V neděli mi byl vytržen zub

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.12.19 00:36

V neděli mi byl vytržen zub

Dobrý den, v neděli mi byl na pohotovosti vytržen zub 6 stolička, dáseň je citlivá je to v pořádku? Je to můj první vytržený zub, takže vůbec nevím jak to probíhá a jak dlouho to bude citlivé. Jak dlouho se dáseň zatahuje a tak? Prášky brát nemusím, nebolí to, jen je citlivá. Dá se to nějak uspíšit? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.12.19 00:38

Opatrně vyplachovat, aby se neodloučila sraženina, která se vytváří. Pak by vzniklo suché lůžko což je hodně hodně bolestivé.

• Citovat
  • Nahlásit
397
26.12.19 00:40

Nevyplachovat právě vůbec tak 1,2 dny!! :roll: To ti řekne každý doktor či to přečteš. Ikdyž zde byl zub vytrhnout již v neděli, takže to by již šlo :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 00:44
@Stargust píše:
Nevyplachovat právě vůbec tak 1,2 dny!! :roll: To ti řekne každý doktor či to přečteš. Ikdyž zde byl zub vytrhnout již v neděli, takže to by již šlo :).

Nevyplachovala jsem, ale spis se jedna o bily povlak, to je v poradku?

• Citovat
  • Nahlásit
397
26.12.19 00:46

No tak to je cajk, to by měl být ten kol.. :think:,sakra je pro to takový lékařský výraz. Ten povlak se brzy by měl změnit a jít to do pohody!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1876
26.12.19 00:47

Bílý povlak je v pořádku :palec: Hojí se to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 00:47
@Anonymní píše:
Opatrně vyplachovat, aby se neodloučila sraženina, která se vytváří. Pak by vzniklo suché lůžko což je hodně hodně bolestivé.

Sraženina tam je, ale vytváří se na ní a dásni bílý povlak a trochu mám strach.. je to běžné?..

• Citovat
  • Nahlásit
1978
26.12.19 00:48

Jo, mělo by to být v pohodě a opravdu ze začátku nevyplachovat, myslím, že mně říkali dokonce týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@iamlenka píše:
Bílý povlak je v pořádku :palec: Hojí se to.

Děkuji trochu se mi ulevilo, bála jsem se jestli se nerozjíždí zánět.. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1876

@Stargust koagulum :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 00:49
@Anonymní píše:
Dobrý den, v neděli mi byl na pohotovosti vytržen zub 6 stolička, dáseň je citlivá je to v pořádku? Je to můj první vytržený zub, takže vůbec nevím jak to probíhá a jak dlouho to bude citlivé. Jak dlouho se dáseň zatahuje a tak? Prášky brát nemusím, nebolí to, jen je citlivá. Dá se to nějak uspíšit? Děkuji

Ahoj mela jsem to samé před třemi týdny. Rozhodně nevyplachovat!! Ja ji mela citlivou 14 dnů. A ještě není zatažena rekl mi 2 az 3 měsíce a pak budu teprve řešit náhradu.

• Citovat
  • Nahlásit
397
26.12.19 00:51
@iamlenka píše:
@Stargust koagulum :)

Výborně to je přesně ono!! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
26.12.19 00:54

Mně trhala je to tak měsíc asi.. :zed:,tak mám čerstvé zkušenosti.. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22294
26.12.19 08:25

Nevyplachovat, nechat bily povlak a az budes moci vyplachovat tak koupit v lekarne Florsalmin - je to salvejovy roztok a hezky se po nem hoji. Pripadne pokud mas doma salvej, tak uvarit caj na výplachy. Ale ted uz bys to mela mit zatahle a jemne vyplachovat muzes…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat