V kolika letech jste dali děti na nějaký sportovní kroužek?

5216
14.11.18 18:55

V kolika letech jste dali děti na nějaký sportovní kroužek?

Ahoj holky :mavam: Chtěla jsem se zeptat, zda máte dítko, které vám chodí na nějaký sport. Já mám sice dítě ještě malé, 3,5 roku letos ho nikam dávat nebudu, nastoupil teprve do školky. Ale uvažuji, že tak za rok, dva bych mohla zkusit fotbal. Od kolika let děti chodí? Ještě jsem se chtěla zeptat, zda jste dávaly z důvodu, že měly děti nějaký sportovní talent. Moje dítě nemá po kom zdědit nějaké sportovní nadání, já ani manžel nesportujeme. I teď už jde vidět, že na nějaké sportování moc není :? Ale přesto bych ho k něčemu vedla, aby nebyl jak bačkora, měl pohyb a nešel v našich stopách… Tak pokud máte některá zkušenost, byla bych moc ráda

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

41116
14.11.18 18:58

Ve 3 letech chodil kluk do Sokola. To mi přijde pro děti nejlepší, protože to není jednostranně zaměřený sport.
Chtěla jsem ho dát na fotbal, ale ten se mu nelíbil. V necelých 6 letech si vybral tenis. Teď začíná 3. rok a pořád ho baví a i mu celkem jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48183
14.11.18 18:59

U nas bere fotbalova pripravka od 4r., kluk je dubnovy, takze nastoupil v zari toho roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14206
14.11.18 18:59

Děti jsem vedla k pohybu od mala, první pravidelný kroužek od 5 let - pohybové hry. Pak byly ve sportovních třídách. Hlavní je, aby to dítě bavilo, důležití jsou kamarádi. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4307
14.11.18 19:00

Od 4 let se dá dítě přihlásit na fotbal, teda spíš do fotbalové školičky… Otázka je, jestli se tam spíš nebude trápit, když na to moc není. Osobně jsem našim neskonale vděčná, že mě nikam takhle nedávali, ale já byla samotářské dítě a levá po rodičích. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18441
14.11.18 19:02

4 chtěl sám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19474
14.11.18 19:02

Deti chodily na batoleci krouzek, pak na cviceni rodicu s detmi v sokole, ted chodi v sokole na cviceni predskolaku ( rodice uz jen sedi a cekaji, az docvici).
Na fotbalovem treningu byl petety dvakrat a i kdyz rad kope, tohle ho to „pojeti“ nezaujalo (a me teda taky ne). Ten sokol mi prijde mnohem vsestranejsi a nesoutezivy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43661
14.11.18 19:03

@vejilka oba začali se sportem jako kroužkem v předškolní třídě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1709
14.11.18 19:03

Dcera chodi od 3.5 let na balet a step (maji 60min lekci, prvni pulka balet, druha pulka step), to proto ze uz od 3 let chtela na balet :) a pak od 4 let k tomu jeste chodi na moderni tanec (ve stejne tanecni skole). Kdyby mohla tak jeste chodi na gymnastiku a plavani a dalsi tanecky, ale zas nejde aby neco mela denne, jak casove tak financne.

Ale chce sama, ac my rodice nejsme sportovne zalozeni. Pokud dite nechce, tak bych nenutila. A pokud bude na sport levy a backora, asi mu zadny krouzek nepomuze (beru podle sebe, na sport nejsem a treba telocvik mi nepomohl, abych na to nebyla leva :lol:).

Příspěvek upraven 14.11.18 v 19:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1765
14.11.18 19:05

Dcerce je 3,5 roku a chodi na karate a tanecky, na karate bych ji jeste nedavala,ale vydupala si to, chtela chodit se starsim brachou. Prijde mi jednodussi, aby tamchodila, nez poslouchat kazdy tyden rev, proc tam nemuze. Jinak mi spis sportujeme spolecne jako rodina, kolo, lyze, bazen, to je pro deti prinosnejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22615
14.11.18 19:05

Od 5 let atletika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12098
14.11.18 19:08

Necele 4r balet a gymnastika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1294
14.11.18 19:09

Od 4 let na pohybové hry. Jsou to takové taneční sestavičky formou hry :). Chtěla jsem, aby dcera měla nějaký sport. Jednak já byla tlusté dítě, sportovní antitalent :mrgreen: tak jsem nechtěla, aby dcera byla stejná. A potom chci, aby se dcera někde vyblbla, má spoustu energie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.18 19:13

Od 1,5r do 3r jsme chodily na kroužky pro batolata. Teď od 4 let dcera začala chodit jednou týdně na tancovaní, ale spíš z důvodu, že se pořád dožaduje nějaké zábavy, akce apod… Jinak nepředpokládám, že z ní bude profesionální tanecnice.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5216
14.11.18 19:15

Ty kroužky nejsou špatný nápad :think: Zkusím nějaký omrknout, co jsem našla, tak to bylo cvičení s rodiči od 2-5let. Jinak vše až od 6. U nás ho nemá kdo vést. Ano, zkoušíme šlapat na kole, dokonce i sám chce, to ho i baví, i když mu to moc nejde. Jen jsem prostě chtěla vědět, zda jste někteří také nesportující rodina a přesto si dítě sport oblíbilo. Fotbal mě napadl ani nevím proč. Samozřejmě, za každou cenu ho nutit nebudu. Ale zas mi přijde lepší, dát ho tam třeba v 5,'kdy je dítě ještě malé. Mezitím zkusím najít nějaký volný kroužek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama