V nefungujícím manželství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 06.07.19 22:49
@Anonymní píše:
Právě u nás všechno fungovalo, přitom to s ní táhl 3roky.
A moje obava, že děti půjdou za ním, nebyla z rozvodu, ale kdybych si domů dotáhla třeba někoho, kdo by nevyhovoval dětem. Dcera už je velká 15let a řekla, kdyby on si někoho našel, nebyla by s ním a u mě to samé. Takže tak.

Nojo, ale už před 3 roky si on někoho našel, takže když se rozvedete, tak dcera půjde s Tebou.

A po rozvodu si pak už přece můžeš někoho najít, dcera sama bude ráda, když buděš zase s někým šťastná.

Nebo mi něco uniká?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 22:52
@Milan42 píše:
Nojo, ale už před 3 roky si on někoho našel, takže když se rozvedete, tak dcera půjde s Tebou.

A po rozvodu si pak už přece můžeš někoho najít, dcera sama bude ráda, když buděš zase s někým šťastná.

Nebo mi něco uniká?

Jenomže to byla vdaná paní s dítětem a na manžela se vykašlala.
Asi jo, asi bude líp, jen musím vybrat dobře.

Uživatel je onlineLaPaloma
Závislačka 3010 příspěvků 06.07.19 23:00
@Anonymní píše:
Právě u nás všechno fungovalo, přitom to s ní táhl 3roky.
A moje obava, že děti půjdou za ním, nebyla z rozvodu, ale kdybych si domů dotáhla třeba někoho, kdo by nevyhovoval dětem. Dcera už je velká 15let a řekla, kdyby on si někoho našel, nebyla by s ním a u mě to samé. Takže tak.

Proč vůbec takhle divně uvazuješ? Ty se chystáš poskytovat charitu homelessakovi, že přemýšlíš o dotažení chlapa do svého bytu? Nic takového. Pěkně si užívej statusu milenky, chození s někým, dcera za pár let dospěje snad odejde. Tímhle způsobem děti nemají nárok kafrat matce do života. Nepotřebuješ mít žádného chlapa doma, dokud nebudeš pevná v kramflekách. Nehledě na to, že by jsi se mohla stěhovat k někomu ty. Mysli na sebe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 23:10
@LaPaloma píše:
Proč vůbec takhle divně uvazuješ? Ty se chystáš poskytovat charitu homelessakovi, že přemýšlíš o dotažení chlapa do svého bytu? Nic takového. Pěkně si užívej statusu milenky, chození s někým, dcera za pár let dospěje snad odejde. Tímhle způsobem děti nemají nárok kafrat matce do života. Nepotřebuješ mít žádného chlapa doma, dokud nebudeš pevná v kramflekách. Nehledě na to, že by jsi se mohla stěhovat k někomu ty. Mysli na sebe.

Tak to máš pravdu :kytka:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek
Reklama