V noci mám malé nepravidelné kontrakce, jsem v 38. týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 14:49
V noci malé nepravidelné kontrakce

Holky jsem 38+2 a v noci jsem měla slabé nepravidelné kontrakce, prvně do konečníku a pak do břicha. Do rána to přešlo. Je možné že už by byl náznak blížícího se porodu? Měla jste to některá tak a třeba večer se to zase rozjelo?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 38. týden těhotenství?

Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8787 příspěvků 16.09.18 14:58

Spíš bych to viděla na poslíčky, ale těžko soudit, příště si napust teplou vanu pokud to přejde jsou to poslíčci pokud to zesílí jsou to kontrakce :)

theressapoch
Kecalka 362 příspěvků 16.09.18 15:12

Měla jsem to už několikrát a zatím jsem furt 2v1. @Kristyna.Vechto­va Mně vana vždycky poslicky rozjela, ve vaně nesnesitelný, že říkám jedem. A do půl hodiny to přejde. Ale ve vaně to vždycky začne být mnohem horší. :nevim: takže na mě tohle asi neplatí :think:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8787 příspěvků 16.09.18 16:10

@theressapoch tak jde o to aby se to zpravidelnilo a většinou se říká že by ty bolesti měli být alespoň hodinu pravidelně tak po 5 min u prvorodičky, ale znám i případy, kde kdyby čekala na pravidelné kontrakce tak porodí doma, takže těžko říct, jako myslím že v tomto týdnu by se nikdy nezlobil když dorazíš do porodnice, max Tě pošlou domů no :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >