Reklama

V noci mě budí pracovní myšlenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 19:56
V noci me budi pracovni myslenky

Ahoj všem :kytka:, obracim se na Vas s prosbou o pomoc… Pracuji na vysoké pozici s odpovědností za cca 70 lidi. Prace me však celkově baví a naplňuje, i když me velmi psychicky vyčerpava… poslední týdny, ted uz asi i měsíce, mám vsak velky problem se spankem… usinam poměrně brzo, cca půl devata az devata. Dyl nevydrzim jsem kaput… :? Ovšem v noci cca 01:00 jsem vzhůru. Respektive me probudi myšlenky, zda je vyfakturovano a tamto a tamto… napadají me různé nedostatky, kdyz usnu tak ne tvrde, ale mam pred ocima lidi z práce, papiry z prace… prostě hlava pracuje… a ja jsem rano zcela KO… prosím nemate s timto nějakou zkušenost? Pomůžu treba prášky na spani? Obcas mam pocit, ze uz blaznim… dekuji za Vase nazory

Reklama

Reakce:

bigl
Ukecaná baba ;) 1480 příspěvků 19.03.18 20:01

Prášky jsem nikdy nebrala, ale já myslím, že chodíš spát dost brzo. Kdybych chodila spát v půl deváté, tak dlouhodobě taky nevydržím spát v kuse až do rána. Nevím teda, kdy vstáváš, ale zkusila bych vydržet večer déle, abys spala max těch 7 hodin. Až pokud by to nezabralo, tak možná prášky, ale těch bych se bála, jsou návykové.

Uživatel je onlinePaoloska
Echt Kelišová 8051 příspěvků 19.03.18 20:02

Doporučuji Trittico. Je nenávykové, napíše ti ho i obvoďák a je dobré jak na spaní tak na klid v duši. :hug:

Špageta
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 19.03.18 20:05

Chodím spát po 10. hodině a taky se budím s myšlenkami na práci (moje hodina je 1 hodina po půlnoci). Navíc jsem v noci schopná vymyslet ty nejhorší scénáře.
Nad prášky jsem taky přemýšlela, ale zatím jsem se neodhodlala…

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 19.03.18 20:07
@Anonymní píše:
Ahoj všem :kytka:, obracim se na Vas s prosbou o pomoc… Pracuji na vysoké pozici s odpovědností za cca 70 lidi. Prace me však celkově baví a naplňuje, i když me velmi psychicky vyčerpava… poslední týdny, ted uz asi i měsíce, mám vsak velky problem se spankem… usinam poměrně brzo, cca půl devata az devata. Dyl nevydrzim jsem kaput… :? Ovšem v noci cca 01:00 jsem vzhůru. Respektive me probudi myšlenky, zda je vyfakturovano a tamto a tamto… napadají me různé nedostatky, kdyz usnu tak ne tvrde, ale mam pred ocima lidi z práce, papiry z prace… prostě hlava pracuje… a ja jsem rano zcela KO… prosím nemate s timto nějakou zkušenost? Pomůžu treba prášky na spani? Obcas mam pocit, ze uz blaznim… dekuji za Vase nazory

Ahoj, mám s tím celkem čerstvou zkušenost. Trpěla jsem tím od cca srpna 2016 do června 2017. Nemám tedy odpovědnost za 70 lidí, ale za 7 lidí, ale protože jsme malá firma, tak pokud někdo odpadne, musím to udělat já, protože já umím to, co všech 7, kdežto každý z těch 7 umí jen dílčí oblast. Protože se od toho srpna 2016 do června 2017 střídalo hodně lidí, nedařilo se nám na jednu pozici sehnat nikoho stálého a hrozně mě trápila ta nejistota a množství práce (ke své práci neustále zaučovat a kontrolovat někoho nového), začala jsem špatně spát. K tomu mě začaly trápit zdravotní potíže (přičítám to stresu, bohužel se z toho vyklubala autoimunitní nemoc a už jsem se jí nezbavila). Třeba jsem usnula a za půl hodiny mě vzbudily starosti. Časem jsem spala už jen přerušovaně a měla jsem i pocit, že vůbec nespím. Určitě nezkoušej prášky na spaní, jde o to naučit se rovnováze. Mně k tomu (+ k léčbě nemoci) pomohla čínská medicína. Byliny + akupunktura, dojížděla jsem do FN Hradec Králové. Zhruba po měsíci se mi začalo spát zase jako dřív. K tomu jsem začala žít víc v klidu, pořád jsem si opakovala věty typu, že o nic nejde, že nejde o život, jen o práci. Vím, že je důležitá, ale pořád si říkej, že si nechceš zadělat na žádnou nemoc a snaž se trošku odpočívat, třeba meditovat, cvičit jógu, nebo si říct, že od 8 večer už prostě nezapneš notebook a vypneš si synchronizaci mailů a mobilu.

lenkahav
Kecalka 199 příspěvků 19.03.18 20:11

Já bych změnila zaměstnání, kdyby to mělo trvat moc dlouho. Chápu, že Tě to baví, tomu rozumím. Je to ale asi na prd, když nemůžeš kvůli tomu spát. Mám to samé co Ty, ale buď to přejde nebo to pustím. Prášky ne. Později jít spát bych vyzkoušela..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 20:19

Holky tady zakladatelka… zkoušela jsem chodit spát později, ale nejde to… jsem vyčerpaná. Uz se kvůli tomu nedostanu ani nikam „na pivo“, nebo večer mezi lidi vypnout… prostě usinam za chůze… uz ted mi pada hlava… každopádně jsem ráda, ze v tom nejsem sama

mrav
Extra třída :D 14503 příspěvků 19.03.18 20:22
@lenkahav píše:
Já bych změnila zaměstnání, kdyby to mělo trvat moc dlouho. Chápu, že Tě to baví, tomu rozumím. Je to ale asi na prd, když nemůžeš kvůli tomu spát. Mám to samé co Ty, ale buď to přejde nebo to pustím. Prášky ne. Později jít spát bych vyzkoušela..

Já bych práci neměnil, ale vzal bych si 14 dní dovolené a někam vypadl.

ivašot.
Kelišová 6262 příspěvků 19.03.18 20:39
@Paoloska píše:
Doporučuji Trittico. Je nenávykové, napíše ti ho i obvoďák a je dobré jak na spaní tak na klid v duši. :hug:

Trittico mi „zachránilo“ život, když jsem procházela zásadní krizí a nebyla jsem schopná spát.

Uživatel je onlinePaoloska
Echt Kelišová 8051 příspěvků 19.03.18 20:44
@ivašot. píše:
Trittico mi „zachránilo“ život, když jsem procházela zásadní krizí a nebyla jsem schopná spát.

Mě taky ;)

Helileli
Závislačka 2772 příspěvků 19.03.18 20:47

Máš spánkovou poruchu v důsledku mizerné duševní hygieny. Začala bych tim, že bych si na den psala seznamy úkolů a postupně odskrtavala. Budeš mít jistotu, že jsi nezapomněla na žádnou fakturu a pokud se něco posune, napíšeš to na další den a nebudeš to muset nosit v hlavě. A měla by sis najít i jinou zábavu než práci, u které budeš moct vypnout, já bych pro začátek volila jógu.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 67 inzerátů 19.03.18 20:54

Seznam nic moc, budit se bude stejně, ze něco mohla udělat lip, nebo nějakej novej geniální nápad, na kterej si ráno nevzpomene…

Lístečka
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 19.03.18 20:56

Mám to podobně. Nejhorší je neděle, to naspim minimum. Pořád se mi honí hlavou myšlenky, mám to i jiné dny. AD nechci, kdysi jsem měla právě Trittico, ale byla jsem z toho úplně mimo. Spíš bych potřebovala nějaký duševní relax, ale nevim jak na to.

kristynka2014
Stálice 73 příspěvků 19.03.18 21:23

Ja doporucuji kraniosakralni terapii, chodim co 14 dni a jsem jak vymenena, plna energie.

Claire00
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 19.03.18 21:26

Co zkusit uklidňující čaj? Když prožívám stres nebo napětí pomáhá mi Calming tea od Welleca. Má sedativní účinky a usnu jak mimino.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama