V noci prdi kaka přes den nic jen se puci a rudne

Anonymní
10.6.21 10:07

v noci prdi kaka přes den nic jen se puci a rudne

Zdravím, mám 3 týdenního syna který v noci prdi kaka ale přes den je jak vyměněny neprdi nemůže ani kakat a vypadá že by chtěl nebo na plince je vždycky takový malý flek žlutý po tlačení, celý den se jen puci rudne ve tváři a je neklidný, Je plně kojen. Nemáte prosím nějaká podobnou zkušenost. Dáváme kapky espumisan, masirujeme, cvičíme a natirame pupikem i tak nic.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8997
10.6.21 10:11

Zkus rektalni rourku. Jinak kojeny děti nemusí kakat klidně 14 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.21 10:22
@JancaS84 píše:

Zkouším prave že nic jen minimum vykaka ale prdy nic. Nevím zda používám dobře, zavést když je neklidný jak se puci nebo kdy vlastně? Vím je to blbá otázka ale já se v tomto vůbec neorientuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.21 10:23
@JancaS84 píše:

A že nemusí kakat i tak dlouho to vím, ale proč se potom tolik puci a rudne a na každé plince je malinky flicek žlutý jak kdyby chtěl kakat? :think: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
17329
10.6.21 10:27
@Anonymní píše:
A že nemusí kakat i tak dlouho to vím, ale proč se potom tolik puci a rudne a na každé plince je malinky flicek žlutý jak kdyby chtěl kakat? :think: :nevim:

Podle mě klasická kolika :nevim: Jestli se nevykaká ani s rektální rourkou, tak kakat nepotřebuje. Noste hodně na tygříka, dávejte na bříško. Zlepší se to, jak se začne víc hýbat :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3219
10.6.21 17:51
@Anonymní píše:
Zdravím, mám 3 týdenního syna který v noci prdi kaka ale přes den je jak vyměněny neprdi nemůže ani kakat a vypadá že by chtěl nebo na plince je vždycky takový malý flek žlutý po tlačení, celý den se jen puci rudne ve tváři a je neklidný, Je plně kojen. Nemáte prosím nějaká podobnou zkušenost. Dáváme kapky espumisan, masirujeme, cvičíme a natirame pupikem i tak nic.

Normální. Prostě tlačí. Některá miminka, když jsou vzhůru, tak pořád tlačí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.21 18:17
@ulice píše:
Normální. Prostě tlačí. Některá miminka, když jsou vzhůru, tak pořád tlačí :mrgreen:

Mě to právě jako normální nepřijde, když tak rudne v obličeji a pláče u toho :think:

• Citovat
  • Nahlásit
3219
včera v 12:54
@Anonymní píše:
Mě to právě jako normální nepřijde, když tak rudne v obličeji a pláče u toho :think:

Chápu, ony vypadají jakože si vytlačí oči z důlků :roll: Ale některá miminka tlačí opravdu pořád :mrgreen: Tlačí i ve spánku :mrgreen: Je to na prd - doslova :lol:, ale přejde to. Zkuste dávat hodně na bříško, co nejvic cvičit s nožičkami a polohovat, snažit se, aby si miminko vyprdelo :mrgreen: Kolem 3 měsíce se to začne většinou zlepšovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat