V kolika letech jste měli dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 10:34
V kolika letech jste meli dite?

Ahoj ahoj, mam mensi dotaz. Jsem porad hodne mladá a mam zivot pred sebou ale mam chvilky kdy bych dite chtela. Vypadam jeste mladší nez kolik mi je a myslim ze bych se vsude setkávala s blbymi pohledy a tak dále. Vim ale ze stejne s dítětem pockam. Jen me zajimalo jak to mate vy. V kolika jste dite meli, zda litujete ze ne driv nebo pozdeji a kdy si myslíte ze na to žena je spravne připravena. Predem dekuju za odpovědi :oops: prosim anonym, nechci aby rodina vedela, ze sem píší. Promítne za chyby, pisi z mobilu. :andel:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26532 příspěvků 04.02.19 10:35

Ve 27
A bylo to akorát. :palec:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 04.02.19 10:37

20 a jsem spokojená ;)

jopo
Ukecaná baba ;) 1533 příspěvků 04.02.19 10:37

31 a 33 za mě tak akorát, strop jsem měla 35. vyšlo nám to krásně.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12243 příspěvků 04.02.19 10:38

První ve 29, dříve bych určitě nechtěla, studovala jsem, pak praxe, hodně cestování, manželství, bydlení, úspory…

Danulinka16
Závislačka 2544 příspěvků 04.02.19 10:39

První 29,ted čekám druhé 32.Možná to mohlo být o trošku dříve,ale jen z toho duvodu,že mi přijde,že za 10 let už budu stará a mohla jsem mít už větší dítě.Na druhou stranu jsem ráda,že jsem měla tolik let jen pro sebe a nemusela řešit zodpovědnost za druhé.

Lada.
Závislačka 3097 příspěvků 04.02.19 10:40

První záchvěv, kdy jsem se začala těšit na dítě, byl v 16 ti :) Potom kolem 21 let. Ale to byly takové slabší vlny. Velmi silnou touhu po dítěti jsem dostala ve 24 a to už jsme byli v situaci, kdy jsme měli práci i vlastní bydlení, takže jsme do toho šli, první dcera se mi narodila ve 25 a bylo to akorát vzhledem k mému silnému přání. Asi by se nic nestalo, kdybych ještě rok, dva počkala a užila si trochu času pro sebe. Ale na druhou stranu, než potom mít problém s otěhotněním, pokud jsou podmínky pro výchovu dítěte zajištěny a člověk po něm touží, tak proč ne? Pohledy okolí je to poslední, co by člověka mělo zajímat ;)

Příspěvek upraven 04.02.19 v 10:41

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 10:40

Já v 34 a zpětně si říkám, že jsme do toho měli jít dřív. Ale ještě jsem dodělávala další studium a čekala jsem na prodloužení smlouvy na neurčito. Takže u nás to byly spíš ekonomické důvody. Jinak jsem dítě začala chtít tak ve 32, kdy jsme se s přítelem sestěhovali a byla jsem si jistá, že s ním dítě chci. No a pak přišla svatba a dítě.

Takže za mě to není otázka věku, ale toho, že ten člověk a vztah k tomu dospěje. A určitě bych nedala na pohledy a nebo komentáře od ostatních.

Fima
Nadpozemská drbna 29351 příspěvků 14 inzerátů 04.02.19 10:42

První dítě jsem měla ve 24 letech, druhé v 26 letech a třetí a poslední ve 30 letech.
Rozdíl to byl obrovský a obojí mělo a má, něco do sebe. Mateřství jsem si víc dokázala užívat a užívám až teď, s tím posledním. Jsem mnohem psychicky vyzrálejší, klidnější, odolnější, než o těch šest let dříve. Ale možná tam hraje roli to, že je to už třetí dítě.

Uživatel je onlineanathema
Echt Kelišová 7749 příspěvků 04.02.19 10:42

24,29,38 ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 10:43

Jinak moje sestra (26) ma dite uz 4 létě a je za nej hrozne stastna. A druhá sestra (29) dite porad nema a me to prijde zase pozde i kdyz vidim ze vas je tu hodne kdo mel dite těsně pred 30 :hug:

axlpol
Závislačka 2759 příspěvků 89 inzerátů 04.02.19 10:44
@Anonymní píše:
Ahoj ahoj, mam mensi dotaz. Jsem porad hodne mladá a mam zivot pred sebou ale mam chvilky kdy bych dite chtela. Vypadam jeste mladší nez kolik mi je a myslim ze bych se vsude setkávala s blbymi pohledy a tak dále. Vim ale ze stejne s dítětem pockam. Jen me zajimalo jak to mate vy. V kolika jste dite meli, zda litujete ze ne driv nebo pozdeji a kdy si myslíte ze na to žena je spravne připravena. Predem dekuju za odpovědi :oops: prosim anonym, nechci aby rodina vedela, ze sem píší. Promítne za chyby, pisi z mobilu. :andel:

Ve 32letech a ted další ve 36letech…neměnila bych.Dříve jsem chtěla,ale nebyl správný chlap (chtěla jsem chlapa co by chtěl děti jako první a takových moc není) stihla jsem si našetřit na byt,nějakou rezervu na účtu takže jsem ted s dwětma v klidu,řeším jenom je a žádné jiné existenční starosti.Bez toho bych byla s dítětem/dětma nervozní.

Enicka
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 04.02.19 10:44

První ve 28 a druhé ve 30,byli to akorát .Já bych dřív určitě nechtěla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 10:45
@Anonymní píše:
Ahoj ahoj, mam mensi dotaz. Jsem porad hodne mladá a mam zivot pred sebou ale mam chvilky kdy bych dite chtela. Vypadam jeste mladší nez kolik mi je a myslim ze bych se vsude setkávala s blbymi pohledy a tak dále. Vim ale ze stejne s dítětem pockam. Jen me zajimalo jak to mate vy. V kolika jste dite meli, zda litujete ze ne driv nebo pozdeji a kdy si myslíte ze na to žena je spravne připravena. Predem dekuju za odpovědi :oops: prosim anonym, nechci aby rodina vedela, ze sem píší. Promítne za chyby, pisi z mobilu. :andel:

První ve 24, taky jsem vypadala mladší, hodně doktorů mi tykalo, než se kouklo do karty. Ničemu to nevadilo

xammy
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 04.02.19 10:46

Ja 31 a 34, chtela jsem odrodit do 35. Driv jsem nechtela. VS, pak chvili praxe…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Nejslavnější česká transsexuálka o Mostě!: Z posledního dílu mi bylo smutno!

Kontroverzní seriál Most! patří bezpochyby mezi ty nejpovedenější kousky od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >