V kolika letech jste po IVF otěhotněly?

Anonymní
6.5.20 09:45

V kolika letech jste po IVF otěhotněly?

Hezký den:),
letos nás doufám čeká naše druhé IVF a brzy mi bude 32 a začínám stresovat, jestli třeba kvůli věku nebudu mít problémy otěhotnět. Vím, že je spousta žen, které otěhotní třeba ve 35 i po čtyřicítce, ale prostě já už dostala, asi i celkem iracionální strach, jestli zrovna u mě nebude problém, i když mi nikdo nic takového netvrdí. Jen spíš hledám nějaké uklidnění, že i po třicítce to jde a zajímalo by mě, jak to bylo u vás, které už jste po IVF otěhotněly, kolik vám bylo let, klidně i kolik pokusů IVF jste podstoupily. Omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale když se člověk snaží několik let, už opravdu nervy jedou na plné obrátky, snad tím nikoho z Vás neurazím, vím, že jsou ženy, kterým je třeba 38 a taky se bojí a já jsem ještě celkem mladá, ale opravdu spíš hledám nějaké uklidnění, ať se zbytečně nestresuju, děkuju :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
425
6.5.20 09:50

Ahoj, já v 41. Dvakrát to nevyšlo (v 36 a 37), poslední pokus z KET vyšel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2821
6.5.20 09:56

V 34 hned 1. KET, drzim palce :) jo a kazdy mi tam rikal, jak jsem jeste mlada :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2027
6.5.20 10:01

V 31.a neboj, nejsi stara, jsi v nejlepších letech ;) Drzim palce!! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4050
6.5.20 10:03

Je mi 43 a termín porodu mám v srpnu. Otěhotněla jsem po druhém IVF.
Klid, jsi mladá, úplně zbytečně se stresuješ a jestli neotěhotníš, tak nejspíš kvůli tomu… :roll:
Když si to budeš takhle furt říkat, tak to nepůjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 10:03

Super, všem Vám moc děkuju a gratuluju k miminkům :srdce: Musím asi zklidnit nervy :)

• Citovat
  • Nahlásit
3265
6.5.20 10:15
@Anonymní píše:
Super, všem Vám moc děkuju a gratuluju k miminkům :srdce: Musím asi zklidnit nervy :)

Hele, to je normalni a nemusis se stydet, ze se nervujes. Ja bych se taky nervovala, protoze uspech nema zaruceny ani dvacitka. Zadna z nas nevi, jake ma vajicka, nebo jake ma jine problemy - imunita, hematologie, deloha, atd. Takze nektere se povedet ve 40 (=skoro zazrak) a jina ma problem ve 30 a nedari se. Urcite to neodkladej a jdi stesti naproti, protoze cekani = starnuti vajicek a psychice to take neprida. Drzim palce!
Ja otehotnela po 2 IVF ve 35 a druhe dite uz je problem, snad se brzy povede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4881
6.5.20 10:17

Poprvé jsem otehotnela ve 30, ale bylo to ZT, podruhé ve 32 a dobrý, teď ve 34 a snad to dotahneme už :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3580
6.5.20 10:20

Jednou se zdarnym koncem ve 27, podruhe ve 30. Jedna moje kamaradka ve 35, druha dokonce ve 40. Klidek, 32 let nic neni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.5.20 10:51

V 35 na první pokus :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
6.5.20 11:01

25 na 3 pokus..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22371
6.5.20 11:09

V 35 letech na první pokus a v 38 přirozeně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
6.5.20 20:22

Ja jsem mela kvuli endometrioze nepouzitelny vajicka uz pri prvnim IVF v 31, jen mne to doktori roky neverili a ja se trapila celkem s 5 IVF. V 35 to vyslo na prvni pokus s darovanyma.
Nicmene to neni statisticky tak casty a vetsine zen to vyjde. Takze bud naprosto v klidu, jses jeste mlada a urcite to klapne. Do 35 uplne v pohode (pokud tam nejsou faktory jako endometrioza, PCO atd., to muze mit na kvalitu vajicek vliv), pak to zacina klesat rychleji, ale do tech cca 38 jsou sance porad vysoky. Dal uz zalezi, jaky ma clovek stesti na kvalitu vajicek.
Kamaradkam to ted vyslo na prvni transfer v 37 a 38 letech. A znama necekane otehotnela v 47 :D Ale to je samozrejme rarita.
Drzim palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.20 21:50

Mě bylo 26 a povedl se 2.KET

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 23:30

Me to vyšlo ve 34 letech po čtvrtým IVF, v lednu se mi narodila krásná holčička :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat