V kolika letech jste přišli o váš první zub?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.1.22 21:11

V kolika letech jste přišli o váš první zub?

Dobrý den,

ráda bych se zeptala v kolika letech vám vytrhli váš první (druhák, nemám namysli mléčňáky) zub. Nechali jste si tam díru nebo řešili korunkou? Vy co jste neřešili dál korunky atd. Vadí vám to při kousání?

Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
919
27.1.22 21:15

Nebuď jak z výměny manzelek a nech si ho udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4648
27.1.22 21:16

Zatím mám všechny zuby, ale až nastane čas :lol: tak s žádnou dírou žít nehodlám :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9096
27.1.22 21:19

Doufam, že mě toto nikdy nepotká. Hanbou bych se propadla… Jeste pochopim mlady hokejisty.. ty kdyz vidim na střídačce tak je mi do breku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9604
27.1.22 21:22

Mám čerstvě implantát. Šestka vlevo dole. 48 let. Jo a chybí mi jedna osmička 8).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25795
27.1.22 21:24

Řeším to teď, 4ka několikrát čištěné kanálky, potom amalgamová plomba, potom bílá, před pár dny se mi zub z poloviny ulomil a budu to řešit kořenovou nástavbou a novou korunkou, vyjde mě to na cca 5.500Kč, štve mě to, ale nechci mít v hubě dzuznu jak po granátu. Je mi 37.

Příspěvek upraven 27.01.22 v 21:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4091

Já mám pryč 3 zuby plus jeden mi ani nenarostl. Náhradu nemám za žádný, ale vidět nejde nic. Trhali mi osmičku a sedmičku, co se nevešly do pusy a pak šestku, vedle pětka nikdy nebyla, takže tam díra je, ale je to vzadu a navíc se tam ty zuby nějak poposouvaly. To mi trhali už v dětství, rodiče to neřešili a já jsem si nějak zvykla, náhradu nechci. Ale u předních zubů je to jiné, na čtyřce mám korunku, tam.by ta mezera vidět byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
476

Je mi 31 let a právě si nechávám dělat sedmičku dole… 12 000 Kč :mrgreen:
Ale bez zubu bych být nemohla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.22 21:25
@Anonymní píše:
Dobrý den,

ráda bych se zeptala v kolika letech vám vytrhli váš první (druhák, nemám namysli mléčňáky) zub. Nechali jste si tam díru nebo řešili korunkou? Vy co jste neřešili dál korunky atd. Vadí vám to při kousání?

Díky

V kolika letech jsem přišla o první zub a teď jich je už několik nevím. Ale ano mám tam díry a nevadí mi to v ničem.
Tedy chybí mi pětka což není moc vidět. Být to jednička či dvojka asi bych jsem to řešila, viditelnou díru bych jsem nechtěla :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
3431
27.1.22 21:26

Ted ve 39 a totálně mě to dostalo. Hlavně proto, že to byla chyba lékaře…říkala jsem, že bolí dáseň atd. očividný zánět i pro mě laika…no…brousil, brousil, trhal nervy, až se zub polámal a pá, pá.

Nad novým nepřemýšlím. Nejde o peníze, ale spíše o čas. Nemám pro děti hlídání, pořád mám sebou 2-4 „kabelky“ děti a s nima v ordinaci to nepujde. A až to pujde, tak se mezera přirozeně stáhne a už to bude na prd. Jde o 5-tku dole, nejde to vidět, nevadí mi to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25795
27.1.22 21:27
@Cucajz píše:
Je mi 31 let a právě si nechávám dělat sedmičku dole… 12 000 Kč :mrgreen:
Ale bez zubu bych být nemohla

Sedmičku bych neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
27.1.22 21:28

Mě bolel zub, zubařka měla dovolenou, tak jsem na ni zpočátku čekala, ale nakonec jsem musela jít k zastupující…měla jsem týden před svatbou…doktorka se na nic neptala, že prý byl roztříštěný a šup byl venku..byla to úplně poslední stolička, moje zubařka říkala, že korunka není potřeba a žiju s tím úplně v pohodě… samozřejmě být to nějaký přední, tak si ho nechám udělat…tak doufám, že teď nebudu ve škatulce s některými případy z výměny manželek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8224
27.1.22 21:29

Bude mi 54 a mam všechny zuby svoje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
476
27.1.22 21:33
@Klopotkova píše:
Sedmičku bych neřešila.

Fakt? No já si to právě neumím představit jí nemít, přijde mi, že rozmělňuju hlavně sedmičkama :think: anebo mám malý zuby a chyběl by mi :mrgreen:
Kdyby mi bylo 50 tak to asi neřeším, ale ve 30ti… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4426
27.1.22 21:36

Me prerostla jedna stolicka, tak mi ji vyrvali asi ve 12 letech. Normalne se zuby posunuly a zadna dira nezustala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat