V kolikátém týdnu těhotenství se vám udělaly strie?

42
6.1.21 22:23

V kolikátém týdnu těhotenství se vám udělaly strie?

Ahoj, zajímalo by mě, kdy se vám udělaly strie v těhotenství v kolikátém týdnu? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6005
6.1.21 22:24

Neudělaly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1986
6.1.21 22:28

Zhruba v 38tt mi z ničeho nic popraskalo celé břicho. Moc velkou radost jsem tenkrát z toho neměla. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
6.1.21 22:30

Mně vůbec. Ani jedna :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
6.1.21 22:30

Trochu mezi 37-38. Naštěstí nic dramatickyho, celkem jsem i mazala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
6.1.21 22:34

Až během porodu. Uprostřed u pupíku, nic rozsáhlého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24914
6.1.21 22:38

V žádném. A to jsme matka mnohonásobná. Ničím jsme břicho nematlala, prostě kvalitní vazivo :think: Což je věc genetická.
Ale abych se zas nepřechválila, že bych měla po dětech břicho jak placku, to teda ne. Ale kůže je hladká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1070
6.1.21 22:49

Na břichu se mi neudělaly, ale prsa mám samou jizvičku, tak uvidím, jak budou vypadat po kojení :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51916
6.1.21 22:53

Tři dny po termínu :mrgreen: Už jsem myslela, že tomu uiknu, ale to přenášení to dorazilo. Podruhé jsem rodila před termínem a žádné nové se neobjevily, a to jsem fakt měla břicho obrovské a byla ve věku, jak jsem se teď dočetla v jiné diskuzi, kdy už bych měla být dávno seschlá. Genetika má roli největší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
6.1.21 22:57

Když to tu tak čtu, tak vám všem závidím. Já jsem se od 3 měsíce mazala ráno i večer pravidelně. Zkusila jsem olej z DM, krém dermacol pro tehulky a nejdéle jsem používala elasti-q. Strie se mi začali dělat ke konci 6 měsíce, když mi začalo růst bříško. No nezachránila jsem to, před porodem (a tak to už i zůstalo) mám strie od pupíku dolů úplně všude!! To samé nohy až pod kolena. A v podpaží. Hold je to tak asi dany.

Byla jsem z toho nešťastná a bavila se o tom se sestřičkou a ta říkala, že když to mela moje máma, tak 95% i já. Ale já jsem si to vybrala asi tak na 3 generace dopředu :lol: :lol:

Člověk to musí umět přijmout, já jsem tmse s tim smirila až teď, 7m po porodu, ale nejdůležitější je, že to tělo odnosilo zdravé miminko :srdce: a za to to přece stojí.

Příspěvek upraven 06.01.21 v 23:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.21 22:59

V cca 25. tt na bocich. Zatím nejsem na konci, jinak nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.21 23:07

V žádném 😅 celé těhotenství jsem se radovala, že nemám ani jednu strii.. krátce po porodu sem se podívala na své stehna a hrůza.. vnitřní i vnější strana stehen, vnitřní strana lýtek, břicho i prsa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3849
6.1.21 23:08

Neudělaly, nemám ani jednu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20116
6.1.21 23:09

Na brise vubec, na bocich jenom takove pruhledne, po splasknuti bricha nejdou videt, ty se udelaly nekdy kolem 38tt. Nejvic to odnesla prsa, ty me nenapadlo mazat a po porodu, jak se nalila a zvetsila o 2 velikosti ta kuze popraskala, ale i to casem uplne vybledlo a rok a pul po porodu nemam videt nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5900
6.1.21 23:13

Mám jen jednu, asi 2cm, z druhého těhotenství (to jsem měla největší pupek) objevila se až kolem termínu. Z prvního ani třetího těhotenství nic (a to jsem třetí rodila až ve 42.tt).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat