V kolika letech se naučilo vaše dítě houpat na houpačce?

481
8.4.20 14:01

V kolika letech se naučilo vaše dítě houpat na houpačce?

Synovi bude v létě pět let. Je hodně inteligentní, výmluvný ale naprostý antitalent na jakýkoli pohyb. Je to jediný kluk, kterého znám, co se nudí na hřišti. Jediné co ho tu baví je houpačka. Ale musím ho houpat… Snažila jsem se ho to naučit už stokrát, ale výsledek nula. Připadá mi že se celkem i snaží, ale nevím… Prosím v kolika letech se vaše děti naučili houpat? Mě máma říkala že ja to zvládla ještě mi nebyly tři…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1513
8.4.20 14:12

A neni to jedno? Prostě s ním trénuj a on na to jednou přijde. Moje děti se to naučily asi kolem čvrtého roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3868
8.4.20 14:13

Ty jo uplně si to nepamatuju, ale tak v těch 3-4 letech? Hele každé dítě je šikovné na něco jiného. Já se třeba naučila jezdit na kole až skoro v 6, hrozně jsem se bála a to jinak na sport nejsem nijak levá :nevim:
K tomu učení se mě napadá, nemáte někde dětské hřiště s takovými těmi fakt festovními houpačkami na řetězech? Ty unesou i dospělého člověka (já se na nich houpala i s dítětem na klíně), tak třeba by mu pomohlo, kdybys mu to ukázala názorně ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
538
8.4.20 14:15

Před 2 rokem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12499
8.4.20 14:18

A fakt neumí nebo nechce? Moje holky se to naučili ve školce. Protože tam museli. Kdo se nehoupal sám, tak se nehoupal.
Ale i tak po mě chtějí houpat ještě teď.
A rozhoupat se hodně zvládla ta nejstarší až jako předškolačka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18154
8.4.20 14:19
@Leo44 píše:
Před 2 rokem

obvykla soutez, kdo da vic/min…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
8.4.20 14:21

Já v pěti, doteď si to pamatuju. Bylo to na dovolené v Maďarsku na Balatonu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12499
8.4.20 14:26

A od dvou let se všechny zvládli houpat tak, že leželi břichem na houpačce a popobíhali :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
8.4.20 14:28

Tyjo nas 5 letej to asi neumi. On je na pohyb hodne sikovny, ale my na hřiště moc nechodime a kdyz uz, tak leze po prolejzackach a houpačky ho nebavi. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18154
8.4.20 14:32

@Netopirek Tak nase deti od dvou let se umi houpat do boku :pocitac: A ze to umi rozjet. Zvlast maminky vedle se houpajicich deti jsou z toho nadsene. Ted ve 3,5 je nejvetsi zabava houpacku maximalne zatocit, vyskocit do kleku a tocit se. Klasicky se houpat starsi jeste neumi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12499
8.4.20 14:37

@Cuddy
Jo houpání do boku je taky v kurzu. A úplně nejlepší je, když se houpu vedle sebe, tak aby do sebe mlátili :zed:
A točení taky můžou. Úplně do maxima co to jde :mrgreen:

Ale já to taky jako dítě dělala, když to šlo. Jenže my měli většinou houpačky napevno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18246
8.4.20 14:53

2 roky - lehne si brichem na houpacku a beha a tim se houpe :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3900
8.4.20 14:54

@En.Joy nebude to tím, že neumí, ale že se mu nechce. U takových věcí používáme „když neumíš, tak to asi ještě není pro Tebe“ a hnedle všechno umí. Zkus to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50111
8.4.20 14:56

Pamatuju na hřišti na tříletou, co to zvládala, tak jsem se těšila taky… ale naše dítě někdy kolem 4 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28849
8.4.20 14:56

Asi tak v 6 letech. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu