V mém pokoji je věčně nevlastní otec

Anonymní
7.4.20 21:26

V mém pokoji je věčně nevlastní otec

Dobrý den, měla bych dotaz. Co dělat když mám v pokoji věčně otčíma, od dopoledne až do rána, pořád hraje hry na počítači a já se musim chodit i obléct do koupelny, jelikož když mu řeknu jestli by mohl odejít, tak dělá že je hluchý. V květnu mi bude 17 a nemám žádné soukromí to v pokoji od něj bordel, na zemi tepláky, na stole talíře, misky, obaly atd.. Dnes ráno, když jsem se oblékala, tak přijeli s mámou z nákupu a ještě ž jsem měla podprsenku, jelikož se opět nakvartýroval do mého pokoje a nejspíš na mě i koukal, když jsem na něj zařvala, tak přišla matka s nákupem, jelikož mi sem dali i mrazák a nic mu neřekla, když jsem zařvala po druhé, tak dělali hluchý. Já už nevím co dělat, soukromí nemám, můj pokoj se mi nelíbí jelikož tady mám ten mrazák, necítím se tady vůbec dobře, navíc i matka mi sem hází bordel.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3542
7.4.20 21:29
@Anonymní píše:
Dobrý den, měla bych dotaz. Co dělat když mám v pokoji věčně otčíma, od dopoledne až do rána, pořád hraje hry na počítači a já se musim chodit i obléct do koupelny, jelikož když mu řeknu jestli by mohl odejít, tak dělá že je hluchý. V květnu mi bude 17 a nemám žádné soukromí to v pokoji od něj bordel, na zemi tepláky, na stole talíře, misky, obaly atd.. Dnes ráno, když jsem se oblékala, tak přijeli s mámou z nákupu a ještě ž jsem měla podprsenku, jelikož se opět nakvartýroval do mého pokoje a nejspíš na mě i koukal, když jsem na něj zařvala, tak přišla matka s nákupem, jelikož mi sem dali i mrazák a nic mu neřekla, když jsem zařvala po druhé, tak dělali hluchý. Já už nevím co dělat, soukromí nemám, můj pokoj se mi nelíbí jelikož tady mám ten mrazák, necítím se tady vůbec dobře, navíc i matka mi sem hází bordel.

A co vlastní táta? Zkus si s mamou promluvit o samotě tohle není ok… Kompromis by byl dát počítač treba do obýváku, pak by neměl mít důvod ti tam lézt ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.20 21:34

@welovefashion
Vlastní táta bydlí přes 100 km a moc si nepíšeme, s mámou neni normální řeč, ono kdyby nebyli bordeláři, a vyhodili starou postel, která momentálně slouží jako odkládací prostor na vyprané prádlo (které posléze načáchne a všichni ve skole mi nadávají že smrdím), a koupil si stůl tak by mohl být v ložnici, v obývaku už nemáme místo. Jenže oni jsou vážně blbý, já se v pokoji necítím dobře a oni to nedokáží respektovat. A pak by neměl důvod no, jenže on přijde ze sklepa kde máme kotel a tu načáchlou mikinu hodí ke mně na dveře, mám tady jejich oblečení všude naházené. A on jak chodí pryč až kolem 1-4 někdy tak já se nevyspím 😔

• Citovat
  • Nahlásit
2079
7.4.20 21:41

No to je síla 8o určitě bych zkusila promluvit s mámou a vysvětlit jí, že i ty potřebuješ své soukromí (fakt mi nepřijde normální mít nakvartýrovanýho cizího chlapa v pokoji) a pokud by dělala hluchou, začala bych věc řešit s otcem či případně s jiným příbuzným :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1467
7.4.20 21:44

Otec nepomůže a matka blbá. A co babičky? Nepomohou? Toto neni pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1467
7.4.20 21:45

Bude ti 17. Pokud matka nepomůže, co třeba ospod? Jak máte velký byt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.20 21:46

@Coda
Jak už jsem psala welovefashion, s mámou neni pořádná řeč, pořád ze mě dělá tu špatnou a malou holčičku. U táty bych se bála že jim něco provede, přeci i když si tolik nepíšeme má mě rád. Přemýšlela jsem říct to tetě nebo taťkovo bývalé přítelkyni, mám s ní lepší vztah jak se svoji pravou mámou, a když by to nepomohlo tak nevím, oba si ze mě dělají teoreticky služku, jak jsem psala, věčně mám v pokoji jejich bordel a od něj nejvíce, teď jsem se taky do pyžama musela jít převléci do koupelny. Hlavně jak je tad ten virus, učitelé nám posílají hodně úkolů a výpisků a já si to ani nemůžu přepsat, páč u stolu je on a jiný stůl nemám. A v tom pokoji, pokud se tomu tak dá říkat, se mi i špatně učí a jak jsem psala, necítím se tu dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
1467
7.4.20 21:47

Co jim to oblečení posbirat a hodit na hromadu třeba do kuchyně nebo koupelny, kde máte pračku! Ať si uvědomí, co dělají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1467
7.4.20 21:48

Co on dělá u počítače? Hraje hry? Nebo kouká na filmy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10787
7.4.20 21:48

Tak odstěhuj počítač. Když si u tebe něco odloží hodila bych to za dveře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.20 21:49

@FraDeu
Babicka vy asi pomohla, ale má to teď těžký, bere antidepresiva a matka by po té co by jí babicka zavolala, zase začala křičet.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.20 21:50

@FraDeu
Hraje hry, ona i máma dřepí u noťase do rána. Je na neschopence i když jí vůbec nic není. Jí jde jen sedět doma a diktovat co mám dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
1467
7.4.20 21:51

Hele pokud je táta pořádný chlap, jak píšeš, normálně bych mu to řekla. Aby mi vysedaval cizí dospělý chlap celou noc u počítače v pokoji dcery, ta ani nemohla spát a k tomu si dělat úkoly… To bych chtěla aby s tím vlastní otec udělal pořádek. Hele neboj se s tátovi to řekni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.20 21:51

@JancaS84
Nevím kam, mám chuť ho spíš vyhodit z okna. Jak jsem psala výše, v obvaku není místo a v ložnici mají tu postel, kam hází vyprané oblečení.

• Citovat
  • Nahlásit
7646
7.4.20 21:53

Vadil by mi mrazák v pokoji, kde spím - přece jen ti může vadit na spánek. Ale ten otčím a jeho počítač, to je tuplem síla. Je mi tě líto, vždyť potřebuješ své soukromí. :( Tvůj táta sice bydlí daleko, ale on by mamce nemohl domluvit? Babička nebo nějaká teta? Kdybych se fakt jednou naštvala, vytáhla bych monitor a počítač a odnesla jej na tu starou postel. Až budeš sama doma. Sice dostaneš sprda, ale třeba je to aspoň trochu trkne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat