V kolika kilech jít na abdominoplastiku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 10:33
V kolika kilech jít na Abdominoplastiku

Zdravím dámy. Vím že na Abdominoplatiku většinou chodí maminy po porodech.Ale díky nemoci jsem dost přibral. Zhruba na tězko uvěřitelnych 165 kilo. Za rok jsem shodil 66 kilo, ale nastal problém s břichem. Ted mám 99 kilo. A začínám uvazovat pomaličku o operaci. Platí to pojištovna? Dá se to splácet?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 4923 příspěvků 20.05.19 10:38

Korekční zákroky pojišťovna neproplácí a většina soukromých klinik nabízí možnost půjčky od jiných společností.

Šarlota4
Extra třída :D 11356 příspěvků 20.05.19 10:45

Splacet se to da. Vetsina klinik to uvadi u na webu.

1mila2
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 20.05.19 10:50

Ahoj, docela me tohle tema zajima. Vite teda nekdo v kolika kilech jit? Ted mam 94, muj cil je 73-75. I tak budu mit nadvahu, ale ja hubenejsi byt nechci. Se 75kily se mi zilo hezky. Pro nekoho bych byla samozrejme tlusta, ale me to tak vyhovuje (merim 167). Mam jit na operaci az v tech 75kilech, nebo muzu treba v 85 a pak si 10 zhubnout? Nebude to mit vliv na vysledek plastiky?

Martha03
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 20.05.19 11:05

Tak když to vezmu logicky, mělo by se jít až ve chvíli, kdy jste plus mínus na váze, kterou jste chtěli docílit. Dříve bych nešla…

1mila2
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 20.05.19 11:35

@Martha03 no, ja moc nemam predstavu, co se pri te operaci vyresi. Treba pri te operaci zhubnu 10kilo a nebudu muset hubnout vlastni silou :lol:
Ale jasne, tva odpoved logiku ma, to je jasny. Ikdyby mi urizly kus kuze, tak se bavime o kile, max 2, ale ne o 10 :think:

Netopirek
Echt Kelišová 9580 příspěvků 20.05.19 11:40

V pořadu Vítej v novém těle (nebo tak nějak)
Chodili na operaci když shodili polovinu počáteční váhy.
Tj v tvém případě 82.2kg.
Co se týče toho kolik operací shodíš, tak záleží kolik máš té přebytečné kůže a kde všude.
Oni v tom pořadu jim to brali všude, břicho, ruce, nohy…
Ale protože ty si to budeš platíte, tak bych šla až na cílové hmotnosti nebo těsně k ní

1mila2
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 20.05.19 11:44

@Netopirek ok, takze kdyz bych sla treba pri 76kg, tak je to pohoda, kdyz nemam v planu hubnout na 50. Platit si to budu, to je jasny, ale urco jenom bricho, to mi vadi. Takovej ten previs po 3detech, v tehotenstvi nabranych 30ti kilech, a porodech sekci :zed: jasne, udelala jsem si to tam sama, ja to vim. Jen mam potrebu se obhajit, ze zas tak moc za to nemuzu :lol:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 20.05.19 11:45

Tak váha odstraněne kůže je odvisla od váhy startovací. Co se týče operace jako takové, je potom třeba počítat i s faktem, že je tam nějaká doba rekonvalescence, kdy není možné cvičit a sešitou kůži napínat, proto by to mělo být ve chvíli, kdy už je člověk na váze s níž je jakž takž spokojen. Ono jít na operaci a pak shodit dalších 20kg může být kontraproduktivní tím, že se opět může kůže povolit a pak se budou platit operace dvě. Jinak financování nabízí plastická i korekční chirurgie, s tím problém určitě není. Stejně tak jako spousta žen splácí nové kozy :lol:

Netopirek
Echt Kelišová 9580 příspěvků 20.05.19 11:51
@1mila2 píše:
@Netopirek ok, takze kdyz bych sla treba pri 76kg, tak je to pohoda, kdyz nemam v planu hubnout na 50. Platit si to budu, to je jasny, ale urco jenom bricho, to mi vadi. Takovej ten previs po 3detech, v tehotenstvi nabranych 30ti kilech, a porodech sekci :zed: jasne, udelala jsem si to tam sama, ja to vim. Jen mam potrebu se obhajit, ze zas tak moc za to nemuzu :lol:

Taky se obhajuji. Taky mám plastiku v plánu. A hubnu obdobný počet kil :oops:
Jen já mám start 110kg a cíl 60-65.

Ještě od holek co zhubly vím, že bývají problém ruce. Zůstávají tam pak takové plachty.

1mila2
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 20.05.19 11:58
@Netopirek píše:
Taky se obhajuji. Taky mám plastiku v plánu. A hubnu obdobný počet kil :oops:
Jen já mám start 110kg a cíl 60-65.Ještě od holek co zhubly vím, že bývají problém ruce. Zůstávají tam pak takové plachty.

Ja nejsem zakladatelka, ja hubnu „jen“ 20. Rodila jsem se 110kg a tech 16kg co mam dole slo skoro samo. Ted teprve zacne boj :cert: jj, ty ruce budou taky zajimavy :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 13:15
@1mila2 píše:
Ahoj, docela me tohle tema zajima. Vite teda nekdo v kolika kilech jit? Ted mam 94, muj cil je 73-75. I tak budu mit nadvahu, ale ja hubenejsi byt nechci. Se 75kily se mi zilo hezky. Pro nekoho bych byla samozrejme tlusta, ale me to tak vyhovuje (merim 167). Mam jit na operaci az v tech 75kilech, nebo muzu treba v 85 a pak si 10 zhubnout? Nebude to mit vliv na vysledek plastiky?

Zhubla jsem z 92 na 66 a vůbec nic na mě nevisi. Kůže se všude krásně přizpůsobila.
Tipuji, ze stejné to bude i u tebe a žádný zákrok potřebovat nebudeš. ;) Zas z tak extrémní váhy nehubnes.

Netopirek
Echt Kelišová 9580 příspěvků 20.05.19 14:30
@Anonymní píše:
Zhubla jsem z 92 na 66 a vůbec nic na mě nevisi. Kůže se všude krásně přizpůsobila.
Tipuji, ze stejné to bude i u tebe a žádný zákrok potřebovat nebudeš. ;) Zas z tak extrémní váhy nehubnes.

Já myslím, že mít bude. A to hlavně kvůli císařům. V okolí mám několik známých po CS a žádné se ta kůže úplně nestáhla

1mila2
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 20.05.19 14:39
@Anonymní píše:

Ja jsem mela previs pri 83kilech 5mesicu po druhem porodu, a hned jsem zase otehotnela, takze jsem tomu telu nedala moc sanci se vratit do normalu. To si myslim, ze je taky dost problem :think: ted mam jeste rozestup a je to bricho fakt osklivy. Neverim, ze se stahne. Uvidime :kytka:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34569 příspěvků 20.05.19 21:59

Není žádná dělicí linie, kdy jít a kdy nejít na plastiku. Je potřeba to probrat s lékařem.
A pokud je druhá otázka na téma splácení, tak bych se určitě snažila všemi jinými prostředky, ne plastikou. Opravdu to prober se svým praktickým lékařem, případně se nech poslat na dietologii, pokud trpíš nějakou nemocí, tak je určitě předpoklad, že ti praktik rád vypíše více žádanek. Operaci bych viděla opravdu až jako krajní řešení, nehledě na to, že tu rovnou píšeš o splátkách… :?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama