V miminku to chrčí

Anonymní
28.12.19 17:05

V miminku to chrčí

Ahoj mam mesicni miminko a chrčí, chraptí a obcas ma i v ocich takove ty tekute ospalky, kdyz se vzbudi. Doktor nam krome kapek do nosu na 4 dny pouzivani nic nedal, ale me se to nezda. Nevim jestli jet na pohotovost nebo pockat do pondeli. V nose ale nema hleny, jsem snad vyndala zatim jen dve male nudle, odsavackou nenasaju nic. Ale prijde mi, ze s mlickem obcas zvraci i hleny, protoze se to lepí a ze neklidne posledni dobou spinka a casteji se budi. Teplotu nema. Obcas parkrat zakasle. Ve spanku vydava takove divne zvuky jako kdyby mu neco vadilo v krku. Drive tohle nevydaval. Absolutne nevim kde by se nschladil, venku byl jen parkrat prenešen a dvakrat v kocaru, ale nejspis jo no :nevim: strasne me to znervoznuje i kdyz je to jeste dobry tak vidim ze to neni uplne ono a jsem nervni, ale zase nevim jestli ho tahat na tu pohotovost s timhle no :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

28.12.19 17:08

Na pohotovosti by vam myslim si nepomohli. Me doktorka napsala kapicky a rekl at zvlhcujem vzduch. Maly taky chrcel. Byl nachlazeny a to jsme taky nikde moc nebyli. Po par tydnech to preslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11396
28.12.19 17:10

U malých miminek je to úplně normální. Doktorka mi vysvětlovala, že v noze ještě nemají dovyvinute nějaké přepážky, rezonuje to a dítě vypadá, že má rýmu a přitom nemá. Měly to obě moje děti a tisíce dalších :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23134
28.12.19 17:40

To je normální, oči hlavně nesahej rukama, pomohlo mi tam kapnout mliko z prsa. Nudle pokud není tak často je taky ok, ted se topí a nudli máme třeba ráno celá rodina i můj novorozenec, oči to samé plus vyrážky ruzné.

Na pohotovost to opravdu není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 18:07

Dobre. V pondeli mame jit znovu k lekari, ale do poradny, ale myslim ze neni dobre brat ho mezi ostatni miminka, myslite ze kdyz zavolam a domluvim si nejaky cas ze to lekar pochopi? Zase nechci aby tam byl mezi marodama.

• Nahlásit
  • Citovat
23134
28.12.19 18:29

Bez normálně na poradnu, nic hrozného mu není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie