Reklama

V noci mám malé nepravidelné kontrakce, jsem v 38. týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 14:49
V noci malé nepravidelné kontrakce

Holky jsem 38+2 a v noci jsem měla slabé nepravidelné kontrakce, prvně do konečníku a pak do břicha. Do rána to přešlo. Je možné že už by byl náznak blížícího se porodu? Měla jste to některá tak a třeba večer se to zase rozjelo?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 38. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7991 příspěvků 16.09.18 14:58

Spíš bych to viděla na poslíčky, ale těžko soudit, příště si napust teplou vanu pokud to přejde jsou to poslíčci pokud to zesílí jsou to kontrakce :)

theressapoch
Kecalka 359 příspěvků 16.09.18 15:12

Měla jsem to už několikrát a zatím jsem furt 2v1. @Kristyna.Vechto­va Mně vana vždycky poslicky rozjela, ve vaně nesnesitelný, že říkám jedem. A do půl hodiny to přejde. Ale ve vaně to vždycky začne být mnohem horší. :nevim: takže na mě tohle asi neplatí :think:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7991 příspěvků 16.09.18 16:10

@theressapoch tak jde o to aby se to zpravidelnilo a většinou se říká že by ty bolesti měli být alespoň hodinu pravidelně tak po 5 min u prvorodičky, ale znám i případy, kde kdyby čekala na pravidelné kontrakce tak porodí doma, takže těžko říct, jako myslím že v tomto týdnu by se nikdy nezlobil když dorazíš do porodnice, max Tě pošlou domů no :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >