V kolikátem týdnu jít na první vyšetření???

82
21.9.07 14:37

V kolikátem týdnu jít na první vyšetření???

Hezký den, potřebovala bych poradit. Jsem asi takový delikátní případ:o))) Po 8 měsích se nám zadařilo a já poprvé včera viděla na testu // (12 DPO):o))) Už den před tím mi ale bylo divně, měla jsem divné chutě a tlačení v podbřišku, žaludek taky nic moc. Tak jsem to tak nějak vnitřně tušila, ale abych se dostala k tomu podstatnému. Trpím dlouhými cykly kolem 45-48 dny. Poslední MS jsem měla 7.8. to by teda vycházelo, že jsem ted v 7tt, ale OVU jsem měla až 8-9.9. a to na 100% měřila jsem BT. Vím, že MUDr. bude brát stáří podle MS. Nechci jít k dr. moc brzy, vím že srdíčko určitě nebude, ale chci alespoň vědět, že mimi je tam kde má být a uklidnit se trošku. Myslíte, že v úterý bude na návštěvu dr. ještě brzy??? Ráda bych se vyhla zbytečnému stresování. Děkuji za každou odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

629
21.9.07 15:14

Ahojky, pokud chceš vidět srdíčko, tak si to přepočti podle ovulace. Většinou ten 7tt stačí. Já má cykly jen kolem 35 dní a na 1.KO jsem šla 9tt, že jsem těhu jsem stejně věděla a srdíčko pak bylo krásně vidět (no chtěla jsem jít 8tt, ale už bylo plno). Gratuluju k // a přeju ať je těhu a mimčo OK - to je nejdůležitější! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
21.9.07 16:36

kliden k Dr jdi-srdicko jeste nebude videt ale pro svuj klid bych tam sla-ja tam letela hned no… :roll: :oops: ale mam super Dr ktery vedel jak dlouho to neslo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
21.9.07 19:54

Já jsem šla poprvé k dr. v 11tt :oops: - na dřív mě neobjednali. Podle toho, co píšeš, jsi teď teoreticky v 4tt (kdybys měla cyklus 28 dnů) a to je podle mě ještě dost brzy na vyšetření - počkala bych asi ještě týden. Ale aspoň něco by už na UZ mělo být vidět, tak pokud ti jde jen o to, jestli to není třeba mimoděložní těhotenství, tak klidně běž už v úterý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
21.9.07 20:02

Ja sla u obou holek hned po vynechani MS a pozitivnich testech. Mela jsem totiz strach z cysty a chtela jsem to mit jiste. Na UTZ v te dobe ale moc videt neni. Maximalne mala tecka, ale srdecni akce je videt v 8tt nejpozdeji…

terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
21.9.07 20:06

Já byla si v 7. týdnu a už bylo vidět a i slyšet srdíčko. Matýsek byl plánovaný, takže hned jak se objevila druhá čárka, tak jsem se objednala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
21.9.07 21:08

Vydrž to do sedmého týdne. Pak krásně uvidíš i srdíčko, budeš mít lepší zážitek a odpadnou stresy, že není vidět to, co by možná vidět být mělo… tlukoucí srdíčko je jasná odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
21.9.07 21:23

Śla jsem hned po objevení 2//, dr. mi ujistila, že je to v děloze a já měla dobrý pocit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
21.9.07 21:25

Ahoj,
já jsem byla nejdříve na krvi, a pak mě objednali na prohlídku, byla jsem v sedmém týdnu a viděli jsme bít srdíčko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.9.07 08:11

Také bych asi ještě chvilku počkala tak týden, aby bylo aspoň něco vidět a Dr.bych asi řekla jiný den PM, aby ti to vycházelo a aby neplašily, že se např. nevyvýjí, když to víš takhle přesně, žes ovu měla toho 8.-9.9. (teda pokud to víš opravdu na 100%) To by bylo na posl.menstruaci kolem 25.8.

• Nahlásit
  • Citovat
31
22.9.07 09:03

ahoj holky, tak já řešim to samí, poslední menstruaci sem měla 16. srpna, měla sem to dostat asi tak 17. 9. a nic tak sem si udělala testík a tam byly // tak sem natčená, řešila sem jestli už k doktorce, volala sem tam a řekli mi ať přijdu na ultrazvuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
22.9.07 19:30

Já byla prvně v 6tt, srdíčko jsme neviděli, ale těhotenství tam bylo :wink: krev mi nebrali, moje dr. jí bere, jen pokuď je to nechtěné. Je to na tobě, to si musíš rozhodnout sama, já příště půjdu tak v 10 týdnu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15858
23.9.07 00:06

Mne gynekolozka rikala, ze prvni prohlidka a vlastne potvrzeni tehotenstvi ma byt nejlepe do 10 tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
23.9.07 13:51

Tak já k doktorovo šla hned, jak jsem objevila //. Byla jsem teprvve asi 3tt, nic tam nebylo vidět a doktor ani nebyl schopný říct, jestli jsem těhu. Ze to vypadalo, že ano, že se děloh chystá, ale s určitostí mi to neřekl, to až za 14dní. A v 7tt už bylo krásně vidět srdíčko.

Přeji, at je vše v pořádku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
23.9.07 13:59

Podle mě je nejlepší jít, když má člověk jakékoliv pochybnosti - takže - chceš vědět, že jsi s mudrovskou platností těhu ? Nečekala bych… já zjistila dvě čárky v pondělí večer a v úterý v poledne už mě měla moje mudra v ordinaci. Byl to pátý týden a šup bylo to tam.-) a stejně jak píšeš - i já věděla, že sem těhu - ještě dřív, než se tam ty dvě // udělaly. A úplně první to asi věděl náš labrador - tak dva týdny - než sem si udělala test - tak se totálně změnil, všude za mnou chodil, nehnul se na krok, lehával mi u břicha… být to fena, tak by měl určitě falešnou březost .-))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama