V noci jsem se počůrala, je to normální?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.9.21 16:49

V noci jsem se počůrala, je to normální?

Ahoj, stalo se mi to dneska v noci. Nebyla jsem opilá, ani jsem nějak moc před spaním nepila nic, prostě jak vždycky. Ještě nikdy se mi to nestalo, možná naposled v dětství, teď je mi 20. A ani jsem neměla takový ten sen, že spěchám na záchod nebo něco takovýho. Může to být nějaký zdravotní problém? Je pravda, že mě celkem bolí podbřišek, ale je to i tím, že mám dostat menstruaci a taky jsem celkem nadýmaná, ale jinak se cítím dobře. Co si o tom myslíte? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.9.21 17:11

U mě se tak před lety přišlo na epilepsii. K tomu byla ale šílená ranní únava. Měla. Jsem noční záchvaty ve spánku.

• Citovat
  • Nahlásit
6321
20.9.21 17:15

Normální rozhodně není to, že když se ve dvaceti v noci počůráš a přemýšlíš nad tím, jestli to je normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.21 17:17

Stalo se mi taky ve 20, netuším dodneška proč, nikdy se to neopakovalo. Byla jsem pak chvíli dost vystresovaná a spala s ručníkem pod sebou, chodila před spaním třikrát a nepila a tak. Možná jak máš celkově v břiše tlak tak jsi prostě necítila že potřebuješ.

• Citovat
  • Nahlásit
9741
20.9.21 17:38
@Anonymní píše:
U mě se tak před lety přišlo na epilepsii. K tomu byla ale šílená ranní únava. Měla. Jsem noční záchvaty ve spánku.

Jj to mě taky napadlo, můj taťka měl taky noční záchvaty, moje mamka už nežije a tak byl v noci sám, ráno se normálně vzbudil, únava, jednou si trochu prokousl jazyk, ale nenapadlo ho to, pak si našel přítelkyni a tu v noci ten jeho záchvat vzbudil…takže možné to je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
20.9.21 19:23

Někde jsem cetla, ze pokud se to stane tak dvakrat do roka, ze je to v norme a ze je to vazany na to, ze se cloveku ve spanku chce na zachod, hleda zachod apod a proste si v tom snu uz sedne na wc a clovek se vzbudi uz pripocurany. Muze se to stat, kdyz clovek spi hodne tvrde, stres nebo pocinajici zanet mocaku, nevim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat