste jsem je jeste prsem uspala :lol: a vstala,sla si dat v klidu kafco a poklidit :lol:

Kriss Tina
Závislačka 4951 příspěvků 04.10.18 06:46

Taky záleží kdy chodi spát náš malej vstával běžné kolem 8-9 ale chodili sme spát pozdě nejdřív v 11 večer :nevim: jinak čím je starší tím se budi dřív, ve 3 letech vstává před 6, ale je fakt že si zapne telku, vyndá sušenku a nechá mě este aspoň ležet :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 07:04

Spat chodí v cca 20h.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 04.10.18 07:21

V 8m vstával syn v 5 pravidelně :mrgreen:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10879 příspěvků 04.10.18 07:36
@Anonymní píše:
Manžel má vždy budík 5:30 a pět minut po budiku se začne budit i mala :,( a ja mam po spánku samozrejme taky. Myslím, že kdyby spala jen s malou, spí mnohem dyl. Jak se vzbudi, chce mlíčko a z toho se ji začne chtít kakat a je konec :?
O víkendu ji ve stejnou dobu pro změnu budí psi, kteří spi v ložnici (dva), protože jsou v tu dobu zvykli na snídani. Začnou se lízát, mlaskat, funet :-(
Já bych je z ložnice dala pryč, ale to manžel absolutne odmítá, protože tam jsou roky zvykli.

V pět. A budík zvonil partnerovi již ve 4.30. Psy bych z ložnice lifrovala hned. Malé děti jsou většinou ranni ptáčata 8)

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 04.10.18 07:47

Vypakovala jsem nejdriv psa a pak i manzela… ale mala ma fakt hrozne lehky spanek. Vcera jsem sla spat a jdu jak zlodej a stejne jsem ji vzbudila. Stala jsem 5 minut ve tme, nez zabrala a mohla jsem si lehnout :roll: jinak chodi spat kolem 19 a vstava v 6:15. V noci se ale budi na kojeni v cca ve 2 a ve 4. Od 4 uz ji mam v posteli. Je ji 10 mesicu.

LaraA
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 04.10.18 08:05

Malá chci spát kolem 8 a vstává mezi 7 a 7:30. manžel spí se starsima v pokojíku. a psa v ložnici bych nedala, ještě u mimina - fuj :poblion:

katuska1984
Kecalka 343 příspěvků 2 inzeráty 04.10.18 08:22

jak. kdy
nekdy 4:30, vetsinou v 6

Terka14
Kecalka 289 příspěvků 04.10.18 08:40

Naše malá má dnes 8 měsíců a chodí spát v 19:30 a vstává v cca 7 až 8 hodin jak kdy. Někdy vstane už v 6. Ale po mliku jde ještě spát. Manžel chodí do práce o půl čtvrté ráno. Pokud ji probudí, tak dám dudlik popřípadě mlíko a spíme dal. Manžela bych nevyhazovala to bych raději vstávala dřív, ale pejsky bych dala spát jinam. Tak snad je to jen zvíře a vy se aspoň přes víkend vyspite.

Uživatel je onlinea12
Vesmírná mluvilka 31031 příspěvků 04.10.18 09:05
@Anonymní píše:

Tak zkus spat jen sama s malou a uvidis jestli ji budi budik, nebo psi :nevim:
Naseho budik pritele nebudi.. Ikdyz vstavam se starsim do skolky tak mladsi obcas dospava..
Ale jinak vstava mezi 6-7 a asi zhruba takhle vstaval vzdycky no..

Svistice
Neúnavná pisatelka 17152 příspěvků 7 inzerátů 04.10.18 09:07

My spali vzdy vsichni spolecne, obema detem do ted muzes rozsvitit, prasknout jim u hlavy kanonem a klidne spi dal. Ale spaly tak do 6:30 maximalne, byla obdobi, kdy vstavaly mezi 5-6. I ted spi malokdy dele jak do sedmi. Ranni ptacata. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >