V noci nespí, pořád se prevaluje.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
678
9.1.22 05:52

V noci nespí, pořád se prevaluje.

Ahoj už jsem na pokraji sil. Synovi je za měsíc rok, stále z části kojeny. Přes den úplně zlaté miminko. Hraje si, směje se, dělá lumparny, skoro nezabreci. Spinká dvakrát denně cca po hodině. Jakmile jde ale večer spát je to katastrofa. Neustále si že spaní šedá, pláče, neví jak si lehnout. Vzhůru je snad co hodinu. Kolikrát ho ani neutisim.. Co to může být? Trvá to již asi čtrnáct dní… :( dělá to jak ve své postýlce, tak i když je u nás..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1763
9.1.22 07:04

Zuby.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2167
9.1.22 07:07

Měla jsem dnes v noci to samé, jsem naprosto hotová… U nás to ještě před dvěma týdny bylo pravidlem, pomohlo zrušit jedno spaní, dávat spát jednou. Alespoň jsem si to myslela. No, a dneska znovu 8o. Tak nevím už, co bych ještě udělala, ale tohle se fakt nedá. Dceři je rok a tři týdny. Třeba tu někdo poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
9.1.22 07:30

@Kolicek95 koukám, že v tom nejsem sama. Kdepak, u nás nepomohlo ani to jedno spaní.. To jsem si naivně myslela, že když nebude spát víc jak jednou, bude víc unavený a první večerní pauzu bude mít až za dyl. Ono prd. Tak ti přeji, aby se to co nejdřív srovnalo.🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1945
9.1.22 07:40

U nás už třetí noc, syn 9 měsíců. Ale stopro zuby, tak snad u vás taky a brzy to přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2167
9.1.22 08:00
@Drndadvě píše:
@Kolicek95 koukám, že v tom nejsem sama. Kdepak, u nás nepomohlo ani to jedno spaní.. To jsem si naivně myslela, že když nebude spát víc jak jednou, bude víc unavený a první večerní pauzu bude mít až za dyl. Ono prd. Tak ti přeji, aby se to co nejdřív srovnalo.🙏

U nás tedy bylo potřeba přejít už na jedno spaní, kromě tohoto často byla v noci několik hodin úplně vzhůru, jakože si šla hrát. :) Tak aspoň na něco to bylo dobré. Já si právě myslela, jak to spaní teď už bude dobré :lol:. U nás roste dvojka, to je fakt. Vlastně všechny dvojky :oops:. Tak snad to ty naše děti zas brzo přejde. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
9.1.22 08:29

@Lily-of-the-valley @Kolicek95 holky, já bych se taky priklanela k zubum, kdyby byl takový neklid i přes den. Syn je ale přes den úplně zlatý. Že by zoubky bolely hlavně v klidu v noci? Snad to budou opravdu jen zoubky a za chvíli se zase vyspíme. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1945
9.1.22 09:05

@Drndadvě zrovna teď jsme se s kamarádkou shodly, ze protivní ti naši kluci byli přes den jen s hornina jednickama, jinak se to projevovalo pouze spaním :D a syn je tedy fakt přes den milouš. Trochu bych řekla, ze hučí víc než normálně, ale vyloženě plactivy není. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23169
9.1.22 09:43

Syn tohle dělal rok a půl :zed: A nepřišli jsme na to, čím to je. Vyzkoušeli jsme absolutně vše. Samo se to s věkem srovnalo, kolem 4 let už spal nonstop celou noc a pár let jsem měla dojem, že dospává to batolecí období, spával 20-8:00 v kuse 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2167
9.1.22 10:14
@unuděná píše:
Syn tohle dělal rok a půl :zed: A nepřišli jsme na to, čím to je. Vyzkoušeli jsme absolutně vše. Samo se to s věkem srovnalo, kolem 4 let už spal nonstop celou noc a pár let jsem měla dojem, že dospává to batolecí období, spával 20-8:00 v kuse 8)

Kol 4 let??? 8o 8o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To jsem nechtěla číst :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
9.1.22 10:21

Moje roční dítě to dělá taky :pocitac: Přes den zlaté dítě. Sice jen jeden denní spánek, ale dá se. Pred měsícem už spala celé noci. Občas se vzbudila, ale nebylo pravidlem. Nezvládám. :oops:
Jinak měla angínu, myslela jsem, že po dobrání antibiotik se vrátí zpět do svého rytmu a nic. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
9.1.22 13:11

@unuděná do čtyř let? :mrgreen: :D to snad ne! Všichni okolo nás spinkaji už krásně ve dvou letech, tak snad nebudeme ta výjimka. Je fakt, že je syn ještě kojeny, tak je to taky asi o něčem jiném, ale je to masakr..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23169
10.1.22 07:30
@Drndadvě píše:
@unuděná do čtyř let? :mrgreen: :D to snad ne! Všichni okolo nás spinkaji už krásně ve dvou letech, tak snad nebudeme ta výjimka. Je fakt, že je syn ještě kojeny, tak je to taky asi o něčem jiném, ale je to masakr..

@Kolicek95 Ne že takhle blbě spal do 4 let, ale že někdy tou dobou teprve spal bez probuzení :nevim: A masakr spánek (po 20 minutách celou noc) měl od cca 6 do 18 měsíců, pak pomaličku zlepšování. Nepíšu to, abych vás vyděsila, ale vždycky je lepší být připravená na nejhorší, pak můžeš být jen mile překvapená :P Ne fakt, nebyl výjimkou, co jsem tak sledovala kolem sebe. Taky jsem ho kojila, kolem 9m měl bojkot a rýmu, tak jsem to využila k odstavu, nic se nezměnilo. Zkoušela jsem dát Paralen (zuby), kaši na noc, masozeleninu na noc, nic na noc, teplo, zimu, dudlík, spaní se mnou, spaní v klidné místnosti, tmu, noční světýlko, spacák, zavinovačku, homeopatika, čaje na spaní a miliony dalších věcí a nic. Je z něj naprosto zdravej 9 letej kluk a dodnes nevím, proč měl takový těžký spánkový začátek. A mimochodem, přes den to bylo to nejzlatější dítě, co znám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat