V kolikátém týdnu jste na utz viděly své miminko?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
16557
10.2.13 17:32

V kolikátém týdnu jste na utz viděly své miminko?

:mavam: Ahoj holky, jsem v 5 týdnu těhotenství a zajímalo by mě, kdy je už něco vidět na utz.Byla jsem minulý týden v pondělí, ale ještě nebylo nic vidět(9 den po ET a HCG 80)jen mi pak doktorka na snímku ukazovala takovou jakoby světlou kuličku, kde prý příště něco bude :think: Do caru jsu v úterý, snad ani nedospim, jak jsem nervozní. Kdy jste na UTZ něco viděly vy? V kolikátém týdnu? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5436
10.2.13 17:35

V 7tt. srdíčko jinak jsem tam dlouho nic neviděla, jen nějakého mloka :mrgreen: :mrgreen: až pak na 4D, ale to až déle :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
539
10.2.13 17:36

Ahoj, tak predevsim gratuluju k tehotenstvi. Ja byla u doktora v 6. tydnu a ukazal mijen gestacni vacek.. A pak jsem sla v 9. A to pry uz bylo videt srdicko.. Ja ale nic nevidela :-) no a ted jsem byla naposled v 11. tt a to jsem uz videla takovyho pulcika. :-) a zitra jdu zas. Tak se tesim :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6391
10.2.13 17:36

@mahdalka Cauky,kdyz jsem zjistila na testi dve carky tak za par tydnu jsem se objednala ke gynde…Proc az za par tydnu protoze jsem chtela mit jistotu zda jsem opravdu tehotna…
No posledni MS jsem mela nekdy 25 cervna..A v cervneci nejak jsem zjistila ty dve carky a na gyndu jsem sla nejak okolo 12 srpna. A kdyz jsem byla na gynde rekla mi ze jsem v 7-8 tt..A na ultrazvuk jsem sla nejak o tyden pozdeji a to jsem byla nejak ve 3 mes, a byl broucek videt i srdicko. I fotecku mi udelal dr..U kazde je to jine vsechno.. :hug: :) :)
Ted tu mam 22 mesicniho syna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
10.2.13 17:41

V 10 tydnu, uz mi mavala rucickama :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
10.2.13 17:41

První v 6.tt gestační váček bez srdeční akce, druhé v 13.tt, třetí v 8.tt již se srdeční akcí.
Oběcně se říká, že na utz je něco vidět od hodnoty hcg 1000j, nepamatuju si hodnotu, odkdy by mělo bít srdce.

(potichoučku gratuluju, abychom to pídě nevyplašili :kytka: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16557
10.2.13 17:45

Holky děkuju :hug: Tak snad už by mohlo být v úterý něco vidět, podle doktorky prej jo, asi dutinka, ne? Minulý pondělí ještě nebylo právě vidět nic, kromě místa kde prej mimi bude :nevim: Já právě na internetu četla, jak už je v 5 týdnu vidět gestační váček, tak se bojím abych tam v úterý něco měla. Jinak nešpiním, tak snad je vše v pořádku, to čekání je hrozný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16557
10.2.13 17:46
@Ali1988 píše:
V 10 tydnu, uz mi mavala rucickama :hug:
:mrgreen: :pankac: Nádhera :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10098
10.2.13 17:52
@Gladys píše:
První v 6.tt gestační váček bez srdeční akce, druhé v 13.tt, třetí v 8.tt již se srdeční akcí.
Oběcně se říká, že na utz je něco vidět od hodnoty hcg 1000j, nepamatuju si hodnotu, odkdy by mělo bít srdce.(potichoučku gratuluju, abychom to pídě nevyplašili :kytka: )

s tou hodnotou HCG a kdy by mělo být něco vidět a odkdy i srdce to asi nebude úplně stoprocentní, protože mě HCG rostlo dost až k nějakým 34tis. a bohužel plod ani srdce nebylo, jen prázdné plodové vejce… dvakrát po sobě!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
10.2.13 17:52

První 8+0., druhé 6+2, u obou už bilo srdíčko :srdce: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16557
10.2.13 17:55

Holky a nejdřív je vidět dutinka, pak gestační váček a pak srdíčko, nebo jak? :nevim: Je to moje první těhu tak se v tom vůbec nevyznám :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1493
10.2.13 18:01

@mahdalka já byla na prvním UTZ ve čtvrtém týdnu. Na UTZ nebylo vůbec nic, HCG bylo 180. Doktor akorát říkal, že podle sliznice to na těhu vypadá. Za dva dny byla vidět na UTZ taková černá tečka (dutinka). V té dutince se vytvoří gestační váček a z něho je mimi. Alespoň si to myslím…jsem taky poprvé těhu… Za 14 dní 6+1 jsem viděla srdíčko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7900
10.2.13 18:02

@mahdalka moc gratuluji k těhotenství :kytka: někdy v osmém týdnu bylo srdíčko, dr se mi to snažil ukázat já viděla jen rozmazanej flek :mrgreen: ve 13tt na screeningu už bylo krásné miminko :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16557
10.2.13 18:08

@mamartina Děkuju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16557
10.2.13 18:09

@Třešnička1 Já právě před týdnem taky byla ten 4 týden a ještě nebylo nic vidět, tak si mě doktorka pozvala za týden, že už něcobude :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat