V kolika letech jste dosáhli úspěchu?

Anonymní
8.2.21 15:59

V kolika letech jste dosáhli úspěchu?

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, v kolika letech jste dosáhli pracovního úspěchu. Je mi čerstvě 26 let a mám pocit, že jsem doposud nedokázala nic velkého a někdy mě to hodně trápí. Děti nemám a zatím o nich ani neuvažuji. Díky koroně je ta občasná „depka“ snad ještě intenzivnější jelikož pracuju v uměleckém oboru a mám pocit, že se vůbec nikam díky nedostatku nabídek neposouvám.
Díky předem za všechny odpověďi. :kytka: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21041
8.2.21 16:06

A co je podle tebe pracovní úspěch?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 16:09

@divine woman pro mě to znamená být na vysoké pozici a mít nějaký respekt. Tohle je však velice spekulativní jelikož je to v každém oboru jiné. Proto jsem to nechtěla specifikovat a chtěla jsem, aby se každý vyjádřil dle svého.

• Citovat
  • Nahlásit
8974
8.2.21 16:14
@Anonymní píše:
@divine woman pro mě to znamená být na vysoké pozici a mít nějaký respekt. Tohle je však velice spekulativní jelikož je to v každém oboru jiné. Proto jsem to nechtěla specifikovat a chtěla jsem, aby se každý vyjádřil dle svého.

„na vysoké pozici a mít nějaký respekt“ v 26 letech?? počítám, že jsi chvilku po VŠ. Začni na tom pracovat ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
8.2.21 16:15

Nevím, já mám pocit že tak v 28-29, povýšení, dítě, dokončený vlastní bydlení, nejlepší fyzička a postava… To byl dobrej rok, no. Ale zároveň nemám pocit že bych se neměla už kam posouvat. Pořád mám kam stoupat pracovně i v osobním životě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 16:17

@cell Ano jsem, ale studovat ještě pořád chci. ( Samozřejmě dálkově abych mohla pracovat). Možná jsem jen nedočkavá, ale teď se mi šíleně nedaří… :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
21041
8.2.21 16:17

Záleží na oboru. Ale jsi obecně ještě ucho, ty vysoké posty se získávají mezi 30-40. Pokud si nezaložíš vlastní firmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2342
8.2.21 16:18

No tak pokud pro tebe uspech znamena byt na vysoke pozici a mit respekt, tak toho jsem nedosahla :lol: ale ja uspech vidim v necem jinem…mam rodinu, dite a dalsi na ceste, vlastni bydleni sice na hypoteku ale brali jsme si ji v dobe kdy se zprisnovali podminky a museli jsme mit uz hodne nasetreno aby jsme na ji dosahli. To kazdy nema. A je to pro me uspech zvlast v dnesni dobe, kdy je vsechno drahe a seznamit se je tezke.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 16:19

Ve 32 letech vedoucí pozice. Ale za největší životní úspěch a zdroj štěstí považuji narození dětí (rodila jsem ve 35 a 38 letech).

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 16:19

@divine woman Tak moc děkuji za názor. Tohle mě moc potěšilo. Jak už jsem zmínila v předchozím příspěvku - pracuji v uměleckém oboru a teď se mi vůbec nedaří. Nabídek je málo a cítím se fakt marně. (nechci fňukat jen konstatuju) :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 16:22

@Renca8 Moc gratuluji!! To je ovšem krásný příklad úspěchu :)

• Citovat
  • Nahlásit
6077
8.2.21 16:22
@Anonymní píše:
@divine woman pro mě to znamená být na vysoké pozici a mít nějaký respekt. Tohle je však velice spekulativní jelikož je to v každém oboru jiné. Proto jsem to nechtěla specifikovat a chtěla jsem, aby se každý vyjádřil dle svého.

Na vysokou pozici je nejlepší se vypracovat, jsi mladá kariéru máš před sebou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 16:23
@Anonymní píše:

Respekt? A ty ho máš? Na to jak jsi mladá, tak z tebe čiší jen arogance. Chtělo by to pokoru. A jestli se na vysokou pozici jednou dostaneš, tak to neznamená, že budeš šlapat po lidech.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 16:24

@Alušáček Děkuji! a ještě jednou děkuji! :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1775
8.2.21 16:25
@Anonymní píše:

Pro mě je NAPŘ. mít fajn práci kde budu spokojená a nebudu sedět celý den.
Tedy úspěch pro mě není - vysoká pozice. Z důvodu toho, že člověk aby dosáhl na vysokou pozici ji musí něco obětovat a to většinou spoustu času a workoholik fakt nejsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat