V kolikátém týdnu bylo něco vidět na UTZ

76
16.10.10 09:19

V kolikátém týdnu bylo něco vidět na UTZ

Ahojky holky, mám problém, jsem teď zhruba 6+2 a v 6tt na utz pořád nebylo nic vidět, ležím už týden v nemocnici kvůli podezření na mimoděložní těhotenství. V kolikátém tt u vás už bylo něco vidět. Myslíte, že mám ještě šanci? Doktoři říkají, že je to 50:50 :-( Podotýkám, že ovulaci jsem měla kolem 13.9. byla jsem totiž na IUI, ale dr. říkal, že se třeba mohla opozdit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9454
16.10.10 09:36

to se pozna podle toho jak stoupa HCG v krvi ne? jestli je to dobry nebo mimodelozni…aspon mam ten pocit…ale doktori ve spitalu by ti meli delat krevni testy…snad holky poradi lip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3621
16.10.10 09:45

Mě dělali vnitřní ultrazvuk, byla jsem tuším 6+1, na normálním ultrazvuku asi nic vidět není a opravdu záleží na tom, kdy jsi otěhotněla, protože podle MS se to může lišit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29412
16.10.10 09:45

Ahoj asi moc neporadím, ale jen se přidám. Jsem teď podle poslední MS 5tt. + 6, ovšem podle ovu jsme ještě o 17 dní mladší a to je důvod, proč se ještě nikam nehrnu. Chci být na ultrazvuku až v době, kdy tam bude skutečně něco vidět, už jen díky minulému těhu, kdy jsme v 8tt. + 1 neměli srdeční akci a plod byl pouze žloutkový váček a těhotenství muselo být ukončeno jako zamlklé, proto bych si chtěla ušetřit potom nějaké smutné čekání, kdyby to nebylo zrovna podle tabulek, ale i díky tomu, jací jsou doktoři kolikrát plašani a hlavně počítají plod od poslední MS a ne od ovulace. Kriss drž se. držím všechny palce, aby mimísek byl skutečně tam, kde má být a aby všechno bylo v pořádku a ty sis mohla dát užívat těhulkování. Mě to všechno teprve čeká a taky mám z toho obavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
16.10.10 09:52
mikitaa píše:
to se pozna podle toho jak stoupa HCG v krvi ne? jestli je to dobry nebo mimodelozni…aspon mam ten pocit…ale doktori ve spitalu by ti meli delat krevni testy…snad holky poradi lip.

Podle HCG řekli, že to nepoznají :-( Taky jsem si to myslela, dokonce mi řekli, že na UTZ to taky nejde vidět. Kdybych nešla na IUI a bylo to přirozeně, tak by to bylo v poho, ale po inseminaci jsem krvácela a tak jsem už měsíc pod neustálým dohledem a mám nervy v kýblu už měsíc. Teď už jsem sedmý den v nemocnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
16.10.10 09:52
mikitaa píše:
to se pozna podle toho jak stoupa HCG v krvi ne? jestli je to dobry nebo mimodelozni…aspon mam ten pocit…ale doktori ve spitalu by ti meli delat krevni testy…snad holky poradi lip.

Podle HCG řekli, že to nepoznají :-( Taky jsem si to myslela, dokonce mi řekli, že na UTZ to taky nejde vidět. Kdybych nešla na IUI a bylo to přirozeně, tak by to bylo v poho, ale po inseminaci jsem krvácela a tak jsem už měsíc pod neustálým dohledem a mám nervy v kýblu už měsíc. Teď už jsem sedmý den v nemocnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.10.10 10:31

vydrž,na všechno je ještě moc brzo.HCG stoupá,i když jsi těhu mimoděložně. Srdeční akce jde poznat až tak nejdřív v 7 tt, u hodně maminek až třeba i v 9 tt. Moc spěcháš a přiděláváš si zbytečně starosti. Raději se zaměř na něco jiného,začni se těšit,nebo na to nemyslet,takhle si ty problémky akorát přivoláš.

• Nahlásit
  • Citovat
76
16.10.10 11:13
Anonymní píše:
vydrž,na všechno je ještě moc brzo.HCG stoupá,i když jsi těhu mimoděložně. Srdeční akce jde poznat až tak nejdřív v 7 tt, u hodně maminek až třeba i v 9 tt. Moc spěcháš a přiděláváš si zbytečně starosti. Raději se zaměř na něco jiného,začni se těšit,nebo na to nemyslet,takhle si ty problémky akorát přivoláš.

Kdyby mě nenervovali doktoři, tak bych byla v poho, oni říkají, že už by to mělo jít vidět a když se jich zeptám, co teda, jestli mě pustí domů, tak že ne. Vůbec neví co se mnou, mám ty nervy jen z toho, že jsem tu zavřená a všichni furt čekají, jestli nebudu mít bolesti a nezačnu krvácet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunnygirl
16.10.10 11:34

Ahojky Krisss, měla jsem to stejné. byla jsem u Dr na UTZ a nic tam neviděl tak mě poslal do nemocnice na krev, tam mi ji vzali dva dny po sobě. první jsem měla hcg 200 další den 403, to se jim zdálo moc málo podle výpočtů poslední MS /20.8/ tak si mě tam 5 dní nechali a každej den mi brali krev. taky mi to na pohodě vůbec nedodalo, ale hcg rostlo ze 403 na 770 a pak 1470 a to už mě pustili domů /minulou neděli/.pak mě Dr. objednal na středu 13.10 na UTZ a už tam viděl černý flek :-) za 14 dní mám přijít znovu, mělo by jít vidět víc. tak se drž, vím jak ti je, že by sis nejraděj užívala to, že jsi těhotná a musíš být v nemocnici, ale buď ráda, že mají doktoři zájem a nechtějí něco podcenit. kdyby jsi měla mimoděložní tak by tě boleleho moc břicho a krvácela bys a hcg by rostlo pomalu, třeba po stovce.tak se drž a piš jak jsi na tom :-) držím palce!!

• Nahlásit
  • Citovat
294
16.10.10 21:00

Ahoj…když jsem byla 5+5, tak byla vidět černá fazolka a v 7+5 bilo srdíčko a malej měřil 1 cm :-)…držím palce, aby bylo vše v pořádku a maličké se ukázalo.

Ještě doplním, že šlo o vnitřní ultrazvuk, přes břicho se dělá až později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.10 05:15

Krisss..nevím ,jestli ti to nějak pomůže,ale když jsem čekala syna,tak jsem na tom byla stejně..v 6.týdnu nic,dr strašil zamlklým těhu,v 7.už ale našel ,co hledal :palec: …ale bylo to před 14.lety,to se ještě nedělal vnitřní utz…ale moje kamarádka si před 4 lety prožila to samé,těhu na sobě poznala velmi brzy,k lékasři šla snad ve třetím týdnu,takže je jasné,že nic neviděl,hcg rostlo,ona pořád chodila na kontroly,na krev,v 6.týdnu už byla na sesypání,dokonce už ji strašil i laparoskopií,no a nakonec se v 7.týdnu prcek objevil…takže nehaž flintu do kukuřice :mrgreen: a těš se na fazolku..jen musíš ještě chvilinku vydržet :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.14 20:54

Dobrý večer,
mam jeden dotaz…

byla jsem v úterý 20.5 na gynekologii.Beru antikoncepci, ale doktor mi řekl, že nejsem těhotná, ale mam v děloze vajíčko, ketré čeká na oplodnění a je přes 20mm velké…co si o tom myslíte? a prý nejsem chráněná a nemam ani dobírat platíčko…děkuji za odpovědi… od té doby nemůžu pořádně spát…jedno dítko mam( 22měsíců)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13534
24.5.14 20:56

@maminka03 Nečeká v děloze, ale ve vaječníku. Chraňte se aspoň týden jinak. A pak bych asi změnila HA, tahle na tebe nefunguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.14 21:02

Mě řekl právě že je v děloze…proto mit o leží v hlavě…no říkal že si mam dávat pozor…ale podle HA bych měla menstruovat až za týden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.14 21:02

Právě že mi udělal UTZ vnitřně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie