Reklama

Malý syn se v noci budí a kňourá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 04.12.17 12:38
V noci knoura pri

Ahoj maminky, obracim se na Vas s radamy a podobnymi zkusenostmi.Mam 18m stareho kluka ten poslednich par noci fakt spatne spi.Do pulnoci dobry a pak to zacne po 2-3 hodinach se budi a knuci nebo pobrekava pritom ma zavrene oci a od 5-6 to promrci cely…Nevite cim by to mohlo byt napadly me i zuby ale ze by az tak???Vzbudi cely dum a to denne vtavam v 6 do skolky :( Nekdy pomuze UM coz me tedavstve protoze by se nemusel uz krmit v noci :lol: ale voda mu nestaci

Reklama

Reakce:

Včelička992
Závislačka 3344 příspěvků 04.12.17 13:10

A zkousela si mu ty zuby na noc namazat gelem a promasirovat pred spanim? Neni mu treba v noci teplo, jestli moc nepretapite, vetrate dobre pred spanim a nebo mu muze byt zima?

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1985 příspěvků 04.12.17 13:10

A co jí přes den? A kdy jí naposledy před spaním? Ono se taky, může stát, že ho budí bolest zubů, ale jak blbě spí, tak nad ránem má prostě hlad. Já když v těhotenství, při nemoci nebo nějakým stresu nemůžu spát, nebo když mě budí děti, tak mám taky třeba ve 4 hlad jak blázen, že se to dá jen horko těžko zaspat. Zkusila bych mu namazat dásně Mundisalem gelem, nebo mu dát Nurofen. Když to pomůže, máš odpověď, když ne, pátrej dál

Tamtama
Extra třída :D 11708 příspěvků 04.12.17 13:37

Nepomůže ho vzít k tobě do postele?

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 04.12.17 14:41

Můj syn měl obdobi nočního buzení mezi 21.-23.mesicem…bylo to peklo protože mam doma jeste miminko a dost často jsem spala cca 4 hodiny denně a to jeste na etapy. Nepomohlo nic - ke me nechtěl, abych šla ja za nim taky ne, mleko, pití, roznute svetylko, nic. Jen me porad volal a pokud jsem nepřišla (aby me hned poslal pryč a chvíli zase spal) tak byl řev. V zoufalství jsem zkusila homeo Sedalia, do tydne byl klid a uz 3 týdny to je v pohodě. Těžko říct, zda to je tim, nebo by to ustalo samo. Přikláním se k tomu, ze se potřeboval vyrovnat se změnou (miminko) a ty homeo mu pomohly.

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 04.12.17 18:12

@Tamtama to prave ne

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 04.12.17 18:15

@králíkovna no večeri tak o pul 7 pak si zobne ovoce pac chce a pred spanim o pul9 mleko ale to vetsinou nevypije a pak ho dopiji v noci

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >