V kolika letech jste otěhotněly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nymeria98
Nováček 10 příspěvků 19.01.19 18:38
V kolika letech jste otěhotněli?

Ahoj, je mi 21 let a příteli 23. A nějak mě přijde, že v mém okolí a přibližně v mém věku všichni těhotní. Já vím jsem mladá. S přítelem jsme spolu 6let a rok spolu bydlime. A občas na mě jde pocit, že bych taky moc chtěla mít pocit toho bříška a cítit v sobě miminko. :,( a pak mít toho maličkýho a starat se o něj.. :srdce: ale přítel prý ještě není připravený. Ale podle mého chlapi nejsou nikdy :D a strach budou mít vždy z toho neznáma atd.. Na jaře jdu na vytáhnutí nitroděložního tělíska. A nevím zda si dávat další na další 3roky a opravdu počkat nebo tomu dat volný průběh. Přitel je skvělý a podle me se bojí zbytečně. Vždy když je s nějakým malým miminem je úžasný. Kdy jste měli první dítě? A museli jste s tim u přítele pořád začínat vy nebo sám moc chtěl? Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
zuzanka003
Kelišová 7468 příspěvků 19.01.19 18:43

Mě bylo 26 a příteli 30. jestli se cítíte nevidím, ale mě přijdete mladí, já bych to v tvým věku nedala

ka2ka
Extra třída :D 13750 příspěvků 19.01.19 18:43

popros nějakou kamarádku co má malé miminko a bud u ní na víkend pak uvidíš jak moc chceš nebo počkáš

andelka83
Generální žvanilka 20511 příspěvků 19.01.19 18:44

První těhotenství v 26, druhé 28, třetí nedopadlo 34, čtvrté 35. Do 26 jsem studovala, ale vdaná jsem byla od 24 a manžel byl o 5 let starší. Takže to bylo rozhodnutí obou, já měla dostudovano a on nechtěl mít děti moc po 30. Ve vašem věku bych ještě neuvažovala ani o svatbě ani o dítěti, zvlášť pokud se kluk necítí, což se v 23 nedivím. Klidně bych ty 3 roky ještě počkala.

Vemas
Kelišová 5438 příspěvků 19.01.19 18:49

Prvni 21, druhy 26.
Planovany prvni nebyl, ale vzali jsme se a jsme spolu 12 let a vse klape

ivisek85
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 19.01.19 18:49

Otěhotněla jsem ve 26, malá se narodila, když mi bylo 27. Přítel je o rok mladší. Poznali jsme se „pozdě“, jinak bych měla mimčo dřív. Miminko jsme chtěli oba. Důležitý je, abyste se na tom shodli oba.

Payus
Kecalka 456 příspěvků 19.01.19 18:50

@Nymeria98 1.dite v mych 21ti a jeho 18ti…do dnes spolu, zacatky divocejsi, ale nelituji ani vterinu letos to bude 13 let (co jsme spolu, synovi je 10). Na druheho potomka stale cekame :andel:.. Nenech si radit a delej co citis. Kamaradka 35 ceka na 1. dite do ted…tehdy byla mlada a mela studovat a uzivat zivot a budovat karieru…a ted co vydelala a nasetrila dava za ivf, aby vubec mela detatko..stale marne
Tak si to sama prober

Příspěvek upraven 19.01.19 v 18:53

Hofida
Kecalka 290 příspěvků 19.01.19 18:51
@ka2ka píše:
popros nějakou kamarádku co má malé miminko a bud u ní na víkend pak uvidíš jak moc chceš nebo počkáš

To je rada úplně mimo. Vlastní dítě vnímáme jinak než cizí.

pajisek90
Závislačka 2555 příspěvků 19.01.19 18:52

První 24,druhé 26.
Dítě jsem chtěla od 21 let. Nakonec jsem byla ráda, že jsme začali brzy, nevyhnula jsem se CAR a IVF. Druhé se nám povedlo neplánovaně doma.

Venesí
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 19.01.19 18:53

Jsem ve 14tt je mi 22 příteli 27 jsme spolu přes 4 roky a bydlíme spolu asi od listopadu :lol: Mimi jsme chtěli oba, povedlo se napoprvé. :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 18:53

V tomhle věku, ač už jsem se svým mužem byla a plánovali jsme společnou budoucnost, ještě dítě nebylo v plánu. Vzali jsme to postupně - společné bydlení, oba dostudováno, oba práci, svatba a pak (od mých 25) snaha o dítě, a žádné že na to chlap není připraven nikdy. A pak to strašně dlouho nešlo, takže prvé ve 31, druhé ve 38, což teda rozhodně takto v plánu nebylo, ale zas nemyslím, že v 21 by to šlo o něco snáz. Kdyby to v těch 21 „ujelo“, dítě bychom si nechali, ale dost by nám to komplikovalo život, nešla bych do toho tak brzo ani teď zpětně. Ono miminko fakt není jenom o tom poňuchání a radostech, ale převrátí to život komplet vzhůru nohama. Oběma.

ka2ka
Extra třída :D 13750 příspěvků 19.01.19 18:54
@Hofida píše:
To je rada úplně mimo. Vlastní dítě vnímáme jinak než cizí.
:think:
Mollify83
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 19.01.19 18:55

31 a 33 a za mě naprosto ideální, neumím si představit mít dítě dřív. Už takhle mě mateřská ubíjí, natož se ještě rovnat s tím, že jsem nestihla co jsem chtěla

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2077 příspěvků 19.01.19 18:56

První dítko, dcera, v 34, přítelovi bylo 38, tam jsme se dohodli na dítěti už po půl roce chození, vzhledem k mýmu věku. Zadařilo se po půl roce. Já hned na začátku vztahu jasně dala najevo, že chci dítě co nejdřív, jinak budu hledat jinde. Na další dítě jsem ho už hooodně ukecávala, bylo dohodnuto jen jedno :mrgreen: Syn se mi nakonec narodil v 38, za dva měsíce mi pak bylo 39. Partnerovi bylo 43. No, už při dceři jsem si připadala stará, na prvorodičku, druhátko jsem chtěla stihnout do 40, pak bych to asi vzdala. Ale kupodivu v těch 38 už ta hranice byla posunutá, takže mi to až tak hrozný nepřišlo :mrgreen:

Sleepy.Monkey
Kecalka 295 příspěvků 19.01.19 18:57

První dítě jsem porodila v 26 letech. Druhé neplánujeme. Rozhodně bych zkusila třeba nějaké kamarádce hlídat miminko, ideálně také batole. Zkusíš si to aspoň a uvidíš. V Tvém věku bych si užívala.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >