V kolika letech hraji vaši partneři playstation?

2210
26.11.20 20:53

V kolika letech hraji vasi partneri playstation?

Ahoj zeny, ptam se tech jejichz partneri hraji playstation. V kolika letech to hraji? Nemuzu si pomoct, ale mojemu uz neni 20 ani 25, ale 30 a mame dite a dalsi na ceste. Jako je mi to jedno, ale zaroven me to prijde detinske. Do kolika let cca muzi hraji takove blbosti? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
447
26.11.20 20:55

To musis ale partnera opravdu respektovat, kdyz je jeho konicek detinska blbost. Pokud u toho netravi veskery volny cas, tak ho nech dychat proboha. :roll: Mate nejaky spolecny zajem, co byste delali misto toho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1407
26.11.20 20:58

Kamarádka má manžela v podobném věku a situaci a ten nějaký playstation hraje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1170
26.11.20 20:59

32. Je mi to buřt, takovýho jsem ho poznala, tak ať si klidně hraje, když nezanedbává mě, domácnost a sebe. Já mám taky „svý“. Jen doufám, že z dítěte neudělá gamblera :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
663
26.11.20 21:01

Mám dvě děti 4 a 2 roky a přiznávám zcela otevřeně, že když usnou, tak občas zapnu pc a hraju. Je to forma odreagování. Přijdu na jiné myšlenky. A třeba jsem dětinská, ale co… Alespoň budu déle mladá ;)

Takže nech partnera žít. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15034
26.11.20 21:02

30 a jo občas hraje, je to super na odreagování. Do kdy ty plánuješ stejně deb*lní kafrání na epipi? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23880
26.11.20 21:02

Ty hele můj bejvalej i nynější jsou skoro stejně starý, 36 a 37 a oba vy si pod stromkem přáli stejnou věc, PlayStation. Schovávali to za dárek pro syna, ale… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Korona do toho teda hodila vidle, takže nakonec nebude nikde, není na to. Ale já už byla vyřízena, že mladej dostane na obou „domácích frontách“ stejnej dárek :dance: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 21:03

Manželovi je 28. Dítě na cestě. Nehraje na PlayStationu ale na počítači. Teď teda víc než v létě, protože v létě se zase hrabe v motorkách. Jako ani mne to nevadí. Já si zase tukam do mobilu nebo dělám věci do školy.

Anonym, protože těhotenství je ještě 'tajne".

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 21:10

Je nám 30 a 33 let. A hrajeme občas spolu večer. Manzel ho koupil, kdyz zacal kovid. V praci se šuškalo, ze budou doma.Mel pravdu hodil se nám. Druhy den uz byla prodejna kde byl ve slevě zavřená :mrgreen: Mame dve deti. Nekdy si zahraje i starší 5 let detskou hru.

• Citovat
  • Nahlásit
6154
26.11.20 21:11

36 :mrgreen: ale hraje velmi málo. A když už, máme dva ovladače a hrají s ním :pankac: vytáhneme to tak jednou za dva tři měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3759
26.11.20 21:16

38… náhodou jsou to super dárky na Vánoce… jsem rada, když se po práci muže odreagovat… v každém chlapovi zůstane vždycky kousek dítěte a to je dobre… nech chlapa chlapem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7766

Mému je 49 a hraje se synem 12 :nevim: :mrgreen: A je mi to jedno, hraju někdy s nima. Na zimní večery super odreagování, hlavně v téhle hnusné době kdy nikam nesmíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13826

@Renca8 Hele manželovi je skoro 35 a když má čas, nebo novou hru, tak si večer, až jdou děti spát, zahraje..
Někdy má záchvat a hraje třeba několik večerů po sobě a někdy na to měsíc nešáhne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13826
26.11.20 21:20

Jo a taky hraje s holkou, je jí 6 a umí s tím dobře. Má lego hry, já jsem docela antitalent, takže skoro nehraju :lol: Ale za mlada jsem hrála takové ty holčičí hry, na střílečky nemám nervy :lol: A jelikož se nekoukám ani na horory, tak některé ty manželovi hry fakt vidět nemusím, bojjím se. Radši si zalezu s notasem do postele nebo si něco přečtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6152
26.11.20 21:20

PSko je zabava nejen pro deti, ale pro vsechny vekove kategorie. Pokud se to hraje prilezitostne, jako zabava a odreagovani, tak na tom neni absolutne nic spatnyho. A PS: skoro 40 a taky hraju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat